Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

merginos, o čia toks paviršius gaunasi su ryžiniu popierium, kur rodžiau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Patariu palakuot ir vazono vidų, jei nori gėlytę sodint tiesiai į vazoną. Aš savo dekupažintą vazoniuką lakavau laku, kuris nebijo drėgmės, bet gal ir paprastas bent kiek apsaugos. Visą vasarą vazoniukę augo (ir dabar tebeauga)žilė.Kol kas jokių druskų ar ko panašaus neišlindo ir prekinės išvaizdos vazono nesugadino.Žodžiu gali būt naudojamas pagal paskirtį. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 11 07, 23:38)
Patariu palakuot ir vazono vidų, jei nori gėlytę sodint tiesiai į vazoną. Aš savo dekupažintą vazoniuką lakavau laku, kuris nebijo drėgmės, bet gal ir paprastas bent kiek apsaugos. Visą vasarą vazoniukę augo (ir dabar tebeauga)žilė.Kol kas jokių druskų ar ko panašaus neišlindo ir prekinės išvaizdos vazono nesugadino.Žodžiu gali būt naudojamas pagal paskirtį. wink.gif


O kaip pačiai gėlytei lakuotas vazonas patiko?
Atsakyti
Briedžiuke, apsidairiau aš lenkiškuose puslapiuose, kur dekupažinės priemonės pardavinėjamos. Paaiškink man vieną dalyką:
Medium do tkani - viskas aišku, mediumas medžiagai.
Podklad do tkani - čia kas? Gruntas kazkoks? Irgi būtinas tai medžiagai? Vien tik mediumo nepakanka?
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 11 07, 21:48)
merginos, o čia toks paviršius gaunasi su ryžiniu popierium, kur rodžiau ax.gif

user posted image

swoon.gif einu slėptis po lapais doh.gif labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 11 07, 23:38)
Patariu palakuot ir vazono vidų, jei nori gėlytę sodint tiesiai į vazoną. Aš savo dekupažintą vazoniuką lakavau laku, kuris nebijo drėgmės, bet gal ir paprastas bent kiek apsaugos. Visą vasarą vazoniukę augo (ir dabar tebeauga)žilė.Kol kas jokių druskų ar ko panašaus neišlindo ir prekinės išvaizdos vazono nesugadino.Žodžiu gali būt naudojamas pagal paskirtį. wink.gif

Gal gali pasakyti, kaip tas lakas vadinasi? kokios firmos? ax.gif
Atsakyti
O KAIP TOKĮ PADARYTI?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 08 lapkričio 2006 - 09:21
o ant plastmasinių dėžučių galima dekoruot????noriu tik dėt servetėlę ir lakuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 11 07, 14:03)
pirmas blynas, bet dar nelakuotas ax.gif


sveikinu išprotėjus bigsmile.gif

QUOTE(briedžiukė @ 2006 11 07, 21:48)
merginos, o čia toks paviršius gaunasi su ryžiniu popierium, kur rodžiau ax.gif


grrrrrražu wub.gif

QUOTE(Marzde @ 2006 11 07, 23:38)
Kol kas jokių druskų ar ko panašaus neišlindo ir prekinės išvaizdos vazono nesugadino.


vot vot, man irgi neramu, jei tos druskos pradėtų lysti lauk g.gif na, bet būtų proga naują gražų vazonėlį pasidaryti lotuliukas.gif

Atsakyti
Na gėlytė normaliai subujojo, tai gaunas, kad nesiskundžia. Įdedu nuotrauką su vazoniuku. Čia vasaros pradžioj fotografavau, kai gėlytė buvo dar mažytė.user posted image
Papildyta:
Taip, servetėlė susiglamžius. Toks buvo užmanymas smile.gif
Lakavau laku likusiu nuo pirties lakavimo-Sadolin lakas pirtim. Nežinau kaip atrodys vazonas po kelių metų, bet dabar jau praėjo nemažai laiko ir atrodo lyg viskas normaliai. Ir mano vazone nėra skylės, apačioj drenažas.Arba galima celofaną patiest į vazono vidų, tik gėlytės šaknys nelabai kvėpuos.
Papildyta:
QUOTE(MELDA @ 2006 11 08, 09:17)
O KAIP TOKĮ PADARYTI?


Melda Tokį galima padaryt, turint mediumą medžiagai.
Akvilyte Ant plastmasinių dekoruot galima. jei plastmasinis paviršius bus dažomas, tai neblogai būtų smulkiu švitriniu popierium truputį pabrūžyti, kad pašiaušt paviršių, kad dažai geriau kibtų.
Papildyta:
O taip atrodo vazoniukas be gėlytės
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 11 08, 01:42)
Briedžiuke, apsidairiau aš lenkiškuose puslapiuose, kur dekupažinės priemonės pardavinėjamos. Paaiškink man vieną dalyką:
Medium do tkani - viskas aišku, mediumas medžiagai.
Podklad do tkani - čia kas? Gruntas kazkoks? Irgi būtinas tai medžiagai? Vien tik mediumo nepakanka?



saulala, aš darau vien su mediumu, viskas tvarkoje thumbup.gif
Atsakyti
imetu viena ideja (o gal jau ir zhinot unsure.gif ),- dekupazhuotas muilas- labai tiks pradedanciosioms ax.gif
user posted image
arba kaledu bumbulai rolleyes.gif user posted image
sorry, jei kartojuos ir jus viska jau matet/ zinot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 08 lapkričio 2006 - 16:27