Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno "konservavimas"

Ar jums nekyla noras uzsisaldyti mamos pieno saldiklyje, kad turetumete kada nors ateityje kuo palepinti savo mazyli  ??? Gal turite kokiu pasiulymu kokioje talpoje piena saldyti, pvz. ar tinka Avent maiseliai, nors pientraukio neturiu (ar galima be pientraukio i maiselius supilt piena ?), o gal yra pigesniu variantu?
Atsakyti
As uzsaldziau keleta porciju, bet kelias jau reik ismest nes praejo 4 men.  :smile.gif
Galvojau kad uzsaldysiu, o poto kai virsiu koses nereikes melztis o tik atsildyt ir praskies kose, taciau realybe kitokia, kose verdi ant greituju (arba tik uzpili karstu vandeniu dribsnius) ir piena ta uzmirsti atsisildyt, o uzsaldyta piena galima laikyt tik 4 men. tai va ir ismetu po biski viena maiseli po kito (saldziau paprastuose maiseliuose su uzsegimu)
Atsakyti
as saldziau pieneli tam atvejui, jei kartais reiktu isvaziuot ar pan. saldziau mazuose stiklainiukuose nuo vaikisku tyreliu pries tai juos dezinfekuodavau. ant stiklainiuku klijuodavau popierelius su data, kada pienukas uzsaldytas. kaip auges ir rase, piena laikyti galima ribota laika, nors as laikydavau ilgiau negu 4 men.
istikruju praverte, kai turejau isvaziuoti i komandiruote savaitei - tetis vaika atsildytu pienuku maitino. tiesa, tada pienukas jam jau nebebuvo vienintelis maistas.
dar atsildyta pienuka pildavau i koses.
Atsakyti
Esu skaiciusi, kad uzsaldyta galima iki 6 men. laikyti...
Atsakyti
Labai gera mintis!  Ir man kadaise toks noras buvo, taciau neuzteko kantrybes nutraukineti ar surinkineti tekancio pienelio. ;D Tiesa, kiek esu saldziusi, tai atsildzius buna pasikeites skonis ir dukryte negerdavo, nebent kosem balinti.  :smile.gif
Atsakyti
"Esu skaiciusi, kad uzsaldyta galima iki 6 men. laikyti... "

Laikyti gal ir galima, taciau nereikia pamirsti, kad pienas prisitaiko prie augancio vaiko poreikiu, reaguoja i infekcijas, su kuriomis susidure vaikutis ir pan.   Laikui begant jo sudetis kinta, taigi isimtas is saldiklio pienukas bus skirtas poros menesiu kudikiui, kai ji valgys, tarkim, pusmetinukas :smile.gif
Atsakyti
Va ir man komandiruote visam birzeliui, o uzsaldyto pienuko neturiu. Mums be 9dienu 6 men. Jau vos vos ragaujame koses. O siaip pilnai mano pienas. Gerai, kad kursai Lietuvoje, tai vazinesim tirse. Reiks kas 2 val. pabegt ir pamaitint. Nu gal jau viena koki karta ir koses gales gauti.
Norejau paklausti gal kas naudojote pientrauki AVENT ISIS. Ar jis tikrai toks geras kaip reklamouja. Ar tikrai panasu i ciulpima. Nes as kai pati nusitraukineju, tai pieno tekejimo refleksas neuzsiveda. Aisku galiu duot paciulpt mazgei, o tada atimt, bet ji tik susierzina :-/ Grudu koses darysiu savo pieno pagrindu, tai ne taip lengva kokius 100-200ml nusimelzti. Dabar nusitraukiu kokius 50ml (pirmai pradziai uztenka smile.gif ), bet ir tai ne pyragai. O gal dar koki pientrauki parekomenduosit.
Atsakyti
;D as ismaitinau saldytu pienu nuo 9 iki 11 men smile.gif Toks likutis susidare per tris menesius smile.gif
Atsakyti
RENAX,
kaip saldei piena, kokioj taroj???
Atsakyti
Saldymo maiseliuose smile.gif Man rulona buvo padovanoje ,kaip tokiai karvei 500 vnt smile.gif As dar kaimynes vaika maitinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Va ir man komandiruote visam birzeliui, o uzsaldyto pienuko neturiu. Mums be 9dienu 6 men. Jau vos vos ragaujame koses. O siaip pilnai mano pienas. Gerai, kad kursai Lietuvoje, tai vazinesim tirse. Reiks kas 2 val. pabegt ir pamaitint. Nu gal jau viena koki karta ir koses gales gauti.
Norejau paklausti gal kas naudojote pientrauki AVENT ISIS. Ar jis tikrai toks geras kaip reklamouja. Ar tikrai panasu i ciulpima. Nes as kai pati nusitraukineju, tai pieno tekejimo refleksas neuzsiveda. Aisku galiu duot paciulpt mazgei, o tada atimt, bet ji tik susierzina :-/ Grudu koses darysiu savo pieno pagrindu, tai ne taip lengva kokius 100-200ml nusimelzti. Dabar nusitraukiu kokius 50ml (pirmai pradziai uztenka smile.gif ), bet ir tai ne pyragai. O gal dar koki pientrauki parekomenduosit.


Geresnio uz AVENT ISIS nezinau,isbandziau beveik visu imanomus  ;) bet pirkt nauja labai brangu,pabandyk pasiskolinti(kaip as dariau,aciu gerajai Vasarai),arba nusipirk naudota,na tiesa renax lyg siule kazkada labai pigiai. O juo nusitraukineti tikras dziaugsmas+tiesiai i buteliuka arba maiseli.  :)
Atsakyti
Mamulia, parasyk ar galima naudoti AVENT maiselius be pientraukio ???
Atsakyti