Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno "konservavimas"

Deja,nezinau kaip ten su tais maiseliais,nes nusitraukinejau i buteliuka. As asmeniskai pieno nesaldau. [smiley=idontnow.gif]
Atsakyti
Cia jau sena labai tema, bet nemanau, kad issemta, o gal ir nauju mamyciu ( tokiu kaip as ) atsirado. Mano mazajai 3,5men. ir as jau pradejau galvoti, kad koses balinsiu savo pienu. Nusipirkau Avent maiselius - su priedais (spaustukai uzdaryti ir padekliukas, kad maiselis geriau laikytusi), kadangi nusitraukti geriausia iseina paciai, tai to klaikiai brangaus pientraukio ir nepirkau. Patiko tuose maiseliuose tai, kad jie sugraduoti ir norint atsildyti dedi su visu padekliuku i buteliuka, atsildai ir duodi vaikuciui, nereikia nei perpylineti, labai patogu turetu buti, kurios teciams palieka wink.gif
Gal kuri zinot, ar galima i jau uzsaldyta piena pilti ant virsaus sviezio? Per viena karta iseina nesikankinant tik 50ml.nusitraukti, bet saldyti tik po tiek - vietos neuzteks ???
Atsakyti
Silto ( ka tik is kruties) ir jau atvesinto, o juo labaiu atsaldyto pieno maisyt negalima. Tada geriau skirtingas porcijas, atvesint saldytuve iki vienodos temperaturos, ir tada jau i kamera kist.
Atsakyti
O as , mamytes, tai zinokit saldziau ir tuom dziaugiuosi. ;D Pradejau nutraukineti ir saldyti nuo 4 menesio. Prisisaldziau gal kokius 2 litrus AVENT maiseliuose, ten panasiai telpa apie 200 ml. Tai vat, pasiskaiciau kad uzsaldyta galima laikyti iki puses metu, ant kiekvieno maiselio surasiau datas ir dejau i saldikli. Kai mano mazoji pradejo valgyti koseles nuo kokio 8 menesio, buvo pats tas :-*. Nes nusitraukineti jau beveik nebebuvo ka i tas verdamas koseles, jai uztekdavo tik paciai atsigerti is krutines, todel i koses dedavau atsildyta piena. Va taip. Ir kitam kudikeliui tikrai taip darysiu, nes, o jei vaikas bus alergiskas karves pienui, ir siaip kazkaip ramiau, nes zinau kad mano pienas mano kudikiui pats tinkamiausias wink.gif
Atsakyti
Mamkos,atsakykit  kur tų maišekių nusipirkti??? ???
Atsakyti
Daugiausia Avent produkcijos yra Euro vaistinese, ir vaistinej prie Rimi (atrodo Herbaria ar kazkaip panasiai vadinasi) irgi daug yra. Ten ir paklausk tu maiseliu. Vaistinej prie Rimi siaures miestelio tai tikrai maciau.
Atsakyti
simba,ačiū labai,nes šiaip kažkodėl neradau niekur.
Atsakyti
As su savo pirmaja taip saziningai po kiekvieno maitinimo nusitraukdavau ( buvo problemu su krutim ir visa kita), kad dabar net mintis nekyla prie tu papu liestis, brrr. Maze pati kontroliuoja kiek jei reikia, Kaip gera, kiekviena karta kaifa gaudau, nes kai prisimenu tai...
Na bet jei pieno daug ir daug noro, o be to, jei mamos dirba, tai as uz ;D
Atsakyti
QUOTE
Mamkos,atsakykit  kur tų maišekių nusipirkti??? ???

As nusipirkau Antakalnyje mazylio pasaulyje, rinkinukas (ten 20 maiseliu,uzsagtukai jiems ir padekliukai) kainuoja 32Lt. Paskui pamaciau Siaures miestely uz 28Lt.,ten prie maisto parduotuves antrame aukste yra didele vaikisku prekiu parduotuve.Jei susidomejai, galiu tiksliau nupasakoti, nelabai ten orientuojuos...
Atsakyti
Ačiū labai jau radau,šiaurės miestelyje wink.gif
Atsakyti
Kaya, o kaip tu kaupsi ta pieneli?  :smile.gif T.y. po kiek saldysi? As kuo daugiau domiuosi, tuo "medziu daugiau"...Vaikas.lt perskaiciau, kad naujausiais duomenimis motinos piena prie -18C galima laikyti iki 24men.(!!!!), na bet cia man neaktualu.Taciau ten teigia, kad galima i jau susaldyta piena pilti sviezio pries tai ji atvesinus saldytuve, bet ne daugiau, nei yra seno jau susalusio pienuko. Kadangi as nesikankinu ir kas vakara nusitraukiu tik po 50ml.,man tas aktualu, nes kitaip, bijau, saldiklyje vien maiseliai bus [smiley=cowsleep.gif]. O kaip tu darai?
Atsakyti
 Kaupiam, kaupiam. Is ryto 100gr sukaupiam(kol maze miega, kad ant patalynes neisbegtu, nutraukiu), o vakare su kose sumaisom.
Atsakyti