Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno "konservavimas"

Buvua prikaupus pilną kamerą to pieno AVENT maišeliuose. Ir išpyliau rolleyes.gif Nes paseno.Bet kol kas to pieno pas mane kaip pas karvę - košėms šviežio pakanka.Tai nebešaldau pertekliaus seniai jau. Seniau galvojau - reikės, kai pieno nebebus, bet panašu, kad reikės pastangų pieno atsikratyt, kai ateis laikas unsure.gif
Atsakyti
As saldziau ir daug bo pienas kone per ausis shvirkste. Naudojau Gerber'io maisiukus pienui (jiem nereikia spaustuku), plius jie is karto yra sterilus. Saldziau saldiklyje paguldzius, kad kuo plokstesni butu. Pagal maiseliu dydi pasidariau kartonines dezes/bokstus: siaurojoj krastinej padarai apacioj skyle, kad galetum pati apatini maiseli isimti. Susalusius maiselius su pienu dedi is virsaus. Visai seimynai parodai kurioj saldiklio pusej yra seniausias pienas. Kai baigi deze, ja tiesiog perkeli i voros gala. Labai patogu, plius maiseliai su pienu "nesitrina" su kitais produktais.
Atsildymas: geriausia palikti piena atitirpti saldytuve per nakti. Jei reikia staigiai - i bliudeli pili salta vandeni is krano ir palieki piena kol suskysteja. Tada pradedi keisti vandeni i vis siltesni ir siltesni kol pasiekia reikiama temperatura. Jokiu budu ne mikrobangej. Ir ne labai karstam vandeny. Vaikui augant pienas nesidaro prastesnis, tik mazeja jo riebumas, taigi jei pamaitinsit pusmetinuka su 2 men vaiko pienuku tiesiog nereiks duoti priedo kosytes... (kas daug saldysit patys matysit, kaip tas nusistovejusiu riebaliuku sluoksnelis mazeja, mazeja, o ties metais tai pienas kone dietinis pasidaro... biggrin.gif )
Nusitraukinejant pieno padavimo efekta galima issitreniruoti. Atsipalaiduokit ir nutraukinedamos piena galvokit apie maziuka, kaip jis sypsosi, klegetuoja ir t.t... Greit ismoksit ta piena prisisaukti per minute. Be to, kai pienas pats bega daugiau primelziat, plius krutis maziau niurkoma (vistik nera geresnio siurbliuko us mazeka). Be to tas pieno padavimas yra svarbus, nes ji issaukia arkliska doze hormonu, kurie dar keleta valandu cirkuliuos jusu kraujyje skatindami pieno gamyba.
Atsakyti
O ar galima piena laikyti paprastoj saldytuvo kameroj ar butinas saldiklis? Ir kiek laiko jis gali stoveti kameroj?

Aciu
Atsakyti
Galima laikyt ir kameroj, bet trumpiau. Kazkada tai zinojau, bet sorry, tai jau seniai buvo. Menesi, manyciau, gali laikyt ramiai, bet tikrai ne ilgiau 3. Pasieskok internete, tikrai galima rasti tokia informacija saituose susijusiuose su "breastfeeding".
Atsakyti
QUOTE (ciackiene @ 2004 01 14, 11:32)
O ar galima piena laikyti paprastoj saldytuvo kameroj ar butinas saldiklis? Ir kiek laiko jis gali stoveti kameroj?

Aciu

kameroje galima likyti 14 paru, t.y. 0.5 menesio
Atsakyti
2.gif Brangios mamos.As taip pat svajoju kuo ilgiau maitint ir mielai saldyciau savo piena jei nebutu taip sunku nusitraukinet.Tikras vargas , jei per valanda tik 30ml.O dukra traukia pilnu chodu.Bandziau ir su paprastu pientraukiu ,bet nieko gero.Patarkit kaip galeciau lengvai nusitraukinet.Ir tikrai saldyciau ir balinciau kosyte. clap.gif
Atsakyti
Dangira as pvz.taip pat negaldavau nusitraukti tai darydavau tik tuo atveju kai matydavau ,kad tuoj sprogs krutine nuo pieno.Bet prisisaldziau nemazai pienelio,kurio net nepanaudojau,nes dar ir dabar duodu mazylei 2 kartus savo pienelio(o jai jau 15 men.)
Matai as nesiojau tokius ankrucius ,tai tuo metu kai maitindavau is vienos kruties tai is kitos kazkiek isbegdavo i ta ankruti,o as is jo pildavau i maiselius ir tai p prisisaldziau ne maza kieki.Pirmais menesiais tai is vis pienas ir nemaitinant begdavo.
Atsakyti
QUOTE (Dangira @ 2004 02 20, 22:39)
2.gif Brangios mamos.As taip pat svajoju kuo ilgiau maitint ir mielai saldyciau savo piena jei nebutu taip sunku nusitraukinet.Tikras vargas , jei per valanda tik 30ml.O dukra traukia pilnu chodu.Bandziau ir su paprastu pientraukiu ,bet nieko gero.Patarkit kaip galeciau lengvai nusitraukinet.Ir tikrai saldyciau ir balinciau kosyte. clap.gif

Norint kad geriau pienelis teketu reikia paisildyti krutine. Tai galima atlikti dedant siltus kompresus, ar po duso proceduros. taip pat nusitraukti nederetu po maitinimo. Gerk pienu balintas siltas arbatas. Geras pientraukis - privalumas. Man labai tiko Avent'as, nedrasko kruties. Svarbiausia moralinis nusiteikimas. Sekmes.
Atsakyti
Ne, nekaupiu. O kam? Maitinsiu tiek, kiek pats nores, o jau kai nustos noreti - kam jam tos saldytos atsargos... Is viso mano kudikis pienuka yra gaves tik is "gyvo saltinelio" - niekada nemates buteliuko ar panasiu dalyku, nes man tai nepriimtina...
Atsakyti
O aš jau porą savaičių bent kartą nusitraukiu po 160ml. Tokia mažylio dozė. Tai darau todėl, kad nuo pirmadienio pradedu pusę dienos dirbti, taigi teks po 2 maitinimus praleisti, o mišinukų kažkaip nesinori dar duoti. Taigi valgysim atšildytą maistelį. Kaupiu tuose vienkartiniuose maišeliuose. Visų priedų nepirkau, tai užsegu su sąvaržėle ir pastatau - liux! O pientraukį tai irgi Avensis naudoju - jokio vargo, na nebent tas pastovus virinimas, sterilizavimas, bet ko dėl savo vaiko nepadarai biggrin.gif
Atsakyti
Esu prisisaldziusi pieno visa saldiklio stalciu, galeciau ismesti, bet kaip atsimenu kiek pastangu reikejo nusitraukinejant, tai,Dangiros situacija pazistama...ir ismesti gaila pasidaro. Kai pradejau visai jau tingeti nusitraukti kosei grudu, atsildydavau pienuka. O mazoji atsisake tokia kose valgyti! Maniau, pripras, bet ne! Gal cia visu pienas skirtingas, bet mano tas atsildytas kazkoki specifini prieskoni igaudavo, nors ir saldziau,ir atsildynejau pagal visus reikalavimus huh.gif . Nupirkau sojos misineli ir su juo darau koses, vel valgo apsilaizydama tongue.gif , o tas pienukas stovi sau saldiklyje...Geriau jau buciau tada pamiegojus ar siaip bile ka nuveikus, nei prie to buteliuko nusitraukinejant palinkus wink.gif , bet zinok tu, jei gudras, ko stebuklelis pareikalaus, norisi juk geriausia duoti essen.gif ...
Atsakyti
Mielos mamytes! Pasvarscius nutariau nenusitraukinet ir nesaldyti. Zinot kaip darau: kiek cia tai kosytei uzbalinti reikia,ypac darzoviu juk nedaug.Tai as tiesiai i dubeneli isvirksciu kiek reikia ir viskas.O grudu koses perku pieniskas.Tik va beda mano mazoji alergiska, tai ziuresim kokios koses pieniskos netiks.
Atsakyti