Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pasilikti savo pavarde

QUOTE(wit @ 2011 01 26, 09:50)
jūs jaučiat kiek turės tas buvęs vyras praeit dėl to kad kažkokia bobšė nešioja jo pavardę?  biggrin.gif
o man mano ex vyro pavardė labai trukdo smile.gif nesuprantu kodėl turiu vadintis pavarde žmogaus kuris šiai dienai man yra niekas
anais laikais buvo truputį kitokie papročiai ir tradicijos , dabar tekėdama tikrai nesikeisčiau pavardės arba skirdamasi susigrąžinčiau savo.
na pvz jūsų buvusi žmona susiras vyrą kurio pavardė bus labai negraži ir jis jūsų ex pavardę pasiims.  T.y jūsų  lotuliukas.gif būsit visi kaip giminės  biggrin.gif

ex pati norėjo pasilikti, aš leidau. norės tekėti už kito, pasiims kito pavardę. nemanau kad kitas vyras norės pasirinkti mano pavardę susipažinęs su manimi cool.gif
o jei aš vesiu antrakart (kuo giliai abejoju), antroji žmona galės pati spręst su kokia pavarde jai gyvent.
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 26, 12:56)
ex pati norėjo pasilikti, aš leidau. norės tekėti už kito, pasiims kito pavardę. nemanau kad kitas vyras norės pasirinkti mano pavardę susipažinęs su manimi cool.gif
o jei aš vesiu antrakart (kuo giliai abejoju), antroji žmona galės pati spręst su kokia pavarde jai gyvent.

gal kada nors is vesite. ir neabejokite.
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 26, 12:56)
ex pati norėjo pasilikti, aš leidau. norės tekėti už kito, pasiims kito pavardę. nemanau kad kitas vyras norės pasirinkti mano pavardę susipažinęs su manimi cool.gif
o jei aš vesiu antrakart (kuo giliai abejoju), antroji žmona galės pati spręst su kokia pavarde jai gyvent.

visada atsiranda kietesnių tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 01 26, 10:24)
visada atsiranda kietesnių  tongue.gif  biggrin.gif

kaip boba, taip vis savaip interpretuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 26, 13:51)
kaip boba, taip vis savaip interpretuoja lotuliukas.gif

kadangi man jūsų pavadinimai visiškai nereikšmingi, tai galiu būt ir boba ir sterva ir bet kuo koks jums tik žodis į galvą ateina biggrin.gif nesu prisirišusi prie pavadinimų biggrin.gif kai pritrūksta argumentų, lengviausia bobom ir pvz vištgaidžiais išsivadint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 01 26, 12:50)
jūs jaučiat kiek turės tas buvęs vyras praeit dėl to kad kažkokia bobšė nešioja jo pavardę?  biggrin.gif

nieko ypatingo, jeigu nera vaiku. Paparasciausiai skiriantis tai nurodyti ir viskas.
Be to pavardes nesiojimas, gi niekuo neipareigoja - t.y. jeigu eks zmona susigalvos pagimdyti vaika ir duoti jam dabartine " savo" pavarde, tai jeigu praeje 9 men po skyrybu, niekas tam vyrui tevystes taip paprastai ( be jo ar teismo sprendimo) neipaisys ir islaikymo neprasys
QUOTE(wit @ 2011 01 26, 12:50)
na pvz jūsų buvusi žmona susiras vyrą kurio pavardė bus labai negraži ir jis jūsų ex pavardę pasiims.  T.y jūsų  lotuliukas.gif būsit visi kaip giminės  biggrin.gif

vienoda pavarde toli grazu nerodo giminystes rysiu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2011 01 26, 14:38)
nieko ypatingo, jeigu nera vaiku. Paparasciausiai skiriantis tai nurodyti ir viskas.
Be to pavardes nesiojimas, gi niekuo neipareigoja - t.y. jeigu eks zmona susigalvos pagimdyti vaika ir duoti jam dabartine " savo" pavarde, tai jeigu praeje 9 men po skyrybu, niekas tam vyrui tevystes taip paprastai ( be jo ar teismo sprendimo) neipaisys ir islaikymo neprasys

vienoda pavarde toli grazu nerodo giminystes rysiu.

prie ko čia išlaikymas ir tėvystė?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 26, 11:37)
ir šiaip gan neįprasta kai moteriškei metų daug, o ji dar -aitė.
ir dažniausiai tokios -aitės yra pasiutę velniai.


Gali buti ir su -aites(ytes) pavarde,ir buti istekejusi(neeme vyro pavardes ir tiek)... ax.gif
O su -ienes galune,tai jau jos sventosios visos... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 29 sausio 2011 - 14:07
QUOTE(State @ 2011 01 26, 12:37)
ir šiaip gan neįprasta kai moteriškei metų daug, o ji dar -aitė.
ir dažniausiai tokios -aitės yra pasiutę velniai.
Papildyta:



nieko panasaus..
angel.gif
Atsakyti
senamadiskas vyras pas jus gal... siaip tai jus galit jam lygiai ta pati pasakyt, kad atsisakot teket, jei negerbia jusu pasirinkimo. kitavertus, ar jau labai blogai butu pasiimt tik vyro pavarde? tai juk taip priimta yra, tai ar verta sokinet vienam pries kita, del formalumu
Atsakyti
QUOTE(teledema @ 2011 02 01, 14:28)
senamadiskas vyras pas jus gal... siaip tai jus galit jam lygiai ta pati pasakyt, kad atsisakot teket, jei negerbia jusu pasirinkimo.

O jis sast - paima ir sako "OK" lotuliukas.gif lotuliukas.gif pesec, koks skandalas lotuliukas.gif
Atsakyti