Įkraunama...
Įkraunama...

Foninė muzika vestuvėse

labai graziai griezia smuikas is grupes JA-DA
kiek zinau juos galima imti ir grupe ir dalinai
Atsakyti
Sveikutes,
musu vestuves jau praejo.. smile.gif

Muzikai ceremonijos metu ir fursetui baznycios kiemelyje pasirinkome 2 smuikus.
Galiu drasiai rekomenduoti Ernesta, su kuria keli menesiai iki vestuviu susirasinejome el pastu, aptarinejome repertuara. Jos net specialiai ismoko sugroti musu pageidaujame kuriniu!
Labai nuosirdzios ir talentingos merginos!
Sioje vietoje vestuviu organizavime buvau absoliuciai rami.

Kiek zinau jos groja Kaune ir Vilniuje, bet manau, kad galima drasiai tartis ir del kitu miestu. Ernestos el pasto adresas :
ernestavng@yahoo.com
tel. 860284721



Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2009 08 26, 11:30)
o kiek tau tai kainavo?  ax.gif


1 smuikas 1 valandai-150Lt
Atsakyti
jau pasisakiau muzikantu skiltyje, bet pasikartosiu:)

nesenai atsventeme savo vestuves. labai norejome kad baznycioje kasnors pagrotu smuiku, bet pasirodo tai yra pakankamai sudetinga uzduotis, atrasti kas kokybiskai ir kainos (proto ribose) sugebetu tai padaryti. Buvome maloniai nustebinti JA-DA muzikantu profesionalumu ir pasirodymu. vyras grojo gitara o moteris grieze smuiku, buvo tikrai labai grazu. Ju darbu pvz galima pasiklausyti (http://www.frype.lt/music/artist/?id=50631), tai nera reklama, tiesiog galbut kamnors palengvinsiu paieskas. dirba visoje Lietuvoje, ir tikrai supranta savo darba
Atsakyti
O, kaip gražu. Bažnyčioj ir taip graudu būna, o dar smuikas už širdies griebia... wub.gif
Atsakyti
kas jau kas bet smuikai baznycioje tikrai griebia uz sirdies smile.gif siaip butu galima gal i betkurio miesto muzikos mokykla nueiti.gal kokie mokytojai groja.... o jei negroja gal pagrotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paystryte @ 2010 01 25, 11:45)
kas jau kas bet smuikai baznycioje tikrai griebia uz sirdies smile.gif siaip butu galima gal i betkurio miesto muzikos mokykla nueiti.gal kokie mokytojai groja.... o jei negroja gal pagrotu smile.gif


Manau ir paskutinių klasių mokinių jau galima rast gabių...
Atsakyti
QUOTE(minijuke @ 2010 05 04, 03:25)
Sveikos,

gal zinote akordeonista, kad pagrotu valandą, kitą  paryžietiškam stiliuj wub.gif  wub.gif


Pabandyk iekoti muzikos akademijoje ar muzikos mokyklose kokio jauno muzikanto (gali ten skelbimus pakabinti). Nes tikrai nemanau, kad tie tradiciniai vestuviniai muzikantai, kurie su akordeonu groja, supras, ko nori ir ką turi omenyje:) Šiaip, smagi idėja, sėkmės surandant tai, ko norisi
Atsakyti

Akordeonistą siulyciau pasirinkti is tinklalapio :www.akordeonas.lt - akordeono muge.
Ten pateikti keleto akordeonistu kontaktai, yra ir demo igrojimu. Pora akordeonistu radau tikrai labai gerai sugrota thumbup.gif ir butent prancuziskam stiliuje, kiek suprantu, jeigu neklystu. Pasiklausyk! rolleyes.gif
Atsakyti
Labai geros smuikininkes Linos kontaktai ashlin123@gmail.com +37062706298 smile.gif likom labai patenkinti jos muzika musu vestuvese cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,

na kadangi pati grojau smuiku, tai per savo didziaja diena noriu, kad per ceremonija man kas nors pagrotu, tai nuejau i savo muzikos mokykla ir paprasiau savo smuiko mokytojo, aisku vyras lb lauzesi ir sake, kad negroja vestuvese. Kiek pamenu vyras groja gerai, bet paziuresiu kaip pagros baznej. Jei ka rekomenduosiu wink.gif
Atsakyti
Aš tai geriau vietoje smuiko saksofoną imčiau. Man kažkaip prie dūšios arčiau. Smuikas mane kažkaip pravirkdo, o vestuvės man ne ta šventė, kur reikia verkti. Bet čia gal skonio reikalas.
Atsakyti