Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy vežimėlis

QUOTE(giedruteliux @ 2010 05 13, 15:26)
Na taip Zippukas igyjo privalumu nuo jo pirmojo varianto ir dabartinio  smile.gif  saunu, kad tobulina modeliuka ir atsizvelgia i daug ivairiu niuansu smile.gif man idomu ar jie paskaito musu pastebejimus del vezimeliu cia? galetu pakankamai neblogu minciu pasisemti ir pastebejimu  smile.gif


labai abejou, kad jie skaito ir siaip moka netu naudotis hihihi.gif nes man nesugeba atrasyt mail'o kokius 2 menesius smile.gif o kas yra buve tam fabrikelyje, tai sake ten kaip seimos verslas ir jie ten visi tokie paprastuciai, biski "kaimietukai" tik kad vadinasi vadybininkais smile.gif
Atsakyti
Man tai irgi tas remas kazkoks per siauras (t.y. tarpai tarp ratu) ir toks jis lengvas, kad tikrai atrodo nestabiliai. Plastmasinis dugnas tikrai ziema traukia salti, o tos medziagos didele kokybe nepasizymi (kiek ciupinejau, nieko ispudingo nepamaciau) ir ne per storiausi. Medziagos kaip medziagos smile.gif Bet kalbant apie jo kaina ir lopsio dydi, tai sakyciau visai neblogas vezimas. jei man reiketu lengvo vezimo, tai gal ir rinkciausi ji smile.gif Dabar man patinka naujas ant klasikines vaziuokles. Bet kol kas nera jokios info apie ji sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 13 gegužės 2010 - 18:15
QUOTE(Ksesanko @ 2010 05 13, 19:14)
Dabar man patinka naujas ant klasikines vaziuokles. Bet kol kas nera jokios info apie ji sad.gif



as esu nusipirkus su klasikine vaziuokle - klaipedos turguj moteriske be problemu suveike toki varianta, nors parduotuvej man sake, kad nieko nezino apie jokia klasikine vaziuokle.pakomentuoti kol kas nieko negaliu, nes leliukas dar keleta saviteliu bus pilvelyje, tai dar nebandziau, bet man atrodo, kad jis puikus.nedaug sunkesne ta klasikine vaziuokle uz ta paprasta, o pasupti leliuka vis tiek norisi tureti galimybe.
Atsakyti
sveikos. man tai labai patiko Zippis tik, kad dar neturėjau progos jo iš arčiau apžiūrėti. ganėtinai originalus modernus variantas pakankamai žaismingas, taip pat patiko ir naujausias sportinis variantas tikiuos, kad iki 2011 vasario pasirodys ir patobulinimų ir didesnė spalvų paletė. o šiaip ačiū už pastebėjimus.
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2010 05 03, 12:01)
maciau gyvai kn bazeje,kam patinka tokios spalvos visai nieko ziurisi ax.gif ,nes man tai raudonas kolkas paciausias bigsmile.gif

kuriam sandeli zippukai g.gif ir isvis gal pasakysit kur pigiausia pirkt? g.gif
gal zinot ar taskuciais zipuka ne sportini galima gaut? blush2.gif
man sits vezimukas thumbup.gif mes ji pirksim irgi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 17, 17:34)
kuriam sandeli zippukai g.gif ir isvis gal pasakysit kur pigiausia pirkt? g.gif
gal zinot ar taskuciais zipuka ne sportini galima gaut? blush2.gif
man sits vezimukas  thumbup.gif mes ji pirksim irgi  blush2.gif

zalioj galerijoj,per viduri ir netoli perejos,matysi iskaba "Tutis" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 17, 17:34)
kuriam sandeli zippukai g.gif ir isvis gal pasakysit kur pigiausia pirkt? g.gif
gal zinot ar taskuciais zipuka ne sportini galima gaut? blush2.gif
man sits vezimukas  thumbup.gif mes ji pirksim irgi  blush2.gif

Aš manyčiau pabandyti nuvažiuoti tiesiai į raudondvario pl., g.gif kur juos gamina ten yra parduotuvėlė manau tikrai bus pigiau juk bazėje jie dar savo antkainį užsideda g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 05 19, 00:32)
Aš manyčiau pabandyti nuvažiuoti tiesiai į raudondvario pl.,  g.gif  kur juos gamina ten yra parduotuvėlė manau tikrai bus pigiau juk bazėje jie dar savo antkainį užsideda g.gif  mirksiukas.gif


Na kiek zinau, tai ta bazes parduotuve "Mazuciams" ar kazkaip panasiai, tai yra Tucio ir ji antkainio neuzsideda. Siaip manau optimaliausia butu gal internetu pirkti, nors manau Zippio gamykleleje suorganizuotu ir uz internetine kaina smile.gif

Beje macau klause ar galima isigyti taskuota vezimuka ne sportinuka, tai kiek zinau tik sportinuko linija yra tokia...
Atsakyti
O tie sportinukai jau yra prekyboje (gal ir kainas jau zinot)? Nes Tucio psl. ir facebookas kol kas jokios info daugiau neduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Ice_Tee_ @ 2010 05 19, 21:46)
Na kiek zinau, tai ta bazes parduotuve "Mazuciams" ar kazkaip panasiai, tai yra Tucio ir ji antkainio neuzsideda. Siaip manau optimaliausia butu gal internetu pirkti, nors manau Zippio gamykleleje suorganizuotu ir uz internetine kaina  smile.gif

Beje macau klause ar galima isigyti taskuota vezimuka ne sportinuka, tai kiek zinau tik sportinuko linija yra tokia...


Taip tikra tiesa tik ta sportinuka.
Tucio firmine parduotuve yra Mazuciams ta bazej taip kad kaina ta pati kaip ir raudondv.pl. 1250lt skambinau ir ten

QUOTE(gitulia @ 2010 05 19, 22:16)
O tie sportinukai jau yra prekyboje (gal ir kainas jau zinot)? Nes Tucio psl. ir facebookas kol kas jokios info daugiau neduoda  g.gif

nava velokai parasei buciau paziurejus buvau uzvakar...sestadieni vaziuosiu jei nesciosios galva nepaves paziuresiu kaina ax.gif man lyg pasirode pigesni... g.gif ale tie taskiukai faini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 20, 08:20)
Taip tikra tiesa tik ta sportinuka.
Tucio firmine parduotuve yra Mazuciams ta bazej taip kad kaina ta pati kaip ir raudondv.pl. 1250lt skambinau ir ten
nava velokai parasei buciau paziurejus buvau uzvakar...sestadieni vaziuosiu jei nesciosios galva nepaves paziuresiu kaina ax.gif man lyg pasirode pigesni... g.gif ale tie taskiukai faini wub.gif


Aha ir man idomu kaina sito sportinuko, nes toks jau grazutis jisai wub.gif keista, kad taip ilgai neideda daugiau jokios informacijos apie ji g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
ar Klaipedoje kas nors ku nors kaip nors jau mate ta sportinuka??? mane laikas jau spaudzia, ilgai laukt nebegalesiu lotuliukas.gif
Atsakyti