Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy vežimėlis

Sveikos smile.gif ,
pries pora savaiteliu buvau bazeje, tai to sportinuko kaina yra apie 600lt jei gerai atsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(helaa @ 2010 05 24, 11:33)
Sveikos smile.gif ,
pries pora savaiteliu buvau bazeje, tai to sportinuko kaina yra apie 600lt jei gerai atsimenu blush2.gif

taip as paziurejau ir susimakalavau 599lt man rods buvo
Atsakyti
Tai visai normali kaina, galvojau bus daugiau. O ta sportinuka matet tik tokios sviesios spalvos su burbulais, ar ir kitokiu spalvu dar yra?
Galetu gamintojas su tuo internetiniu psl. truputi pasikrutint, o tai dabar viska per aplinkui turim aiskintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 05 24, 12:49)
Tai visai normali kaina, galvojau bus daugiau. O ta sportinuka matet tik tokios sviesios spalvos su burbulais, ar ir kitokiu spalvu dar yra?
Galetu gamintojas su tuo internetiniu psl. truputi pasikrutint, o tai dabar viska per aplinkui turim aiskintis  doh.gif

maciau tik viena spalvyte
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 24, 13:34)
taip as paziurejau ir susimakalavau 599lt man rods buvo


Super kaina tuomet smile.gif as galvojau brangiau bus tikrai... o cia tik 600 uz toki grozi smile.gif)
Atsakyti
Labas,mamytes 4u.gif Matau cia visoms smalsu naujausias Zippy gaminys Sport..Va turiu lankstinuka,kuriame visos sio modelio spalvytes rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O pats vezimelis LT prekyboje sako turetu pasirodyti rudeniop thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ne kokiu naujienu apie zippy, supermamai astulytei tik pora kartu teko auto kedute uzdeti ant vaziuokles, nes dedant trecia karta suluzo abu adapteriai.
Labai nesistebiu, juk viskas ant "plasmaskiu". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 05 31, 14:11)
Turiu ne kokiu naujienu apie zippy, supermamai astulytei tik pora kartu teko auto kedute uzdeti ant vaziuokles, nes dedant trecia karta suluzo abu adapteriai.
Labai nesistebiu, juk viskas ant "plasmaskiu". doh.gif


O toms dalims garantija galioja? g.gif
Atsakyti
Upss,pratryniau viena foto blush2.gif Imetu naujai ismatavimus.... cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 05 31, 13:11)
Labai nesistebiu, juk viskas ant "plasmaskiu". doh.gif


Plastmase tose vietose yra daugelyje vezimu, tik va plastmases kokybe skiriasi schmoll.gif
O siaip tikrai juk yra garantija, tegul grazina gamintojui.

Sportinuko spalvos labai jau margos, gana pigiai atrodo, bent jau is foto. Lopsinio zippio kolekcija man atrodo grazesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 05 31, 14:11)
Turiu ne kokiu naujienu apie zippy, supermamai astulytei tik pora kartu teko auto kedute uzdeti ant vaziuokles, nes dedant trecia karta suluzo abu adapteriai.
Labai nesistebiu, juk viskas ant "plasmaskiu". doh.gif


O ka jus norejote? Ne viena karta rasiau, kad lietuviai kaip ir lenkai tikrai taupo ant medziagu. Pasirenka ne auksciausios kokybes. Paciupinejau as ir medziagyte, tai irgi ne auksciausios kokybes. Bet ir kaina atitinkama smile.gif Zmones renkasi arba pigesni ir maziau kokybiska daikta arba brangesni smile.gif Nebuna pigiu geros kokybes gaminiu (jei kas priestaraus, kad yra brangiu, blogos kokybes, tai tikrai yra, bet reikia moketi issirinkti kokybiska preke).
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 31, 14:18)
O toms dalims garantija galioja?  g.gif


QUOTE(gitulia @ 2010 05 31, 14:38)
Plastmase tose vietose yra daugelyje vezimu, tik va plastmases kokybe skiriasi  schmoll.gif
O siaip tikrai juk yra garantija, tegul grazina gamintojui.

Sportinuko spalvos labai jau margos, gana pigiai atrodo, bent jau is foto. Lopsinio zippio kolekcija man atrodo grazesne  g.gif

Zada sia savaite skambintis del garantinio. Idomu, kaip ten bus. g.gif

QUOTE(Ksesanko @ 2010 05 31, 14:52)
O ka jus norejote? Ne viena karta rasiau, kad lietuviai kaip ir lenkai tikrai taupo ant medziagu. Pasirenka ne auksciausios kokybes. Paciupinejau as ir medziagyte, tai irgi ne auksciausios kokybes. Bet ir kaina atitinkama smile.gif Zmones renkasi arba pigesni ir maziau kokybiska daikta arba brangesni smile.gif Nebuna pigiu geros kokybes gaminiu (jei kas priestaraus, kad yra brangiu, blogos kokybes, tai tikrai yra, bet reikia moketi issirinkti kokybiska preke).

Nu ne toks jau ir papiguske sis vezimas. Lenkisi daug pigesni. Sakyciau kaina gan vidutine, tai ir kokybe bent vidutiniska galetu buti (su savais minusais, bet ne su suluzimais ) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 31 gegužės 2010 - 14:37