Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės naujakurės Šiauliuose, tema 3

QUOTE(G.Kaspariene @ 2010 05 07, 19:47)
gal galit padet, noriu i avatara isidet savo aukselio nuotrauka, kaip tai padaryti?

eini i MANO NUSTATYMAI, tada kaireje bus redaguoti avatara keisti ar kazkas panasaus, nukopinsi nuotraukos adresa ir dar ten reikia auksti ploti parasyti, ir viskas.
O nuotraukos adresas tai uzejus ant nuotraukos spaudi desini klavisa, tada properties ir nukopijuoji ta visa adresa http://.........jpg. Tam kad butu toks adresas, tavo nuotrauka turetu buti ikleta kazkur i internetini puslapi, dazniausiai tai buna www.fotki.com, arba bandyk keiciant avatara daryti Browse ir is kompo savo ikelti, tik as nesu bandzius.
Na nzn ar kazka suprasi cia is mano papasakojimo blush2.gif

Munyte- tu mane labai pralinskminai su tuo pachmielu lotuliukas.gif
Vission- kas TB nutiko ? Skundetes, kad mazai namuose buna, tai db lovoj tikriausiai pragules g.gif
Irmusiuvx- as irgi buciau nieko pries susibegti ir gyvai susimatyti prie kokio kokteiliuko wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Truzka @ 2010 05 07, 23:15)
eini i MANO NUSTATYMAI, tada kaireje bus redaguoti avatara keisti ar kazkas panasaus, nukopinsi nuotraukos adresa ir dar ten reikia auksti ploti parasyti, ir viskas.
O nuotraukos adresas tai uzejus ant nuotraukos spaudi desini klavisa, tada properties ir nukopijuoji ta visa adresa http://.........jpg. Tam kad butu toks adresas, tavo nuotrauka turetu buti ikleta kazkur i internetini puslapi, dazniausiai tai buna www.fotki.com, arba bandyk keiciant avatara daryti Browse ir is kompo savo ikelti, tik as nesu bandzius.
Na nzn ar kazka suprasi cia is mano papasakojimo  blush2.gif

Munyte- tu mane labai pralinskminai su tuo pachmielu  lotuliukas.gif
Vission- kas TB nutiko ? Skundetes, kad mazai namuose buna, tai db lovoj tikriausiai pragules g.gif
Irmusiuvx- as irgi buciau nieko pries susibegti ir gyvai susimatyti prie kokio kokteiliuko  wub.gif  drinks_cheers.gif


aciu smile.gif atrodo ikeliau, bet nerodo, nors parase, kad sekmingai pakeistas pav... g.gif o susitikti as ir l.noreciau smile.gif kazkada akropolyje ejau pro VeroCafe o ten kokios 5mamytes su savo auksiukais buvo, taip pavydas sueme blush2.gif gal kada tikrai susitinkam ax.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

Mūsų tėtis vos galvą nuo pagalvės pakėlė ir vėl išrūko į darbą doh.gif
Na vakar po pietų pasaka oras buvo, prasidavėm lauke iki 19 val lotuliukas.gif Šiandien Burbiškio dvare Tulpių žydėjimo šventė, bet nusprendėm su vaiku į minią nelįsti g.gif
O čia esančios mamytės bendraminčiuose nebendraujat? Dar yra naujas klubas Laiminga mama, ten mamos renkasi, galima susidraugauti ir kavintis su leliukais 4u.gif
Atsakyti
G. Kaspariene - super atrodote wink.gif viskas pavyko smile.gif Susitikti visada galima ir manau smagu, tik organizuokit kada ir kur wink.gif
Vission- o kur tos Burbiskes? As praeitais metais norejau, bet negalejau ir atsimenu kad oras nelabai geras buvo, reiktu siai metais nuvaziuoti.


Labas rytas. Dirbu.... sad.gif
Atsakyti
O gal zinot ar ryt Burbiskese kas dar vyks? g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Burbiškės už Radviliškio link Panevežio 4u.gif
Ryt tikriausiai nieko nebebus g.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ruošiamės pas chirurgą ..... unsure.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Atsakyti
irmusiux- lauksim ziniu wink.gif

sveikutes wink.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Laukiam laukiam žinių iš chirurgo 4u.gif
Atsakyti
Tai va, nieko blogo nėra clap.gif , Visko priežastis dar tik besivystanti-nesusiformavusi Centrinė nervų sistema, dėl ko nevienodai įnervuojamos ir nevienodai "veikia" kojytės.Greitu laiku išaugs. Patinka man tas chirurgas thumbup.gif , buvom pas jį kai mažei vos 1sav. buvo, jis taip viską paaiškina, o kai viskas aišku tai ir ramu rolleyes.gif dauguma medikų nesivargina ir pacientams nieko nepaaiškina schmoll.gif
Na dabar kai išsiaiškinom galėsim pagaliau batukus pirkti lotuliukas.gif
Ką per dienelę nuveikėt?
Atsakyti