Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

QUOTE(tasha @ 2010 05 15, 20:27)
O jis stovi ir toks vaizdas, jam visiskai vienodai rolleyes.gif  Man nemalonu, jai nepatogu pasidare. Nu butu pasakius mano draugas, mano sugyventinis, viskas butu aisku buve rolleyes.gif

O kodel jis turetu del tokio klaisimo pergyventi?
Svarbu, kad jie patys skaito save seima, o visa kita tikrai dzin mirksiukas.gif
Šeima - tai bendrija, susidedanti iš šeimininko, šeimininkės ir 2 tarnų, kurie jie patys ir yra. – Psichologas A. Birsas.
Šeima - pirminė visuomenės bei valstybės ląstelė, socialinys junginys.
Šeima - žmonių grupė, susidedanti iš tėvų, vaikų (kartais ir artimų giminaičių), gyvenančių kartu

Kazkaip neradau, kad tam butinas kazkoks dokumentas, na gal statistikai jis reikalingas, kad lengviau butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 16 gegužės 2010 - 06:30
QUOTE(eris @ 2010 05 16, 06:24)
Šeima - žmonių grupė, susidedanti iš tėvų, vaikų (kartais ir artimų giminaičių), gyvenančių kartu
[/i]
Kazkaip neradau, kad tam butinas kazkoks dokumentas, na gal statistikai jis reikalingas, kad lengviau butu  g.gif
Gyvena, vyras+žmona+vaikai+žmonos sesuo+vyro brolis. Jie visi šeima. Tai dabar vyras + žmonos sesuo - sutuoktiniai? biggrin.gif Nes juk "šeima".
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 05 16, 11:43)
Gyvena, vyras+žmona+vaikai+žmonos sesuo+vyro brolis. Jie visi šeima. Tai dabar vyras + žmonos sesuo - sutuoktiniai?  biggrin.gif  Nes juk "šeima".

jus kabinejates prie zodziu todel kad tikrai nesupratat ar kabinejates del to kad kabinetis?
atsakykit i klausima - ponia A su ponu B susituokia 15 metu.. is ju 8 ponas B gyvena uzsienyje su kita moterim taciau santuoka nenutraukta
jie seima ane? sutuoktiniai ? (ir nevartykit kad pagal dokumentus -taip, sita as pati suprantu ) bet siaip? ponia A gali tvirtai sakyti kad ji turi VYRA ir yra ZMONA?
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 05 16, 11:43)
jus kabinejates prie zodziu todel kad tikrai nesupratat ar kabinejates del to kad kabinetis?
atsakykit i klausima - ponia A su ponu B susituokia 15 metu.. is ju 8 ponas B gyvena uzsienyje su kita moterim taciau santuoka nenutraukta
jie seima ane? sutuoktiniai ? (ir nevartykit kad pagal dokumentus -taip, sita as pati suprantu ) bet siaip? ponia A gali tvirtai sakyti kad ji turi VYRA ir yra ZMONA?
Taip, šeima vis dar yra ponas A su ponia B, nesvarbu, kad ponas B gyvena su ponia C.
Jeigu ponas B sugalvotų parduoti savo automobilį arba įsigytų nekilnojamojo turto ir kitą dieną apsigalvotų, kad nori jį parduoti, jam vis dar reikėtų ponios A parašo. Ir galėtų jis aiškinti, kad jau 8 metus gyvena su ponia C. Deja, reikėtų parašo iš ponios A.
Nesvarbu, kad nekilnojamajį turtą apmokėjo pinigais, ištrauktais iš taupyklės, į kurią 8 metus taupė drauge su ponia C.
Beje, jeigu ponas B gyvendamas su ponia C prisigamins skolų, antstoliai lygiai taip pat sėkmingai gali areštuoti ponios A sąskaitą, nesvarbu, kad ponia A galbūt net pono B adreso nežino.
Suprantu, kad gali kilti noras polemizuoti "kokia jie šeima, jeigu nežino kas kur gyvena". Tada gal galit pasakyti nuo kada ponia A su ponu B nebesiskaito šeima. Kai ponas B nakvojo ponios C namuose 1 kartą? 10 kartų? Metus? Kur yra ta riba, kai ponia C tampa pono B žmona, o ponia A nustoja ja buvusi.
Deja, bet šeima (nesvarbu kas ten su kuo gyvena ar negyvena) vis dar yra tie, kurie yra oficialiai įteisinę savo santuoką ir tos santuokos OFICIALIAI nenutraukę.

Taip, ponia A vis dar TURI VYRĄ (kad ir netikusį, t.y. gyvenantį su svetima boba), o ponas B vis dar TURI ŽMONĄ, ponią A, nors labai norėtų, kad ja būtų ponia C.

Grįžtant prie temos. O kodėl gi tas ponas B neišsiskiria su ponia A? Gal todėl, kad visai nenori vesti ponios C? biggrin.gif


Nesikabinėju prie žodžių. Dar vienas pavyzdys. Vyras išvažiuoja uždarbiauti į Airiją, moteris su vaikais lieka Lietuvoje. Gyvena NE KARTU. Vadinasi jie - nebe šeima. Ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 gegužės 2010 - 15:16
As tai nesikabinesiu prie zodziu ir pan. Bet ne viena is sugyventiniu man dar neatsakete, nuo kada gi sugyventiniai tampa seima ir kaip zinoti sugyventiniai save laiko seima ar ne? 4u.gif

Vakar susitikau mieste viena pazystama latve, ji su lietuviu gyvena jau apie 4-5 metus, kadangi su ja gan atvirai pasikalbam, tai emiau ir jos uzklausiau, nuo kada gi jie eme save seima laikyti. Atsakymas lengvai pribloske: Is kur istraukiai, kad manes esam seima? Kol kas dar neutikau tinkamo vyro uz kurio tekeciau, mums tiesiog siuo metu su juo patogiau ir lengviau gyventi doh.gif

O stai MB giminaiciai jau daug metu kartu gyvenantys ir santuoka abu netikintys, save seima eme laikyti nuo tos dienos, kai suzinojo, kad tures kudyki. rolleyes.gif

Tai vat ir kyla klausimas, tai kaip zinoti valstybei kurie gi tie sugyventiniai seima, kurie ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 13:44)
Bet ne viena is sugyventiniu man dar  neatsakete, nuo kada gi sugyventiniai tampa seima ir kaip zinoti sugyventiniai save laiko seima ar ne? 4u.gif 

oficialiai tie sugyventiniai niekad ir nebus seima doh.gif
as ir galiu sakyt ir isivaizduot, kad esu karaliene lotuliukas.gif doh.gif doh.gif

o jus cia ziuriu pilstot ir pilstot jau kelinta tema doh.gif unsure.gif
Atsakyti
seima - tera zodis. Normaliems zmonems yra pofig kaip kas vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 05 16, 14:10)
seima - tera zodis. Normaliems zmonems yra pofig kaip kas vadinasi.

cia kaip kas supranta ax.gif ax.gif
o ka, negi as galiu but tokia, atsiprasant poxuiste, ir uzsidet titula karaliene laugh.gif kaip kad sakiau pavyzdi, ir vadinkit mane taip lotuliukas.gif nes man juk dzin, ka kiti sneka doh.gif
cia gan savanaudiska sakyciau ax.gif ax.gif
yra tokios normos ir psio ax.gif nieko cia nepadarysi, gyvename tokioje visuomeneje ax.gif
ir bent jau mano poziuris i susituokusius tikrai daug pagarbesnis ir brandesnis ax.gif aisku nesakau, kad negerbiu susimetusiu ax.gif
o ir man seima, tai daugiau nei TIK zodis 4u.gif bet cia kiekvienas skirtingai i tuos dalykus ziurim, tai naturalu, kad pas tave kitaip tas dalykas suvokiamas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimuke: 16 gegužės 2010 - 16:25
QUOTE(Mimuke @ 2010 05 16, 17:14)


Ti isiremyk tun pecete ont dakumento, i viskas, asat seima doh.gif A be pecetes, ti ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ti tumet aisku, ku tie vyra laigo po svetimas lunkeles, bo pecete ont popieriaus, o ne sirdy.
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 14:44)
As tai nesikabinesiu prie zodziu ir pan. Bet ne viena is sugyventiniu man dar  neatsakete, nuo kada gi sugyventiniai tampa seima ir kaip zinoti sugyventiniai save laiko seima ar ne? 4u.gif


Na mes save laikome seima nuo to laiko, kai deklaravome ta pacia gyvenamaja vieta 4u.gif
Atsakyti
Žinot kas čia vyksta? Žmonos nori įrodyti, kad sugyventinės būtinai nelaimingos, sugyventinės taip pat nori įrodyti, kad žmonos yra nelaimingos ir raganos biggrin.gif Nors esu už santuoką, manau abi jos laimingos jei to nori. Jei abiems gerai nesusituokus kliūčių laimei nematau. Kita problema, manau esminė, jei jai negerai ir ji nori vestuvių, o jis deklaruoja, kad jam tai nesvarbu. Jos sprendimą matau tik vieną, kalbėtis kalbėtis ir dar kartą kalbėti. Ne tyliai kiūtoti ir ir linksėti galva kai jis šneka apie santuokos nereikalingumą, o paskui skūstis SM, o išsakyti savo lūkesčius. Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 16, 19:27)
Žinot kas čia vyksta? Žmonos nori įrodyti, kad sugyventinės būtinai nelaimingos, sugyventinės taip pat nori įrodyti, kad žmonos yra nelaimingos ir raganos  biggrin.gif Nors esu už santuoką, manau abi jos laimingos jei to nori. Jei abiems gerai nesusituokus kliūčių laimei nematau. Kita problema, manau esminė, jei jai negerai ir ji nori vestuvių, o jis deklaruoja, kad jam tai nesvarbu. Jos sprendimą matau tik vieną, kalbėtis kalbėtis ir dar kartą kalbėti. Ne tyliai kiūtoti ir ir linksėti galva kai jis šneka apie santuokos nereikalingumą, o paskui skūstis SM, o išsakyti savo lūkesčius. Tai tiek.


Vo zinot, kas ci vyksta... Je suraset, kad sugyventine supeike zmonas... Prizas, vienas litas mirksiukas.gif
Atsakyti