Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

QUOTE(ives @ 2010 05 16, 21:06)
Parodykite man nors vieną vyrą, kuris neturėdamas jokio noro kurti šeimą, prisiimti atsakomybės ir dar uždirbantis kiek daugiau nei duobkasys sutiktų įforminti santuoką  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  Taigi, sutikimas deklaruoti savo santykius vienareikšmiškai kalba pats už save ir išsklaido visas abejones, jog galbūt kažkuris iš poros tos šeimos net ir nenori. (Aišku, nekalbu apie slunkius, kuriems kažkam panorėjus ir paliepus kaip mankurtai vykdo viską arba "barakudinai", nuosavo cento kišenėje neturintys)  rolleyes.gif


Ti popierius reisk atsakomybe uz seima? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Asai galvojau, kad nuo dieda sazines priklausa, a ne nuo popieriaus. Jumis sazine=popierius, a bi popieriaus sazines nier...
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 05 16, 19:49)
Dar karta sakau: normalus zmones kitus vertina pagal ju sugebejimus, o ne pagal kazkokius pavadinimus. Pofig yra kaip kas gyvena, ir kaip kas ka vadina. Pvz, Stephen'as Hawking'as gali turet harema, vadint save imperatorium ar dinozauru, vaiksciot nuogas ir vis tiek jis yra vertesnis uz tukstanti cia diskutuojanciu oficialiu santuoku nariu, ir nepalyginimai protingesnis. Todel jus cia, is esmes, nusisnekat visi.
Geležinis argumentas, nokautuojantis visus argumentus nagrinėjama tema. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 05 16, 21:22)
Geležinis argumentas, nokautuojantis visus argumentus nagrinėjama tema.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gelizinis, ne logiskas argumentas mirksiukas.gif
Jei galvoti, kad visi zmones sukciai ir svolociai, neturintys sazines, sunku pasaulyje gyventi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari-83: 16 gegužės 2010 - 20:27
QUOTE(mititėja @ 2010 05 16, 19:23)
Forget, o yra variantų, kai pasiperšama (tai jau suprask pažadas oficialiai susituokti), o vėliau persigalvojama. Ir tada verkiama, kad va, pasipiršo, bet nevedė? Šitoje situacijoje - kas kvailas? Persigalvojusysis, ar patikėjusysis?

Na as ne Forget, bet is asmenines patirties galiu pasalyti, kad ne visi pasipirsimai butinai baigiasi santuoka. Buvom susizadeje su ex, kartu gyvenom ir planavom vestuves, kurios taip niekada ir neivyko rolleyes.gif Beje musu kartu gyvenimo as seima nelaikiau. Todel man ir kyla klausimai, kaip valstybei zinoti kurie sugyventiniai yra seima, o kurie ne, kuriems taikyti visus istatytmus kaip seimai, o kuriems ne. Be to neaisku faktas, kada gi tie sugyventiniai ima save patys laikyti seima ir kaip tai valstybei zinoti, kad vis tik jie nusprende buti seima, o ne tiesiog gyventi kartu rolleyes.gif
Musu su ex atveju issiskyrimas buvo gan skausmingas, bet tiesiog netikom viens kitam ir manau santuoka butu tik pabloginus situacija. Tas jausmas, kad santuoka bus didele klaida manes neapleido visa laika.
Taip, kad manau ir kai kurie vaikinai nesipersa ir gyvena kartu arba pasipersa del sventos ramybes, bet giliai viduje zino, kad tai ne ta, kad ta tikroji kazkur yra ir kai pasitakys kelyje ja ves be jokiu pagyvenimiu ir patirinimu rolleyes.gif
Tiesa tikiu, kad yra ir isiimtiniai atvejai, tokie kaip Tosk, kai zmonies tiesiog is vis netiki santuoka. Bet juk visai laikais buvo visokiu zmoniu, pvz. kad ir hipiai, kurie neige tradicine kultura ir gyvenena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 21:24)
Na as ne Forget, bet is asmenines patirties galiu pasalyti, kad ne visi pasipirsimai butinai baigiasi santuoka. Buvom susizadeje su ex, kartu gyvenom ir planavom vestuves, kurios taip niekada ir neivyko rolleyes.gif  Beje musu kartu gyvenimo as seima nelaikiau. Todel man ir kyla klausimai, kaip valstybei zinoti kurie sugyventiniai yra seima, o kurie ne, kuriems taikyti visus istatytmus kaip seimai, o kuriems ne. Be to neaisku faktas, kada gi tie sugyventiniai ima save patys laikyti seima ir kaip tai valstybei zinoti, kad vis tik jie nusprende buti seima, o ne tiesiog gyventi kartu rolleyes.gif
Musu su ex atveju issiskyrimas buvo gan skausmingas, bet tiesiog netikom viens kitam ir manau santuoka butu tik pabloginus situacija. Tas jausmas, kad santuoka bus didele klaida manes neapleido visa laika.
Taip, kad manau ir kai kurie vaikinai nesipersa ir gyvena kartu arba pasipersa del sventos ramybes, bet giliai viduje zino, kad tai ne ta, kad ta tikroji kazkur yra ir kai pasitakys kelyje ja ves be jokiu pagyvenimiu ir patirinimu rolleyes.gif
Tiesa tikiu, kad yra ir isiimtiniai atvejai, tokie kaip Tosk, kai zmonies tiesiog is vis netiki santuoka. Bet juk visai laikais buvo visokiu zmoniu, pvz. kad ir hipiai, kurie neige tradicine kultura ir gyvenena rolleyes.gif


Kazkada tradicine kultura buvo naujove mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 20:24)
Na as ne Forget, bet is asmenines patirties galiu pasalyti, kad ne visi pasipirsimai butinai baigiasi santuoka. Buvom susizadeje su ex, kartu gyvenom ir planavom vestuves, kurios taip niekada ir neivyko rolleyes.gif  Beje musu kartu gyvenimo as seima nelaikiau. Todel man ir kyla klausimai, kaip valstybei zinoti kurie sugyventiniai yra seima, o kurie ne, kuriems taikyti visus istatytmus kaip seimai, o kuriems ne. Be to neaisku faktas, kada gi tie sugyventiniai ima save patys laikyti seima ir kaip tai valstybei zinoti, kad vis tik jie nusprende buti seima, o ne tiesiog gyventi kartu rolleyes.gif
Musu su ex atveju issiskyrimas buvo gan skausmingas, bet tiesiog netikom viens kitam ir manau santuoka butu tik pabloginus situacija. Tas jausmas, kad santuoka bus didele klaida manes neapleido visa laika.
Taip, kad manau ir kai kurie vaikinai nesipersa ir gyvena kartu arba pasipersa del sventos ramybes, bet giliai viduje zino, kad tai ne ta, kad ta tikroji kazkur yra ir kai pasitakys kelyje ja ves be jokiu pagyvenimiu ir patirinimu rolleyes.gif
Tiesa tikiu, kad yra ir isiimtiniai atvejai, tokie kaip Tosk, kai zmonies tiesiog is vis netiki santuoka. Bet juk visai laikais buvo visokiu zmoniu, pvz. kad ir hipiai, kurie neige tradicine kultura ir gyvenena rolleyes.gif
Matot, aš neteigiu, kad visi pasipiršimai baigiasi santuoka.
Aš klausiu Forget, kaip žinoti pasikalbėjus, kada toms kalboms lemta tapti tikrove, o kada kalbos (kad ir kaip rimtai jos atrodytų, šiuo atveju pasipiršimas) yra tik kalbos.
O klausiu Forget todėl, kad ji siūlo kalbėtis. Tai man kyla klausimas - kiek laiko kalbėtis? Ir taip "kalbantis" tįsti gumą? Kada pagaliau laikas suprasti, kad kalbos ir liks kalbomis ir nustoti laukti, bei imti veikti, t.y. priimti sprendimą?
Atsakyti
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 21:13)
Ti popierius reisk atsakomybe uz seima?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Asai galvojau, kad nuo dieda sazines priklausa, a ne nuo popieriaus. Jumis sazine=popierius, a bi popieriaus sazines nier...


Tas Jūsų vadinamas popierius parodo, kad vyras visapusiškai prisiima atsakomybę ne tik gėlėroje pievoje vien damai girdint, bet ir visuomenės bei valstybės akyse ir tas popierius reiškia, jog tai yra šeima, o ne sugyventiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2010 05 16, 21:46)
Tas Jūsų vadinamas popierius parodo, kad vyras visapusiškai prisiima atsakomybę ne tik gėlėroje pievoje vien damai girdint, bet ir visuomenės bei valstybės akyse ir tas popierius reiškia, jog tai yra šeima, o ne sugyventiniai  smile.gif


O ka keicia tas spektaklis? Nejau mislyji, je anas natures sazines vykdys tun atsakomybe po spektaklio?
Atsakyti
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 20:26)
Kazkada tradicine kultura buvo naujove  mirksiukas.gif


Taip tas tiesa, bet santuoka yra ne viena simtmeti ar tukstantmeti. Beje kas blogo tradicineje santuokoje, as nekalbu apie santuokas, kurios buvo sudaros viduramziais, kai budavo du nepazystami zmones sutuokiami del pinigu valdzios ar pan. As kalbu apie 20-21a santuoka, kai yra laisva valia ir pasirinkimas. Kokius jus matote santuokos minusus?

QUOTE(mititėja @ 2010 05 16, 20:32)
Matot, aš neteigiu, kad visi pasipiršimai baigiasi santuoka.
Aš klausiu Forget, kaip žinoti pasikalbėjus, kada toms kalboms lemta tapti tikrove, o kada kalbos (kad ir kaip rimtai jos atrodytų, šiuo atveju pasipiršimas) yra tik kalbos.
O klausiu Forget todėl, kad ji siūlo kalbėtis. Tai man kyla klausimas - kiek laiko kalbėtis? Ir taip "kalbantis" tįsti gumą? Kada pagaliau laikas suprasti, kad kalbos ir liks kalbomis ir nustoti laukti, bei imti veikti, t.y. priimti sprendimą?

Na jei pora pasikalba, susizieduoja, nunesa pareiskimus , pranesa tevams, tai manau pakankamai rimta, tik vel gi nebutinai santuoka ivyks (mano atvejis).
Bet jei yra pakalbama, nusprendziama, kad suziedatuves ir santuoka bus kadanors, nu tada manau tai dazniausiai ir lieka kalbu lygyje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 21:54)
Taip tas tiesa, bet santuoka yra ne viena simtmeti ar tukstantmeti. Beje kas blogo tradicineje santuokoje, as nekalbu apie santuokas, kurios buvo sudaros viduramziais, kai budavo du nepazystami zmones sutuokiami del pinigu valdzios ar pan. As kalbu apie 20-21a santuoka, kai yra laisva valia ir pasirinkimas. Kokius jus matote santuokos minusus?
Na jei pora pasikalba, susizieduoja, nunesa pareiskimus , pranesa tevams, tai manau pakankamai rimta, tik vel gi nebutinai santuoka ivyks (mano atvejis).
Bet jei yra pakalbama, nusprendziama, kad suziedatuves ir santuoka bus kadanors, nu tada manau tai dazniausiai ir lieka kalbu lygyje. rolleyes.gif


Asai asu nutekejus, jei ka. Man ti yra normalia. Ale asai mislyju, je zmuonem gera, ti kokio velnio aniem in dusia triest, ruroj slieku ieskot, i pries snuki popirias maskatuti, kokias mes cacas lelias, nas asam susizenijusios doh.gif
Je mergas pasirinka, but sugyventinema, kai narejo teket, anas yr pacias kaltas ir durnas, na tus diedus pasirinka.

Atsakyti
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 21:01)
Asai asu nutekejus, jei ka. Man ti yra normalia. Ale asai mislyju, je zmuonem gera, ti kokio velnio aniem in dusia triest, ruroj slieku ieskot, i pries snuki popirias maskatuti, kokias mes cacas lelias, nas asam susizenijusios  doh.gif
Je mergas pasirinka, but sugyventinema, kai narejo teket, anas yr pacias kaltas ir durnas, na tus diedus pasirinka.

Na kad istekejusios esa cacos leles, tai tikrai nemanau, beje kaip ir nematau blogybes gyventi be santuokos, jei abiems tai yra priimtina. Man labiau uzkliuna, sugynetiniu noras tureti tokias pat teisias, kaip ir sutuoktiniai. Ir beje jau rasiau kodel. Pirma neaisku, kurios poros gyvenancios kartu laiko save seima, kurios ne. Antra nuo kada sugyventiniai skaitosi, kad yra seima ir kaip valstybei apie tai zinoti. Ir trecia, jei tokia pora issiskiria, kaip vel gi valstybiai zinoti, kad tokia siema nustojo egzistuoti?

Del sito manau mazai kas drystu gincytis
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2010 05 16, 22:10)
Na kad istekejusios esa cacos leles, tai tikrai nemanau, beje kaip ir nematau blogybes gyventi be santuokos, jei abiems tai yra priimtina. Man labiau uzkliuna, sugynetiniu noras tureti tokias pat teisias, kaip ir sutuoktiniai. Ir beje jau rasiau kodel. Pirma neaisku, kurios poros gyvenancios kartu laiko save seima, kurios ne. Antra nuo kada sugyventiniai skaitosi, kad yra seima ir kaip valstybei apie tai zinoti. Ir trecia, jei tokia pora issiskiria, kaip vel gi valstybiai zinoti, kad tokia siema nustojo egzistuoti?

Del sito manau mazai kas drystu gincytis


A kokias teises tur sutuoktiniu seima?
A kodel susimetelia tur turet kitas teises, but kitokie nei sutuoktine? Anie porom gyvena, i vaikus gimda, mokescius moka.
A kodel jumi tep rupi, kumet yr seima. Manyc, tumet, kai zmuones tarpusavy susitare.
A kas nuo tun keicias, je valstybe nazinos, yr tun seima, a ner anos?
Atsakyti