Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 19:32)
Vo zinot, kas ci vyksta... Je suraset, kad sugyventine supeike zmonas... Prizas, vienas litas  mirksiukas.gif


Konkrečiai nerasiu ir neieškosiu, bet koks bandomas nupiešti žmonos paveikslas: maždaug pikta ragana su chalatu ir bigudi, kuri būtinai (!!!) netraukia vyro, būtinai nemylima ir pan :DAi ir dar būtinai kiekvieną šakutę skaičiuoja ir dalinasi biggrin.gif o sugyventinė tai jau beveik olialia su seksualiais apatiniais, būtinai mylima ir nepakartojama. Tik tiek.
Aš iš vis džiaugiuosi kai žmonės sako, kad jie yra laimingi, nesvarbu ar susituokę aš susimetę ar vieniši. Ir tikiu kai taip sako. Yra laimingų ir nelaimingų sugyventinių kaip ir laimingų ir nelaimingų žmonų. Ir dažniausiai ta laimė ar nelaimė nepriklauso nuo antspaudo, o slypi visai kitur.
Žinau kaip man gerai. Bet jei į šitą temą būčiau atėjusi prieš kokius 5 metus, tai labai aršiai palaikyčiau sugyventinių pusę. Dabar tiesiog žinau kaip man geriausia. O kitiems- nežinia.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 16, 17:27)
Žinot kas čia vyksta? Žmonos nori įrodyti, kad sugyventinės būtinai nelaimingos, sugyventinės taip pat nori įrodyti, kad žmonos yra nelaimingos ir raganos  biggrin.gif Nors esu už santuoką, manau abi jos laimingos jei to nori. Jei abiems gerai nesusituokus kliūčių laimei nematau. Kita problema, manau esminė, jei jai negerai ir ji nori vestuvių, o jis deklaruoja, kad jam tai nesvarbu. Jos sprendimą matau tik vieną, kalbėtis kalbėtis ir dar kartą kalbėti. Ne tyliai kiūtoti ir ir linksėti galva kai jis šneka apie santuokos nereikalingumą, o paskui skūstis SM, o išsakyti savo lūkesčius. Tai tiek.



Va kad zmones pamirsta kalbetis 4u.gif Kalbetis visuomet reikia, nes tik taip kuriama ateitis. Pries einant kartu gyventi istiesu reikia, rimtai kalbetis, o ne zaisti namus. O poto atsibusti po keliu metu ir verkti, jog antroji puse nesugeba spelioti tarp eiluciu, arba buna nemaloniai nustebintas atakos apie vestuves 4u.gif

P.S. As saves anaiptol prie sexi nepriskiriu lotuliukas.gif Makijazas, sijonas ir aukstakulniai bateliai labai jau retas dalykas mano gyvenime lotuliukas.gif Nes as mieliau pinigus leidziu pomegiams nei isorinam fasadui demonstruoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2010 05 16, 18:18)
Na mes save laikome seima nuo to laiko, kai deklaravome ta pacia gyvenamaja vieta 4u.gif


Na va, matote, ir pati šeima save vadinate po formalios juridinės proceduros - gyvenamosios vietos deklaravimo. O visapusiškai tikra ir visuotinai pripažįstama šeima yra tuomet, kai vyras ir moteris deklaruoja savo santykius įstatymų nustatyta tvarka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2010 05 16, 19:59)
Va kad zmones pamirsta kalbetis 4u.gif Kalbetis visuomet reikia, nes tik taip kuriama ateitis. Pries einant kartu gyventi istiesu reikia, rimtai kalbetis, o ne zaisti namus. O poto atsibusti po keliu metu ir verkti, jog antroji puse nesugeba spelioti tarp eiluciu, arba buna nemaloniai nustebintas atakos apie vestuves 4u.gif



Žinai man tas ir keista, kai po kokių 5 metų moterys nustemba, kad joms nesiperša. Man atrodo, kad prieš einant kartu gyventi požiūris į šeimą, vaikus, pinigus ir kitas vertybes turėtų būti žinomas.
Tarkim, iš mano patirties, apie žmogaus požiūrį į vestuves ir vaikus sužinojau tikrai greitai. Juk tai taip akivaizdžiai matosi. nebent... g.gif tikimasi, kad žmogus pasikeis arba pavyks jį pakeisti g.gif (maždaug pagyvensim ir aš tau parodysiu kaip gera bus susituokus biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2010 05 16, 20:15)
Na va, matote, ir pati šeima save vadinate po formalios juridinės proceduros - gyvenamosios vietos deklaravimo. O visapusiškai tikra ir visuotinai pripažįstama šeima yra tuomet, kai vyras ir moteris deklaruoja savo santykius įstatymų nustatyta tvarka.  4u.gif


Ti seima yra galvoje, o ne popieriuose.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2010 05 16, 19:59)
Pries einant kartu gyventi istiesu reikia, rimtai kalbetis, o ne zaisti namus.


Pritariu Tosk. Pagal tai net galima išskirti du sugyventinių tipus: gyvenantys kaip šeima (aiškios artimos ir tolimos ateities perspektyvos abiejų sutarimu, gebėjimas priimti vienas kitą, prisitaikyti, tačiau kartu išsaugoti ir savo autonomiškumą, bendro ūkio vedimas ir pan.) bei ateityje tapsiantys visapusiškai tikra šeima (to ir linkiu) ir tie, kurie tiesiog žaidžia namus.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 16, 19:15)
Žinai man tas ir keista, kai po kokių 5 metų moterys nustemba, kad joms nesiperša. Man atrodo, kad prieš einant kartu gyventi požiūris į šeimą, vaikus, pinigus ir kitas vertybes turėtų būti žinomas.
Tarkim, iš mano patirties, apie žmogaus požiūrį į vestuves ir vaikus sužinojau tikrai greitai. Juk tai taip akivaizdžiai matosi. nebent... g.gif tikimasi, kad žmogus pasikeis arba pavyks jį pakeisti g.gif (maždaug pagyvensim ir aš tau parodysiu kaip gera bus susituokus biggrin.gif )
Nu nifiga. Vengiantis įteisinti santuoką deklaruoja, kad būtinai tą padarys, bet dar ne dabar. Žinau tikrai ne vieną ir ne du tokius pavyzdžius. Apie vieną tokį, kai visas veiksmas įskaitant deklaravimą "aha, tuoj įteisinsim santuoka... tuoj tuoj" užtruko ~15 metų, rašiau kažkurioje žinutėje.
Be to, gyvenime ne visada būna viskas lentynėlėse: tipo sėdom, pasikalbėjom, aš pasakiau, man pasakė, nutarėm ir taip ir įvyko. Negi niekada neteko kalbėtis su žmogum, kai kalbiesi lyg kitom kalbom?
Prašom, galima dabar "paprotinti", kad jeigu nesusikalbama, tai nėra ko kartu gyventi. Ale gi kartais vieną dieną susikalbama, kitą jau nebe...
Mano supratimu, universalaus recepto nėra.
Bet vis dėlto, visokie "mes save laikome šeima nuo tada, kai kartu nusipirkom pirmą puodą, kai pirmą kartą likau pas jį nakvoti, kai pirmą kartą drauge skalbėme savo baltinius..." yra keisti. Kam ieškoti subinėj sliekų, jeigu galima tiesiog įteisinti santuoką...

Forget, o yra variantų, kai pasiperšama (tai jau suprask pažadas oficialiai susituokti), o vėliau persigalvojama. Ir tada verkiama, kad va, pasipiršo, bet nevedė? Šitoje situacijoje - kas kvailas? Persigalvojusysis, ar patikėjusysis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 16 gegužės 2010 - 19:25
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 20:17)
Ti seima yra galvoje, o ne popieriuose.



Galvose gali būti bet kas. Galų gale netgi sugyventinių mintys/ketinimai/planai gali būti visiškai skirtingi (iš kur kitur tuomet atsiranda "aš taip laukiu, o jis vis nesiperša" moterų kategorija?). Deklaravus savo santykius (įregistravus santuoką), pačiai porai, jų artimiesiems, plačiajai visuomenei bei valstybei vienareikšmiškai aišku, kas jie tokie. Jau net nekalbu apie sutuoktinio statuso juridinę naudą patekus į pačias įvairiausias gyvenimo situacijas.
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2010 05 16, 19:28)
Galvose gali būti bet kas. Galų gale netgi sugyventinių mintys/ketinimai/planai gali būti visiškai skirtingi
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2010 05 16, 20:28)
Galvose gali būti bet kas. Galų gale netgi sugyventinių mintys/ketinimai/planai gali būti visiškai skirtingi (iš kur kitur tuomet atsiranda "aš taip laukiu, o jis vis nesiperša" moterų kategorija?). Deklaravus savo santykius (įregistravus santuoką), pačiai porai, jų artimiesiems, plačiajai visuomenei bei valstybei vienareikšmiškai aišku, kas jie tokie. Jau net nekalbu apie sutuoktinio statuso juridinę naudą patekus į pačias įvairiausias gyvenimo situacijas.


A popieriuose irgi gali buti tik zodziai mirksiukas.gif

Ti daba popierine sntuoka yra seima lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tumet sveikinu su popierine seima 4u.gif

Asai asu locna, savo vyra zmuona, ale zinau, kad popieria yr nulis, kai meiles, jausmu, prota, nier.

I kokias tos juridines situacijas, apart turta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari-83: 16 gegužės 2010 - 19:41
QUOTE(Mimuke @ 2010 05 16, 17:14)
cia kaip kas supranta  ax.gif  ax.gif
o ka, negi as galiu but tokia, atsiprasant poxuiste, ir uzsidet titula karaliene laugh.gif kaip kad sakiau pavyzdi, ir vadinkit mane taip  lotuliukas.gif nes man juk dzin, ka kiti sneka  doh.gif
cia gan savanaudiska sakyciau  ax.gif  ax.gif
yra tokios normos ir psio  ax.gif nieko cia nepadarysi, gyvename tokioje visuomeneje  ax.gif
ir bent jau mano poziuris i susituokusius tikrai daug pagarbesnis ir brandesnis  ax.gif aisku nesakau, kad negerbiu susimetusiu  ax.gif
o ir man seima, tai daugiau nei TIK zodis  4u.gif bet cia kiekvienas skirtingai i tuos dalykus ziurim, tai naturalu, kad pas tave kitaip tas dalykas suvokiamas ax.gif

Dar karta sakau: normalus zmones kitus vertina pagal ju sugebejimus, o ne pagal kazkokius pavadinimus. Pofig yra kaip kas gyvena, ir kaip kas ka vadina. Pvz, Stephen'as Hawking'as gali turet harema, vadint save imperatorium ar dinozauru, vaiksciot nuogas ir vis tiek jis yra vertesnis uz tukstanti cia diskutuojanciu oficialiu santuoku nariu, ir nepalyginimai protingesnis. Todel jus cia, is esmes, nusisnekat visi.
Atsakyti
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 16, 20:37)
A popieriuose irgi gali buti tik zodziai  mirksiukas.gif

Ti daba popierine sntuoka yra seima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tumet sveikinu su popierine seima  4u.gif


Parodykite man nors vieną vyrą, kuris neturėdamas jokio noro kurti šeimą, prisiimti atsakomybės ir dar uždirbantis kiek daugiau nei duobkasys sutiktų įforminti santuoką bigsmile.gif lotuliukas.gif Taigi, sutikimas deklaruoti savo santykius vienareikšmiškai kalba pats už save ir išsklaido visas abejones, jog galbūt kažkuris iš poros tos šeimos net ir nenori. (Aišku, nekalbu apie slunkius, kuriems kažkam panorėjus ir paliepus kaip mankurtai vykdo viską arba "barakudinai", nuosavo cento kišenėje neturintys) rolleyes.gif
Atsakyti