Įkraunama...
Įkraunama...

Akių gydytojai Klaipėdoje

QUOTE(mamačka @ 2006 10 27, 10:00)
klaipėdoje geriausios gydytojos tikrai yra Petkienė ir Mikutienė
pas Petkiene anksciau (dabar gyvenam Vilniuje) visad vesdavau apziurėt savo akla vaika.
o pas Mikutiene dar pati būdama vaikas lankiausi ir dukrą kelis kartus buvau nevezusi, bet pas ja dideles eiles budavo, tai po to vesdavau i Lorną be eilių.
gydytojojs thumbup.gif  clap_1.gif  good.gif  ploja.gif

Petkienė tikrai thumbup.gif gydytoja aš dabar savo mažių ten vedu,nors eilės nemažos reik registruotis prieš dvi kartais net tris savaites
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 04 30, 09:24)
Petkienė tikrai  thumbup.gif  gydytoja aš dabar savo mažių ten vedu,nors eilės nemažos reik registruotis prieš dvi kartais net tris savaites


Petkiene dabar ligonineje guli,tai registruos tik nuo geguzes 4d,cia Lornoj 4u.gif bet kad sis centras nedaro akiu echoskopo,kaip kad Vilniuj,tai mane nuvyle biski ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2007 03 26, 19:19)
kaip gydytoja Krakauskiene, mano vaikuciui akytes asaroja verysad.gif


Ar jus buvote pas Krakauskiene?
Atsakyti
Petkienė.
Atsakyti
Petkiene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2007 11 27, 01:49)



Taip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kur dabar dirba Martisiene?
Atsakyti
Gal kas lanketes pas Sevalkaitiene? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Petkienė didis.gif
Atsakyti
Mes su dukryte akiu dugna tikrinom pas Mikutiene thumbup.gif
Atsakyti
PETKIENE,,,

kai buvau lialius, ji is akyciu puliukus man istrauke ir per pora vizitu viskas susitvarke, kai tuo tarpu pora menesiu mano mama su manim pas kitus gyditojus n kartu lankesi,,,

nuo to laiko jau 20 metu pas ja lankausi,,, paauglystej pratimus lornoj dariau, likom patenkinti,,,

kaip tik pries savaitele profilaktiskai lankiausi, klausimu del kontaktiniu lesiu turejau,,, na aisku nepigu lornoj, bet man malonu pas petkiene eiti, kazkaip pasitikiu jos kvalifikacija,,,,
Atsakyti
Mes nuo gimimo lankomės pas Mikutienę, Karoso gatvėj. Super gydytoja thumbup.gif Labai moka susikalbėt su vaikiukais, maloni, taktiška thumbup.gif
Atsakyti
Gydytoja Mikutienė thumbup.gif
Atsakyti