Įkraunama...
Įkraunama...

Akių gydytojai Klaipėdoje

Kur dingo Martisiene? g.gif blush2.gif Ji anksciau dirbo Lornoje
Atsakyti
o kas lankesi pas Krakauskiene? karoso gatvej,ji mano mazylei skyre labai stiprius antibiotikus i akytes{asaroja ir puliuoja jai akytes},kai paskaiciau apie tuos vaistus tai jie skiriami tik nuo metu,o mums tik 3men.o dar yra neisnesiota,tai 1men reikia atimti. Galvoju kad reikia dar su kita gydytoja pasikonsultuoti,rytoj bandysiu pas Petkiene,lornoj uzsiregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(zinanti @ 2008 06 18, 20:30)
o kas lankesi pas Krakauskiene? karoso gatvej,ji mano mazylei skyre labai stiprius antibiotikus i akytes{asaroja ir puliuoja jai akytes},kai paskaiciau apie tuos vaistus tai jie skiriami tik nuo metu,o mums tik 3men.o dar yra neisnesiota,tai 1men reikia atimti. Galvoju kad reikia dar su kita gydytoja pasikonsultuoti,rytoj bandysiu pas Petkiene,lornoj uzsiregistruoti.



Bandyk pas Petkiene.2 galvos geriau,negu 1.

Bet asmeniskai Krakauskiene schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Kokius vaistukus paskyre?
Atsakyti
vaistai vadinas OFTAQUIX,musu pediatre sake kad jie laabai stiprus,tai ju nelasinu,net baisu pagalvoti kad Krakauskiene liepe 2dienas lasint kas 2val,tai jei jie skiriami tik nuo metu?o tokiai mazai ir dar tokia didele doze.Skambinau i lorna pas Petkiene norejau{ten veziau didziajai dukrai zonduoti akytes},tai man pasake kad Petkiene maziuku nebepriima ir akyciu nebezonduoja.tai pasiule pas vyriski{tik dabar pavarde pamirsau}sake atvaziuoja is Kauno,tolona gavom tik liepos 12,kainuos nemazai konsultacija 90lt,o jei reiks zonduot 200lt.Svarbiausia kad butu geras gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(zinanti @ 2008 06 19, 17:33)
vaistai vadinas OFTAQUIX,musu pediatre sake kad jie laabai stiprus,tai ju nelasinu,net baisu pagalvoti kad  Krakauskiene liepe 2dienas lasint kas 2val,tai jei jie skiriami tik nuo metu?o tokiai mazai ir dar tokia didele doze.Skambinau i lorna pas Petkiene norejau{ten veziau didziajai dukrai zonduoti akytes},tai man pasake kad Petkiene maziuku nebepriima ir akyciu nebezonduoja.tai pasiule pas vyriski{tik dabar pavarde pamirsau}sake atvaziuoja is Kauno,tolona gavom tik liepos 12,kainuos nemazai konsultacija 90lt,o jei reiks zonduot 200lt.Svarbiausia kad butu geras gydytojas.



Mums irgi zondavo pries 4 metus
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif


kaip ilgai reik laukti,kad patekt pas akiu gydytoja Lornoje? g.gif
Planuojame gryst atostogu,bet trumpam.
tai idomu ar dideles ten eiles g.gif
ir gal dar kas apsvies kokia konsultacijos kaina bigsmile.gif
Atsakyti
reiks laukti apie 3 sav,kana konsultacijos 90lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 15, 18:07)
Ar jus buvote pas Krakauskiene?

Mes buvome šiaip ji ir darželyje mūsų dirba ax.gif Aš tai tiek galiu pasakyt kad mes važiuosim į Kauną buvom ir pas Mikutienę ir pas Paškevičienę , bet visų rodikliai skirtingi g.gif O dėl gydymo tai čia jau kaip nuspręst teisingai nežinau net doh.gif Krakauskienė išrašė antibiotikus su harmonais nelašinau schmoll.gif nuėjom pas Mikutienę ji išrašė daug brangesnius ir tipo geresnius hemopatinius g.gif dar 4 sav kankinau vaiką ir visgi pradėjau lašint tuos kuriuos išrašė krakauskienė na ir ką akytės pasveiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 06 24, 10:16)
Mes buvome šiaip ji ir darželyje mūsų dirba ax.gif Aš tai tiek galiu pasakyt kad mes važiuosim į Kauną buvom ir pas Mikutienę ir pas Paškevičienę , bet visų rodikliai skirtingi g.gif O dėl gydymo tai čia jau kaip nuspręst teisingai nežinau net doh.gif Krakauskienė išrašė antibiotikus su harmonais nelašinau  schmoll.gif nuėjom pas Mikutienę ji išrašė daug brangesnius ir tipo geresnius hemopatinius  g.gif dar 4 sav kankinau vaiką ir visgi pradėjau lašint tuos kuriuos išrašė krakauskienė na ir ką akytės pasveiko g.gif



Mes buvome,bet iki galo nepatikrino.Motivacija buvo vaikas per mazas ir nevykdo palepimu.
Kazin kur galima nueiti?
Atsakyti
QUOTE(zinanti @ 2008 06 18, 20:30)
o kas lankesi pas Krakauskiene? karoso gatvej,ji mano mazylei skyre labai stiprius antibiotikus i akytes{asaroja ir puliuoja jai akytes},kai paskaiciau apie tuos vaistus tai jie skiriami tik nuo metu,o mums tik 3men.o dar yra neisnesiota,tai 1men reikia atimti. Galvoju kad reikia dar su kita gydytoja pasikonsultuoti,rytoj bandysiu pas Petkiene,lornoj uzsiregistruoti.

Na stai,pagaliau sulaukeme eiles pas kita gyd,jis mums paskyre vaistukus, po 3sav atvykti vel,jei tik nors viena asaryte bus,teks zonduoti.O Krasauskiene sake kad zonduoti tikrai nereikia! fui kaip man ji nepatiko schmoll.gif Jau eina antra sav,bet akytes dar tebepuliuja verysad.gif
Papildyta:
Tiesa pas Petkiene nebepriima,atvaziuja is kauno gyd,laabai saunus gydytojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikola @ 2008 04 19, 14:27)
Mes nuo gimimo lankomės pas Mikutienę, Karoso gatvėj. Super gydytoja  thumbup.gif  Labai moka susikalbėt su vaikiukais, maloni, taktiška  thumbup.gif

mes pirmakart šiandien atsitiktinai apsilankėme pas Mikutiene, be siuntimo paprašėm ir malonniai priėmė,apžiūrėjo akyčių dugną, nuosekliai paaiškino akytės bėdas, nes turim akytės ptozę (nepilnai atsivėres vokelis)
Atsakyti
QUOTE(zinanti @ 2008 08 03, 22:13)
Na stai,pagaliau sulaukeme eiles pas kita gyd,jis mums paskyre vaistukus, po 3sav atvykti vel,jei tik nors viena asaryte bus,teks zonduoti.O Krasauskiene sake kad zonduoti tikrai nereikia! fui kaip man ji nepatiko schmoll.gif  Jau eina antra sav,bet akytes dar tebepuliuja verysad.gif
Papildyta:
Tiesa pas Petkiene nebepriima,atvaziuja is kauno gyd,laabai saunus gydytojas 4u.gif

krakauskiene doh.gif . pas ja dukryte pora kartu veziau nuo gimimo, paskui atsitiko taip, kad pradejo asaroti stipriai 1 akyte-paskyre paguldyti i ligonine zondavimui. oi kosmarai. 3 dienas paeiliui zondavu, trecia man truko kantrybe, pateko po odele skysciu, patino, oi kaip pykstu ant save, kad po pirmos dienos nebegom nuo jos....ir beje, mes nieko jai nedave, bet pagulde paskutine diena , kai gulejom moteri su dukrele, ji daktarei dave saldainiu brendzio-tai daktare sako dabar negaliu paimt, tik kita diena ir geriau pinigeliais g.gif blink.gif
o padejo kaip ir minejo mamyte saunus gydytojas is kauno, turbut jos turejo omeny j.zukauska. tik mes tiesiai pas ji i klinikas atsigulem na pavyko man be jokiu eiliu papult. zondavimas truko gal 1 min ir efektingai, jau 2metai praejo. jei kas atsitiktu kreipciaus vel pas ji. ir man atrodo jis klaipedoje i nefrida atvaziuoja, konsultuoja privaciai. o dar profilaktiskai apsilankome pas mikutiene-labai svelni gydytoja
Atsakyti