Įkraunama...
Įkraunama...

siuvinejimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2010 05 07, 12:06)
nus čia toks aktyvus forumas, ne viena jį žino ir diskusijos verda ten non stop... Schemų sandėlio mes neturim, bet turim vieningą bendruomenę ir draugišką kolektyvą. Yra organizuojami meetai pagal miests, o kartą metuose vyksta visų lietuvaičių meetas...

Nus gi forumas kur mano parašiukas nuveda...


swoon.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, ačiū už nuostabią pamoką apie medžiagas!!! Na, tiesiog aukso verta pamoka 4u.gif

Neimante, dėl Luvitos pamokų nesutikčiau su tavimi. Ten juk pamokėlės pradedančioms. Mačiau pradedančiųjų ankstesnius darbus - kai kurių viršutinė gija į abi puses, kitoj pusėj mazgalynė... Galima įsivaizduoti, kaip tie mazgai atrodo gerojoj siuvinio pusėj doh.gif Įsisavinti siuvinėjimo taisykles nėra blogas dalykas. Aš nesakau, kad visada būtina siuvinėti pedantišką kitą pusę, bet pradedančioms tos pamokėlės yra tikrai naudingos. Nelabai suprantu ko gi daugiau turėtų mokyti pradedančiąsias...

Little angel, na tu tai ištobulinsi savo adatines iki begalybės... Kuo toliau - tuo gražiau 4u.gif

Atsakyti
Zinojau ta foruma, ale negalvojau, kad jis TOKS aktyvus smile.gif
Atsakyti
Tai jau muset aktyviausias visoje Lietuvoje. Nu su mergučiom kaip su padruškėm susitinka, papliurpiam ir panašiai...
Va ir kiek adatos draugių susiradau thumbup.gif
Atsakyti
Labutis naujoj temoj.

O aš vakar pradėjau siuvinėt irisus ir pamačiau, kad neužsisakiau vienų siūlų, o gal nusimušė, kai pakibo puslapis. ax.gif Gerai, kad savo siūliukų rinkinuke radau DMC atitikmenį.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 07, 15:18)
Labutis naujoj temoj.

O aš vakar pradėjau siuvinėt irisus ir pamačiau, kad neužsisakiau vienų siūlų, o gal nusimušė, kai pakibo puslapis.  ax.gif Gerai, kad savo siūliukų rinkinuke radau DMC atitikmenį.

O kokiais siuvinėji irisus?
Atsakyti
ax.gif pasirodysiu ir aš

Orshidėja. Bus dovana draugei.
siuvinėta ant blizgios kreminės 14 aidos , 100x120 kryžiukų, 17 DMC spalvų
user posted image

o čia iš arčiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 05 07, 16:41)
ax.gif  pasirodysiu ir aš

Orshidėja.  Bus dovana draugei.
siuvinėta ant blizgios kreminės 14 aidos , 100x120 kryžiukų, 17 DMC spalvų

o čia iš arčiau smile.gif 


Labai gražu, Džeine 4u.gif Man vis labiau patinka blizgios medžiagėlės. Taip puošnu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 05 07, 15:58)
O kokiais siuvinėji irisus?


Anchor, ten jie tik vieninteliai buvo sąraše. O konvertuoti visus nepavyko.

Džeine, labai gražu. wub.gif

Ainu savo prizinių paukštukų siuvinėti, kažkaip įkvėpimas ant vakaro atsirado. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 gegužės 2010 - 16:24
user posted image
kokios firmos cia siulai? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Metija,2010 05 07, 15:47]
Labai gražu, Džeine 4u.gif Man vis labiau patinka blizgios medžiagėlės. Taip puošnu wub.gif
[/quote]

ačiū, ir man patiko ir manau labai tiko ji tom orschidėjom 4u.gif
Džeine, labai gražu. wub.gif

Ainu savo prizinių paukštukų siuvinėti, kažkaip įkvėpimas ant vakaro atsirado. tongue.gif
[/quote]
ačiū
o kas čia per priziniai paukštukai??/ g.gif

[quote=kioske,2010 05 07, 16:40]
kokios firmos cia siulai? 4u.gif
[/quote]
dimensions mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 05 07, 16:41)
ax.gif  pasirodysiu ir aš

Orshidėja.  Bus dovana draugei.
siuvinėta ant blizgios kreminės 14 aidos , 100x120 kryžiukų, 17 DMC spalvų
user posted image

o čia iš arčiau smile.gif 
user posted image


Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti