Įkraunama...
Įkraunama...

siuvinejimas kryželiu

QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 07, 21:22)
wub.gif  4u.gif ačiū
oi, net nežinau kas tas Casey... blush2.gif


Žinai, tik gal autoriaus nežinojai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 07 gegužės 2010 - 20:52
QUOTE(Florestina @ 2010 05 07, 17:49)
Beveik metai praėjo, pasikartosiu. Pernai Rankdarbių kraitelės konkurse laimėjau siuvinėjimo rinkinį:

bigsmile.gif gražu

4u.gif ačiū visom gyrusiom orchidėjas...

taip, rinkiny medžiaga dažyta, bet man ir taip labai gražu ax.gif

paukščiuk maišelis labai fainas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 05 07, 21:16)
Ohoho, kaip faina  thumbup.gif  thumbup.gif Nu man varliukai tai nuo Casey Bounougurio varliuko visi labai patinka. Varliukai ir peliukai.




jo peliukai ir kiti ilgauodegiai nerealiausi! thumbup.gif
o darbai tikrai superiniai. beje mane matyt siuvineejimo krize istiko. neprikyla rankos pakryziuot.
Atsakyti
Registruojuos ir aš naujoj temukėj.

Kaip manot ar žiūrėsis tas angeliukas kur su paukšteliu ant pakvietimo g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 05 08, 00:20)
Registruojuos ir aš naujoj temukėj.

Kaip manot ar žiūrėsis tas angeliukas kur su paukšteliu ant pakvietimo  g.gif

Ant kokio pakvietimo? Bet, manau, kad žiūrėsis. O kodėl gi ne? Man tai labai dailu ir miela wub.gif
Atsakyti
mergaites, patarkit - siuvineju vienu siuliuku perlenktu per puse, kad butu 2 giju kryziukas... taigi - perlenkiu per puse, abu galiukai lygiai vienas prie kito.

Baigiu siuvineti tuo siulu, vienas galiukas nuo kito yra jau patrauktas nuo 1 iki 2 cm blink.gif
Gaunasi siuvinejant kazkur palieku per daug vieno siulo...

kaip taip gaunasi? g.gif

ir dar - labai stengiuosi, kad butu kryziukai lygus, bet vis tiek nelabai gaunasi, net ir tie DMC siuliukai persivercia, pasisiausia, ypac juodos spalvos doh.gif kazkaip nesuprantu ka dar turiu padaryti, nu gi ne pirma darbeli darau, bet kazkaip anksciau su rusiskais siulais tokiu problemu nebudavo - o su DMC is tikruju darau pirma karta unsure.gif

ir dar - kad ir kaip stengiuosi kad kryziukai butu lygus,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 08 gegužės 2010 - 08:23
atejau ir vel su klausimukais 4u.gif gal truputuka kvailu ale blondinems atleidziama hihihi.gif
kiek metru Dimensions siulu matkelyje yra, tiek pat kiek DMC - 8 m? 4u.gif ir beja kaip jus zinot kiek siulu matkeliu nusipirkti, jeigu nera parasyta? 4u.gif beja, sios balerinos legendoje rasoma "Bundle 1", Bundle 3" ir taip toliau tai galvoju, kad cia tiek reikia siulu matkeliu pirkt ar kaip?
user posted image
gal kuri nors siuvinejote sita balerina? kazi kaip gaunasi konvertavus siuliukus i DMC? 4u.gif taip pat reikia patarimu sifruojant reikiamu siulu lentele 4u.gif
labai laukiu atsisaukiant kryziavotoju 4u.gif
aciu visoms is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kioske: 08 gegužės 2010 - 08:53
QUOTE(Džeinė @ 2010 05 07, 16:41)
ax.gif  pasirodysiu ir aš

Pasaka koks grožis bigsmile.gif wub.gif Ir kaip kruopščiai atlikta blush2.gif

Ar man vaidenasi ar katinuko tarp aguonų viršutinės siūlės susipykusios? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 07, 19:08)
Dovanų maišiukas "Varliukas"
lietuviškas linas, dydis 18*21cm...

Labai labai gražu wub.gif Man iš tos serijos ir paukštukai labai superiniai thumbup.gif
O ar čia aš netyčia idėją maišiukam dovanų pametėjau? Jei taip, tai labai džiaugiuosi, popieriniam maišam ate biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visom įvertinusiom 4u.gif
Metija, aham, pavadinimo nežinojau, bet jie man nepanašūs blush2.gif

tute28, taip, paukštuką jau vieną turiu nutūpusį ir šiaip mane MTSA veža. Pasitaikius progai, nnepatingiu jos išsiuvinėt bigsmile.gif . O dėl minties, dabar susimasčiau g.gif , nežinau, senokai maišiukus sau siuvuos mirksiukas.gif , bet jei ką ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif prisižiūrėjau nuostabių jūsų darbelių ir pati užsimaniau pasiuvinėt wub.gif bet man iškilo toks kvailas klausimas... Kai siuvinėju juodu siūlu, man labai šviečia medžiagos tarpeliai, bet kai siuvinėju šviesesniais - viskas gerai... Ar galima tame pačiame paveikslėlyje paimti viena gija daugiau juodo siūlo negu kitų? unsure.gif Tikiuosi, nesupyksit, kad čia įsiterpiau...
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 08, 13:01)
Ačiū visom įvertinusiom  4u.gif
Metija, aham, pavadinimo nežinojau, bet jie man nepanašūs  blush2.gif


Taip, jie nepanašūs, aš to ir nesakiau smile.gif Turėjau galvoje, kad turbūt nuo to tupinčio varliuko pamilau visas kitas varles bigsmile.gif Tiesiog ėmiau atkreipt dėmesį į schemas su varlėmis ax.gif
Atsakyti