Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai iš pievagrybių

Labai skanus yra juru gerybiu ir pievagrybiu apkepas:

reikia bemieles sluoksniuotos teslos. Jos viena laksta dedi i skarta, ant virsaus isdedi smulkinta tuno file, siek tiek druskytes, tada isdelioji krevetes (arba jei nori pigiau - pjaustytas krabu lazdeles) ir supjaustytus isvirtus pievagrybius. Ant virsaus vel kloji laksta sluoksniuotos teslos, krastelius uzspaudi, kad visas idaras liktu viduje (panasiai kaip perlenktoje picoje smile.gif ). Tada dedi i orkeita ir kepi...
Man laaaabai skanu smile.gif
Atsakyti
Valgiau pirktinę mišrainę, o paskui pamėginau pati.Dariau taip:
Supjausčiau dvi dideles morkas stambiais kubeliais, uždėjau virt, joms baigiant virt ten pat sudėjau du irgi stambiai kubeliais supjaustytus svogūnus.Įbėrau truputį rūgščiosios druskelės, žiupsnelį druskos ir truputuką cukraus.Dar porą min paviriau, užgesinau ir uždėjus dangtį palaikiau tą marinatą kokį 15 min. Per tą laiką susipjausčiau marinuotus pievagrybius.Pjoviau tik per pusę, nes jie nedideli būna(na kai marinuoti).Niu ir nusunkus morkas su svogūnais sumaišiau jas su pievagrybiais, įdėjau majonezo, prieskonių ir... sulapnojom, kad net ausys raitėsi tongue.gif Šiaip skonis gavosi neblogas.Na dar galima pomidorų įpjaustyt irgi neblogai.O dar galima pačiai pamėgint pievagrybius užsimarinuot, pigiau būtų g.gif , na bet jau laaabai daug terliūzės tada.
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 01 18, 23:20)
pakepinti pjaustytą svogūną, tarkuotą morką ir pjaustytus pievagrybius...
daug kas su silke taip daro, bet man labai skanu ir be jos rolleyes.gif


Mano mama visa sita mase i lietini blyna vynipja ir apkepa-skonis visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
nerealiai skanu padaziuka megstu gaminti,paprasta ir skanu thumbup.gif
pakepinti lasinuku keptuvej su svogunu,apkepus lasinukui ir svogunui sudeti supjaustytus pievagrybius stambiais gabaliukais,ir grietines visa indeli sudeti,ir joje pavirti lasinukus,svogunus ir pevagrybius,pagardinti vegeta..
labai skanu thumbup.gif as su siuo padaziuku valgau bulves,spagecius ir pns,o galima labai skanu omleta su tokia mase iskepti... clap_1.gif
Atsakyti
bravo
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 18, 15:40)
Aš labai mėgstu įdarytus pievagrybius. Labai tinka kaip karštas užkandis. essen.gif Reikalingi produktai:
- Pievagrybiai (didesni)
- Česnakai
- Fermentinis sūris
- Rūkytas kumpis (liesas)
- Aštrus padažas arba pipirai (aš naudoju Tabasco)

Įdaras: Smulkiai supjaustyti kumpį, smulkiai pritarkuoti fermentinio sūrio, išspausti pora skiltelių česnako, ipilti aitriųjų pipirų arba pora lašų padažo (pagal skonį). Viską gerai sumaišyti, kol gaunasi tokia truputį lipni masė. Idaras neturi bųti skystas!
Išimti pievagrybių kotelius, į susidariusią skylutę pridėti įdaro. Į keptuvę pripilam truputėlį aliejaus (daug jo pilti nereikia, nes iš grybų išsiskiria pakankamai daug skysčio). Kai keptuvė įšils (neturi būti labai karšta), dedam grybus, uždengiam ir troškinam, kol iškepa grybai (~10 min, priklausomai nuo grybų dydžio).


Aš darau truputį kitaip: išimu kotelius, juos smulkiai supjaustau ir į keptuvę kartu su kumpiu, smulkintu svogūnu.Prieskonių truputį. Viską pakepinu, tą masę sudedu į pievagrybius, uždedu fermentinio sūrio ir pašaunu į orkaitę. 15-20 min. ir niam niam. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 03 03, 18:58)
Aš darau truputį kitaip: išimu kotelius, juos smulkiai supjaustau ir į keptuvę kartu su kumpiu, smulkintu svogūnu.Prieskonių truputį. Viską pakepinu, tą masę sudedu į pievagrybius, uždedu fermentinio sūrio ir pašaunu į orkaitę. 15-20 min. ir niam niam. thumbup.gif


mano mama taip daro tikrai viska daro keptuveje... labai skanu
Atsakyti
Pievagrybiai
porai
virtos morkos
konservuoti žirneliai
marinuoti agurkėliai

Viską supjaustyti ir sumaišyti su majonezu essen.gif
Atsakyti
O as i didesnius pievagrybius,isemus kotelius,prikemsu farso su prieskoniais,ant virsaus surio arba be jo.I farsa galima itarkuoti morkyte arba ideti smulkiai pjaustytu raudonus paprikos gabaliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2006 03 04, 22:55)
O as i didesnius pievagrybius,isemus kotelius,prikemsu farso su prieskoniais,ant virsaus surio arba be jo.I farsa galima itarkuoti morkyte arba ideti smulkiai pjaustytu raudonus paprikos gabaliuku thumbup.gif


na ir kur juos kepi?
Atsakyti
Ikisu i orkaite,bet neturi buti labai ikaitinta,nes mesyte tada neiskepa,o virsus greit apskrunda.
Atsakyti
mano megstamiausi sumustiniai -
kepta duona(as ja dar ir cesnaku istrinu), aptepta majonezu, o ant virsaus - zaliu, pjaustytu pievagrybiu riekeles. thumbup.gif
ps. siuos sumustinius kartais barstau iv.prieskoniais
Atsakyti