Įkraunama...
Įkraunama...

Guzelis krūtyje - V

QUOTE(juodosokoladoirkavos @ 2016 05 23, 17:19)
Galvojau ir apie tokį variantą, nes mano šeimos gydytojas nedavė man siuntimo, sako ai tai kaži ar tau reikia ten eiti, nu žodžiu... bet eilės kosminės, 2mėn... Numirt per tiek galima.

Jums reikalinga mamograma. Ieskokit gal Grybo gatveje privati atlueka, gal Kardiolita.
Atsakyti
Tema nelabai aktyvi, bet parašyti norisi. Mama apčiuopė guzelį krūtyje. Skausimingą. Vietiniai daktarai kol kas nieko pasakyti negali - šiandien su nuotrauka irtyrimais (kraujo iršlapimo) mama eis pas ginekologę, kuri gal kažką pakomentuos bei išrašys siuntimą į Kauną, rugsėjo 2 dieną užsiregistravom ten. Atrodo, ir save raminu, kad viskas baigsis gerai, ir kartu baimė kausto, nes niekada nieko panašaus šeimos ir giminės moterims nėra buvę...
Atsakyti

laba diena, gal yra susidurusiu su fibroadenomom?

Atsakyti
QUOTE(ausyte123 @ 2016 12 01, 14:13)
<p>laba diena, gal yra susidurusiu su fibroadenomom?
</p>

Laba, taip turiu fibroadenomą nustatytą jau eilę metų.
Atsakyti
QUOTE(ausyte123 @ 2016 12 01, 15:13)
<p>laba diena, gal yra susidurusiu su fibroadenomom?
</p>


Laba, susidūriau, išoperavo prieš dvi dienas smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ziuriu biski apmirus tema.
Gavau siuntima pas chirurga i Santariskes. Prasiau pas Ostapenko(nes kazkada jau buvau), uzrase pas Ostapenko, bet pas kazkoki Andreju. Argi ne Valerijus Ostapenko anksciau buvo? Kas per Andrej Ostapenko?
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2017 04 08, 17:21)
Sveiki, ziuriu biski apmirus tema.
Gavau siuntima pas chirurga i Santariskes. Prasiau pas Ostapenko(nes kazkada jau buvau), uzrase pas Ostapenko, bet pas kazkoki Andreju. Argi ne Valerijus Ostapenko anksciau buvo? Kas per Andrej Ostapenko?

Sunus smile.gif Dirba su tevu jau pora metu.
Atsakyti

Labas, apciuopiau krūtinėje nepavadinsi guzelius, toks pailgas ruožas iš pažasties pusės, mano masaziste irgi užčiuopė, kartais paskauda, kol neciupinejau, neskaudėjo, sudirginau matyt, dabar neliečiu iki vizito pas gyd, kas tai galėtų būti, ar yra kam buvę neguzelis o kitaip

Atsakyti

Labas, apciuopiau krūtinėje nepavadinsi guzelius, toks pailgas ruožas iš pažasties pusės, mano masaziste irgi užčiuopė, kartais paskauda, kol neciupinejau, neskaudėjo, sudirginau matyt, dabar neliečiu iki vizito pas gyd, kas tai galėtų būti, ar yra kam buvę neguzelis o kitaip

Atsakyti

Sveiki, buvau pas gyd.,nustatė Gerybinė krūties displazija, man vistiek neramu, nieko daugiau nesiuntė nei tyrimu nei mamogramos, sakė stebėti ir gerti žolelinius vaistus 3 mėn ir pasirodyti, jei didėtų tai irgi pasirodyti

Atsakyti

Sveikos, merginos!

Noriu pasiteirauti, galbūt kažkam pastaruoju metu teko lankytis ir/ar operuotis pas krūties onkochirurgus NVI?

Atsakyti

Sveikos, merginos!

Noriu pasiteirauti, galbūt kažkam pastaruoju metu teko lankytis ir/ar operuotis pas krūties onkochirurgus NVI?

Atsakyti