Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-13

Dėl baimių: sūnus jų turi kelias-maistui, garsams, naujoms vietoms...Dabar pradėjo klausinėti, kurios baimės yra normalios ir jas gali turėti kiti vaikai, ir kurias baimes turi tik jis.Labai bijau tos akimirkos, kai jis paklaus kodėl jis bijo o kiti ne...Aš vis dar nepasakiau, kad jis yra aspergeris.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2010 06 20, 10:26)
Dėl baimių: sūnus jų turi kelias-maistui, garsams, naujoms vietoms...Dabar pradėjo klausinėti, kurios baimės yra normalios ir jas gali turėti kiti vaikai, ir kurias baimes turi tik jis.Labai bijau tos akimirkos, kai jis paklaus kodėl jis bijo o kiti ne...Aš vis dar nepasakiau, kad jis yra aspergeris.

Tikrai nebijok pasakyt ,jam lengviau bus. Bent mano vaikui palengvejo kai suzinojo. As dabar kaip kalbu su vaiku ,jis pasakojo kad jam buvo geda uz savo elgesi ,kad jis jaute kaltes jausma kad negali susitvardyt . O kai suzinojo tikra priezasti ,pradejo tikslingai tvarkytis butent su tuom problemom kurios jam trugde gyvent .Vaikas turi zinot kad jis nekaltas kad yra kitoks ,kad tai tik problemos su kuriom realu susitvarkyt smile.gif
Buvau pati pas genetikus ,viskas puiku 4u.gif leliukas sveikas ir labai mazos tykimybes del DS. O del autizmo man pasake kad yra seimoje vienas vaikas autistas tai 5% tikimybe kad ir kitas tures .Bet kazkaip autizmo mes visai nebijom .
Atsakyti
QUOTE(toratora @ 2010 06 20, 12:26)
Tikrai nebijok pasakyt ,jam lengviau bus. Bent mano vaikui palengvejo kai suzinojo. As dabar kaip kalbu su vaiku ,jis pasakojo kad jam buvo geda uz savo elgesi ,kad jis jaute kaltes jausma kad negali susitvardyt . O kai suzinojo tikra priezasti ,pradejo tikslingai tvarkytis butent su tuom problemom kurios jam trugde gyvent .Vaikas turi zinot kad jis nekaltas kad yra kitoks ,kad tai tik problemos su kuriom realu susitvarkyt smile.gif
Buvau pati pas genetikus ,viskas puiku 4u.gif leliukas sveikas  ir  labai mazos tykimybes del DS. O del autizmo man pasake kad yra seimoje vienas vaikas autistas tai 5% tikimybe kad ir kitas tures .Bet kazkaip autizmo mes visai nebijom .

Tikiuosi, kad tos tikimybės aplenks jūsų namus, labai labai nuoširdžiai to linkiu 4u.gif

O filmikas labai paguodžiantis... ir daug žadantis (na gal tik tokios integracijos mes niekad neturėsim verysad.gif
Atsakyti
Ryt vyro sulauksiu wub.gif Jonukui vis kartojame ir kartojame: "Tete ves mama namo". Ir jis jau pasako "Mama namo". Tikiuosi, supranta, ka tai reiskia rolleyes.gif 10 dienu liko. Ojojoj kaip laukiu to susitikimo su maziuliu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 20 birželio 2010 - 23:23
QUOTE(Ice @ 2010 06 21, 00:22)
Ryt vyro sulauksiu  wub.gif Jonukui vis kartojame ir kartojame: "Tete ves mama namo". Ir jis jau pasako "Mama namo". Tikiuosi, supranta, ka tai reiskia  rolleyes.gif 10 dienu liko. Ojojoj kaip laukiu to susitikimo su maziuliu  wub.gif

Be abejo supranta. Įsivaizduoju kaip džiaugsis.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2010 06 20, 11:26)
Dėl baimių: sūnus jų turi kelias-maistui, garsams, naujoms vietoms...Dabar pradėjo klausinėti, kurios baimės yra normalios ir jas gali turėti kiti vaikai, ir kurias baimes turi tik jis.Labai bijau tos akimirkos, kai jis paklaus kodėl jis bijo o kiti ne...Aš vis dar nepasakiau, kad jis yra aspergeris.

Baimių normalumas nepriklauso nuo to, kiek vaikų jas turi.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
šiandien mano vyras gavo oficialią AS diagnozę, dėl kurios kovojo 6 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 06 23, 22:23)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
šiandien mano vyras gavo oficialią AS diagnozę, dėl kurios kovojo 6 savaites smile.gif

Tai jis čia Vokietijoje gavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maliukas: 24 birželio 2010 - 07:18
ne, Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 06 24, 12:15)
ne, Lietuvoje smile.gif

Tai jau Lietuvoje ir suaugusiems autizmą pripažįsta?
Atsakyti
tik geri gydytojai modernioje gydymo įstaigoje.
Atsakyti
F, didžiausi sveikinimai jums abiems su vyru 4u.gif ...ačiū, kad judinat ledus smile.gif
Atsakyti