Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-13

Jonukas pradėjo iš lovos iškritinėti doh.gif Miega savo lovoje nuo vasario mėn. Pradžioje neiškrisdavo. Prie lovos esu patiesusi puzzlės minkštą kilimėlį dėl visa ko. Neseniai tas kilimėlis buvo nusistūmęs - tai girdžiu "bum" ir sėdi vaikas. Kitą dieną pamatėme isštinusį ir pamėlusi viršutinį voką. Dar kitą kartą ryte radau ant grindų ir ant kaldros bemiegantį. Pradėjome dėti pagalves prie lovos. Radau ne kartą ant jų nukritųsi miegantį. O vakarykštis bajeris - nukrito taip, kaip užrėmė kambario duris ir miega sau doh.gif O durų aš negaliu atidayti, kad įkelčiau į lovą. Tai šiaip ne taip pribarškinau, kad apsiverstų ant kito šono ir galėčiau atidaryti duris ir įkelti į lovą.
Kodėl jis taip nejaučia to lovos krašto? Gal blaškosi labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 08 19, 12:01)
Jonukas pradėjo iš lovos iškritinėti  doh.gif Miega savo lovoje nuo vasario mėn. Pradžioje neiškrisdavo. Prie lovos esu patiesusi puzzlės minkštą kilimėlį dėl visa ko. Neseniai  tas kilimėlis buvo nusistūmęs - tai girdžiu "bum" ir sėdi vaikas. Kitą dieną pamatėme isštinusį ir pamėlusi viršutinį voką. Dar kitą kartą ryte radau ant grindų ir ant kaldros bemiegantį. Pradėjome dėti pagalves prie lovos. Radau ne kartą ant jų nukritųsi miegantį. O vakarykštis bajeris - nukrito taip, kaip užrėmė kambario duris ir miega sau  doh.gif O durų aš negaliu atidayti, kad įkelčiau į lovą. Tai šiaip ne taip pribarškinau, kad apsiverstų ant kito šono ir galėčiau atidaryti duris ir įkelti į lovą.
Kodėl jis taip nejaučia to lovos krašto? Gal blaškosi labai  g.gif

Maniškis miegodanas apsisuka 180 laipsnių kampu, blaškytis blaškosi labai, bet jo lova su kraštais, tad iškristi negresia.Kai miega pas mane lovoje, tai aš kur nors kamoutyje, o jis skersai lovos.
Atsakyti
Nusprendėme apsukti lovą taip, kad bortelis, ėjęs prie sienos, būtų kaip užtvarėlė. Ir kodėl seniau taip nesugalvojome doh.gif
Atsakyti
Man darė EEG ir buvo norma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 19, 11:02)
Labai idomu smile.gif
Ar kas nors darete EEG be uzmigdymi ir diena? Kiek zinau ten pamigdo, o sitoje nuorodoje sakoma, kad butinai reikia nemigdyti ir dienos metu daryti


Jokūbui darė dieną VRC.
tipo miegančiai, bet realiai tik relaksuojančiam. nes tik paguldydavau, tuoj jis imdavo laidukus pešt. tai ant rankų laikiau,niūniavau,karts nuo karto palinguodama.
Atsakyti
Pasidariau saviskiams testus del metalu. Metalu nera. Beje, vienos mamos nuomone, per keleta metu tuos metalus nuo skiepu organizmas galejo ir isvesti (jei nera sutrikes isvedimo mechanizmas).
Taciau kiek zinau, dvi mamos, kuriu vaikai is autizmo spektro, rado tu metalus savo vaikams.
Pradejau daryti vaikams tyrimus del vyrusu. Vyrusai irgi yra viena is autizmo priezasciu. Veliau sudesiu info.
Papildyta:
QUOTE(maliukas @ 2010 08 19, 13:18)
Maniškis miegodanas apsisuka 180 laipsnių kampu, blaškytis blaškosi labai, bet jo lova su kraštais, tad iškristi negresia.Kai miega pas mane lovoje, tai aš kur nors kamoutyje, o jis skersai lovos.


Mano abu vaikai tokie.
Papildyta:
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 19, 11:02)
Labai idomu smile.gif
Ar kas nors darete EEG be uzmigdymi ir diena? Kiek zinau ten pamigdo, o sitoje nuorodoje sakoma, kad butinai reikia nemigdyti ir dienos metu daryti


Mergaitei VRC dare be uzmigdymo. Viskas gerai. O berniukui su uzmigdymu senai jau ligonineje. Pas ji yra labai senas smegenu pazeidimas. Siaip 6 menesiu buvo rastos galvoje 3 cistos. Sake protiniai gebejimai nepazeisti, tik motorika veluos 2-3 menesius.
Atsakyti
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 18, 20:32)
o kaip jus sugebejote? ax.gif
Gal reikia patarimo kaip daryti?

aciu viskas aisku, idejau ta gabaliuka i ta skysti, papurciau suzaliavo, ir vaika tvarkyt pradejau, ens ne taip lengva isvis ta slapima paimt buvo, po to dar drauge uzbego snektelejom, ateinu ipilt slapimo o zalumo nebeliko, jis vel pasveisejo, matyt del to kad perilgai laikiau, nes raso po 15sek. ipilt slapima, o man gavos daug daugiau laiko 5-10min., po to vistiek dar ipyliau slapima bet nieko nepasiekite, tiesiog atsiskiede ir tiek.jau issiustas ir kitas
Papildyta:
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 19, 10:02)
Labai idomu smile.gif
Ar kas nors darete EEG be uzmigdymi ir diena? Kiek zinau ten pamigdo, o sitoje nuorodoje sakoma, kad butinai reikia nemigdyti ir dienos metu daryti

mus pamigde, bet sake del to, kad neisedetu, jei butu didesne butu nemigde ir net nebutu reikeje i Kauna Vaziuot
Atsakyti
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 19, 11:02)
Labai idomu smile.gif
Ar kas nors darete EEG be uzmigdymi ir diena? Kiek zinau ten pamigdo, o sitoje nuorodoje sakoma, kad butinai reikia nemigdyti ir dienos metu daryti

Motiejui dare diena ir jis pats uzmigo naturaliai bei labai kietai (isvarges buvo). Rezultatai buvo geri.

Renatuxass, kiek pamenu jusu vaikui turejo daryti kompiuterine tomografija. Ar dare, kokie rezultatai?
Atsakyti
O Kauno klinikose padarytų EEG? Būtinai reikia gultis į skyrių?
Atsakyti
Imetu tiems, kas vartoja carnosine:

http://www.autismweb...p...310&start=0

Butinai paskaitykit. Manau norintys vartoti gan ilgai, butinai paskaitykit, nes prie to carnosine reikia kiek supratau papildomai vartoti ne tik cinka, bet ir magni bei taurina
Atsakyti
Gal kas ka girdejo apie toki rusiska nootropa Кортексин?

Cia pasiskaitymui:
http://www.webapteka.../name13097.html
http://forum.materin...howtopic=130961
Atsakyti
arteja rugsejo 1-ji ... Berods yra pirmokeliu musu tarpe ax.gif Labai butu idomu zinot kaip ruosiates, kaip jauciates pries mokslo metus? 4u.gif
Atsakyti