Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-13

yahooooooooo clap.gif

"Aš Jonas"

Nu pagaliau pagaliau wub.gif
Atsakyti
mano vyras netyčia sulaužė, kai norėjo nusižudyti ir elgėsi agresyviai
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 08 28, 15:30)
mano vyras netyčia sulaužė, kai norėjo nusižudyti ir elgėsi agresyviai

Oho, kiek daug tau reikia stiprybės 4u.gif
Atsakyti
O mums taip gerai ejosi, bet velnias vel koja pakiso. doh.gif Mano baisiai senas tevukas laksto nakti pastoviai i WC ir uzdaro kambario duris (sneketa su juo simtas kartu, ale sklerotikas juodas), kur mazius miega, nes jam ten saldytuvas blin trukdo. Ventiliacijos kambaryje jokios, langai plastikiniai ir dabar nakciai uzdaromi, kambarys nedidelis, tai susidaro oro trukumas. Tai maziui epi priepuolis buvo. Jau atsigavo. Ale kaip ne i tema pries rugsejo 1. doh.gif doh.gif Tai dabar laikinai keisimes kambariais, o veliau bandysim forminti ant tievuko daline prieziura (nes jau senas ir smegenine jo blogai veikia) ir pas sese isgabenti. Ne chata, o durdomas. doh.gif
Nu atrodo taip viska graziai suplanuoju ir pastoviai atsitinka kazkas... wacko.gif
Siandien is nervu parasiau griausminga rasta Santariskiu klinikoms kad mano maziu istirtu pagal pilna programa. cool.gif Kam reikia, galiu i AZ teksta imesti. rolleyes.gif Pirmadieni pristatysiu adresatams. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 08 28, 15:30)
mano vyras netyčia sulaužė, kai norėjo nusižudyti ir elgėsi agresyviai


Mano nervu sistema neatlaikytu su tokiu vyru planuoti bendra ateiti.
Atsakyti
o kas atsitiktų, kai neatlaikytų? atlaikys ta sistema, nėra kur jai dingti. Ir jis turi gerų savybių, dėl kurių ir planuoju su juo ateitį
Atsakyti
Istyriau savo vaikus pagal internetinio autizmo kanonus del vyrusu. Mazosios (ji nera autiste) jau yra rezultatai. Isaiskejo baisiai idomus dalykai. g.gif

Kadangi berniukui vaikysteje buvo vejarupiai su komplekacijom, tai sumasciau as pries gal 2 metus paskiepyti dukra nuo vejarupiu (mokamas skiepas). Jis ten buvo sudetinis vejarupiai-raudoniuke (ir berods tymai kartu). O pries 1.5 mazdaug prasirgo mazoji stomatitu. Taigi, triju vyrusu antikuniai IgG auksciau normu:

------------------norma------rezultatas
Herpes 1--------0-8.5--------19.6
Raudoniuke------0-9---------11.9
Vejarupiai-------0-8.5--------23.49

Ir dar su tymais ne visiskai man auisku, nes normu aplamai nepateikta. unsure.gif

Dar dariau citomegalo, Epstein-Bar. O berniukui dar ir Herpes 2. (Na ziuresim, gal mergaitei dar viena veliau padarysiu, kol kas ir su siais rezultatais rupesciu pakanka).

Kazkaip jau baisiai brangiai man sis mokamas skiepas apsejo... g.gif Is pradziu uz skiepa sumokek, paskui uz tyrimus, o dar veliau uz gydyma. Ir su kitais vyrusais organizmas nesusitvarko, nes jau per daug tu vyrusu. g.gif Ir plius su kalba vaikui problemos. g.gif Tokia medicina gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(F @ 2010 08 28, 22:19)
o kas atsitiktų, kai neatlaikytų? atlaikys ta sistema, nėra kur jai dingti. Ir jis turi gerų savybių, dėl kurių ir planuoju su juo ateitį


Nu nezinau. Man asmeniskai butu nesaugu del vaiku. Nes kai atsiranda vaikai, esamos problemos paumeja. O ir savo sveikatos butu gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 28 rugpjūčio 2010 - 21:23
jis mano, kad atsiradus vaikams, jis prisiims suaugusiojo vaidmenį šeimoje, o nebe vaiko
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 08 28, 23:08)
jis mano, kad atsiradus vaikams, jis prisiims suaugusiojo vaidmenį šeimoje, o nebe vaiko


Nenoreciau tureti vaiko nuo suaugusio vaiko ir laukti kol pastarasis isaugs, o greiciausiai ir neisaugs ir auginti du vaikus: maza ir dideli. Ir bijoti kad didelis nesuzalotu maza ir mane. Ir prisiimti visa ekonomine ir moraline tokios seimos nasta. Bet kiekvienam savo. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 08 28, 23:08)


norėčiau, kad mano Jokūbas turėtų tokią žmoną kaip tu 4u.gif
stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2010 08 28, 22:19)
o kas atsitiktų, kai neatlaikytų? atlaikys ta sistema, nėra kur jai dingti. Ir jis turi gerų savybių, dėl kurių ir planuoju su juo ateitį

Nesupyk, bet as kartais skaitau ir nesuprantu ar visa tai ka tu rasai yra tikra...
Atsakyti
Taigi jis autistas, ir dar serga psichinėm ligom (depresija, OCD). Skaičiau, kad autistams būna tokie priepuoliai (meltdown), kai jiems būna visko per daug. O psichinės ligos nenuostabu, kad atsirado, nes jis tokiose sąlygose užaugo, kurios net ir eiliniam NT būtų siaubingos, o autistai juk jautresni už NT. Pvz mokykloj jis kasdien patirdavo nesaugumą, mokytojai iš jo reikalaudavo vieno, klasiokai reikalaudavo kito ir dar smurtaudavo, ir jis turėdavo apsimesti ir prieš vienus, ir prieš kitus, kad viskas gerai. Aš galvoju, kad jūs šitoj temoj diskutuojat apie vaikų ugdymą tuo aspektu, kad jie būtų kuo labiau panašūs į NT, bet mažai pagalvojat apie psichinių ligų prevenciją, o šito labai reikėtų, nes jiems gali irgi būti taip. Kartais paskaitau jūsų temą, ir atrodo, kad kai kurios iš jūsų tiek daug iš jų reikalaujat (netiesiogiai), pvz kad darytų visai nebūtinus dalykus, bet kad būtinai kaip NT, kad norėtų ir žinotų kaip reikia švęsti Kalėdas, kad suprastų, kai kiti iš jų juokiasi, kad domėtųsi ne tuo, kas jiems įdomu, bet tuo, kas atseit yra normalu. (kai man buvo 10 ar 11, tai rašiau istoriją apie ateivių vaiką, kuris per klaidą pateko į Žemę, ir suaugusieji pasakė, kad jam čia teks ir gyventi ir išmokti viską, ką Žemės vaikai daro. ateivių vaikas buvo nustebintas, kiek daug nereikalingų dalykų reikia daryti vien tam, kad juos daro kiti, ir kiek įdomių dalykų reikia atsisakyti vien todėl, kad kiti vaikai to nedaro.)
Aš manau, kad iš jūsų geriausią požiūrį į savo vaiką turi Toratora.


Papildyta:
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 08 29, 11:50)
norėčiau, kad mano Jokūbas turėtų tokią žmoną kaip tu  4u.gif
stiprybės  4u.gif


Ačiū
Papildyta:
QUOTE(ritatitas @ 2010 08 29, 19:18)
Nesupyk, bet as kartais skaitau ir nesuprantu ar visa tai ka tu rasai yra tikra...

Kodėl, ar jūs norėjot netiesogiai pasakyti, kad rašau visiškas nesąmones? Geriau konkrečiai pasakykit, kas nepatinka ir ką reikėtų pakeisti.
Atsakyti