Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai ir nėštumas

visada buvau labai jautri,bet jau tapusi nestuke.gif iš vis baigiu iš proto išeiti.Jei dėl kažko susinervinu,nebemiegu 3 naktis.Jei kas kokį žodį ne taip pasako,pasąmonėj virškinu jį dar savaitę. verysad.gif aš jau nekalbu apie tai,kad sunku susikalbėt su vyru,bet baisiausia,kad dar ir savo mažiuką sugebu aprėkti,nes jis nevalgo,lenda kur negalima ir pan doh.gif
Gal kas žinote kokių efektyvių vaistų,vitaminų ar kažko,kas padėtų nuimt stresą ir pan???Pienas su medum ir pan dalykai manęs tikrai neveikia ir tikrai ne man,nes aš ir jų galia netikiu. unsure.gif Tiesiog gal kas žinot ką galima būtų tiesiog vartot kasdien ir jaustis ramia???Valerjonų tinkūra blink.gif bjauru,tabletes neveikia.
Atsakyti
Labulia,rasau,taciau tikrai nepatarsiu,nes mano bedos tos pacios,ar bent jau beveik verysad.gif .Gal as daugiau nervuota,o ne jautri.Vyrui kliuna mazai,(jis pats mano raminamieji)dirba visa diena,va,o maziukes tai jau man paciai kartais(kai nesusivaldau)gaila.Jai dar tik 2metukai,o ji visa tokia tecio charakterio-nenuorama,arba is tu vaiku,kurie tiksliai zino ko nori ir niekaip niekuo ju nuomones nepakeisi rolleyes.gif .O as maniau,kad nera "raminamuju nesciosioms",ar gerai supratau,kad galima megint valerijona?Paklausciau savo daktares,bet gyvenu ne LT,o cia daktarais netikiu ir nepasitikiu,turbut nusiustu pas psichologa,o man dar tikrai nera taip blogai...
Atsakyti
QUOTE(leina @ 2006 03 22, 16:07)
Labulia,rasau,taciau tikrai nepatarsiu,nes mano bedos tos pacios,ar bent jau beveik verysad.gif .Gal as daugiau nervuota,o ne jautri.Vyrui kliuna mazai,(jis pats mano raminamieji)dirba visa diena,va,o maziukes tai jau man paciai kartais(kai nesusivaldau)gaila.Jai dar tik 2metukai,o ji visa tokia tecio charakterio-nenuorama,arba is tu vaiku,kurie tiksliai zino ko nori ir niekaip niekuo ju nuomones nepakeisi rolleyes.gif .O as maniau,kad nera "raminamuju nesciosioms",ar gerai supratau,kad galima megint valerijona?Paklausciau savo daktares,bet gyvenu ne LT,o cia daktarais netikiu ir nepasitikiu,turbut nusiustu pas psichologa,o man dar tikrai nera taip blogai...


nueitkite ir vaistazoliu vaistine ar bet kokia kurioje pardavineja vaistazolines arbatas. ten rasit arba 'nervus raminancios arbatos' misini, arba 'valerijonu arbata'. jei dozuosite kaip vaikui 2.gif , nepakenks tikrai. angel.gif
Atsakyti
valerjonu tinkura spec.liepdavo gert jau priesgimdyviniam skyriuj,tikrai nepakenktu,bet esme tame,jog nuo jos nebent geriau uzmigt galima.Taciau ka daryt kai staiga uzsiliepsnoju,pykstu,ziuriu kazkokia kvaila melodrama-zliumbiu,apskritai visi zmones uzknist pradejo ir pan.Kazkada man daktare antidepresantu rasekurie net nesciom tinka,bet as tuomet nenusipirkau,o dbr tiesiog nenoriu sau "geros reputacijos"poliklinikoj daryt,tai ir neprasau nieko...
Atsakyti
Sveikos mergytes, norejau pasiteiraut, kiek ilgiausiai gerete gyniprali? man dabar 23sav., o ji jau geriu nuo 14sav.sad.gif labai bijau neigiamu pasekmiu:(
Atsakyti
QUOTE(reduks @ 2006 06 09, 10:11)
Sveikos mergytes, norejau pasiteiraut, kiek ilgiausiai gerete gyniprali? man dabar 23sav., o ji jau geriu nuo 14sav.sad.gif labai bijau neigiamu pasekmiu:(

O kam tu jį tiek ilgai geri g.gif Man kai pilvą maudė daktarė davė vieną tabletę ir ją padalino į keturias dalis,tesugėriau pusę tabletės g.gif to užteko,kad pilvo nebemaustų ax.gif Kiek žinau ilgą laiką vartoti nepatartina g.gif Bet jei tau gydytojas taip paskyrė g.gif Aš gal dar pasikonsultuočiau su kitu daktaru,kad ramiau būtų g.gif
Atsakyti
geriu nes kai pabandziau nutrukt, pradejo vel pilva skaudet ir kaklelis sutrumpejo ir sumikstejo:(
Atsakyti
as per visa nestuma isgeriau tik viena tablete nuo skausmo ax.gif nes nebeiskenciau dantuko skausmo ir dar nakty doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 03 22, 15:47)
Gal kas žinote kokių efektyvių vaistų,vitaminų ar kažko,kas padėtų nuimt stresą ir pan???Pienas su medum ir pan dalykai manęs tikrai neveikia ir tikrai ne man,nes aš ir jų galia netikiu. unsure.gif Tiesiog gal kas žinot ką galima būtų tiesiog vartot kasdien ir jaustis ramia???Valerjonų tinkūra  blink.gif  bjauru,tabletes neveikia.

gal is homeopatiniu ka nors??
pvz Sedativ, ju yra net kudikiams...tik poveikis po ilgesnio vartojimo, ne momentinis...
Atsakyti
geraisia iseitis, manau, butu paklausti vaistukus skyrusio gydytojo.. gal jis vaistus pakeis i tokius, kuriuos nestumo metu gerti galima... juk dabar jau ir antibiotiku, nekenkianciu vaisiaus vystymuisi yra (Ospamox) mirksiukas.gif
Atsakyti
Laukiuosi, dabar mums 8 savaitės. Regis peršalau, nosis užgulta... nenoriu laukt, kol temperatūra pakils, bet nežinau, kuo galiu gydytis g.gif . Geriu arbatos su medum, o kas daugiau?
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2006 10 05, 19:55)
Laukiuosi, dabar mums 8  savaitės. Regis peršalau, nosis užgulta... nenoriu laukt, kol temperatūra pakils, bet nežinau, kuo galiu gydytis  g.gif . Geriu arbatos su medum, o kas daugiau?

Bandyk homeopatinius vaistus, nes jie be chemijos bigsmile.gif Aisku tik su savo gyd. pasitark rolleyes.gif Sveik 4u.gif
Atsakyti