Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

Sveikos smile.gif

kitose temose nėra atsiliepimų, arba jie šimtmečio senumo, gal čia kas atsilieps... Ar kas lankote Vilniaus šeipingo klubą Kalvarijų g.? Pati ten pradėjau sportuot prieš 15 metų, dabar gal grįžčiau, nes man patogiose vietose tik čia yra treniruotės tinkamu laiku, bet įdomu, kaip ten dabar situacija.
Buvau užėjusi, norėjau apsižiūrėt, kituose sportklubiuose paprastai pavedžioja po patalpas, parodo kažką, papasakoja... Čia nesugebėjau išpešt nieko, tik spausdintą grafiką, kurį įbruko į rankas ir davė suprast, kad viso gero biggrin.gif , tai nuomonės nesusidariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2012 04 24, 17:31)
Taip, čia vpu aerobikos salė išsinuomota smile.gif
El. paštas: aerobikavilniuje@gmail.com
Dar yra feisbuke: Aerobika Vilniuje
Sekmės!

Ačiū wink.gif ar daug žmonių grupėj? Gal būtų gera proga man pagaliau pradėt sportuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 25, 09:18)
Ačiū wink.gif ar daug žmonių grupėj? Gal būtų gera proga man pagaliau pradėt sportuot  biggrin.gif


Kol kas tik po 4-6 merginas smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal kurios nors esate girdejusios apie treniruotes salia Šeškinės turgelio, esanciame monolite? Gal zinot kada vyksta uzsiemimai ir kokia kaina? Jei gerai girdejau tai ten uzsiemimus veda trenere Vilma, bet neesu isitikinusi. smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi pasiūlymų, kur pajudėti galima labiau į vakarą (19-20 val)? Būtų neblogai kur nors apie šeškinę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 04 24, 16:53)
Sveikos smile.gif

kitose temose nėra atsiliepimų, arba jie šimtmečio senumo, gal čia kas atsilieps... Ar kas lankote Vilniaus šeipingo klubą Kalvarijų g.? Pati ten pradėjau sportuot prieš 15 metų, dabar gal grįžčiau, nes man patogiose vietose tik čia yra treniruotės tinkamu laiku, bet įdomu, kaip ten dabar situacija.
Buvau užėjusi, norėjau apsižiūrėt, kituose sportklubiuose paprastai pavedžioja po patalpas, parodo kažką, papasakoja... Čia nesugebėjau išpešt nieko, tik spausdintą grafiką, kurį įbruko į rankas ir davė suprast, kad viso gero biggrin.gif , tai nuomonės nesusidariau biggrin.gif

Aš savo nuomonę apie klubą parašaiu prie sigmos klubo temos smile.gif treniruoklių salė ten labai nekažką ir trenerio ten nėra. Tačiau aerobikos užsiėmimai faini smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras:) Ieškau aerobikos po darbo. Gyvenu Žirmūnuose, tai kažkur Žirmūnuose ar arčiau Žirmūnų norėčiau. Ką galite pasūlyti?
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2013 01 23, 21:22)
Labas vakaras:) Ieškau aerobikos po darbo. Gyvenu Žirmūnuose, tai kažkur Žirmūnuose ar arčiau Žirmūnų norėčiau. Ką galite pasūlyti?

Eikite i Tik Jums 4u.gif priesais Minsko IKI.
Atsakyti
Sveiki, naujininkose vaiku ir jaunimo klube ( konduktoriu g. ) vyksta aerobikos treniruotes mergaitems 6- 12 metu. Kaina tik 15lt. Menesiui ( 2 kartus per savaite ).
Atsakyti
Sveikos!
as su klausimuku gal kuri pagelbes man nes paciai kazkaip nepavyksta surasti tokio dalyko g.gif Noreciau lankyti aerobika, bet kad butu kartu su vaiku kambariu mirksiukas.gif kazin isvis Kaune imanoma toki dalyka rasti ar ne?
Didelis aciu is anksto 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ingriuxs @ 2013 02 12, 13:09)
Sveikos!
as su klausimuku gal kuri pagelbes man nes paciai kazkaip nepavyksta surasti tokio dalyko g.gif  Noreciau lankyti aerobika, bet kad butu kartu su vaiku kambariu  mirksiukas.gif  kazin isvis Kaune imanoma toki dalyka rasti ar ne?
Didelis aciu is anksto  4u.gif

Pamenu net Šiauliuose būdavo klubas su vaikų kambariu. Manau ir Kaune kokiam vienam iš prašmatnesnių klubų toks turėtų būti, tik jau negaliu pagelbėt, gal iš kauniečių kas smile.gif
Atsakyti
As pradejau lankyti aerobika "Grazios linijo" studijoje Vilniuje, man super thumbup.gif Ir kaina priimtina. Aisku, prabangos ir komforto megejams gal ir nepatiktu, o taupancioms- netgi labai. Treneres fainos smile.gif
Atsakyti