Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

Just a girl vis dar eina ir nesiruošia mesti, įsigijo abonementą smile.gif
Tai, kad ištvermė padidėja po mėnesio-faktas. Būna, kad kartais kai ko dar negaliu padaryti pilnai, bet dėl to nesiparinu- po treniruotės buvo bloga ti tą patį pirmą kartą. ir dabar suprantu, dėl ko- tiesiog tą kartelį žiauriai negailėjau savęs. Dabar sportuoju kitaip, gailėdama savęs, bet vis tiek išeinu visa raudona ir šlapia smile.gif Jaučiuosi puikiai, numečiau svorio, ir jeigu ta studija būtų arčiau namu, išvis būtų thumbup.gif
Prisijunk, ten smagu smile.gif
Bet jei Tau reikia tam tikro komforto-dušo, kondicionieriaus, tai ten to nerasi..
Man asmeniškai to nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just a girl: 13 balandžio 2013 - 15:31
pradejau lankyti aerobika,pirmus kartus taip pt buvo sunkoka,kai puse laiko gryba pjoviau biggrin.gif
BET NIEKO ISIVAZIavau po truputi smile.gif ir po menesio lankymo istverme atsirado,nors prakaituoju kaip reikalas biggrin.gif BET PASAKAI SAU kad jokiu STOP.....ir varaui toliau,po aerobikos dar ir slides praminu po 30 min,super savijauta smile.gif taigi merginos ,staenkaimes buti sveikos grazios smile.gif)))) cool.gif
Atsakyti
Patarkite mielosios biggrin.gif Planuoju pasiimti abonenta i aerobika,paziurejau dauk ten sriciu.

Kalanetika
Kūno dizainas
Step + super press
Funkcinė
Kamuoliai
Step+VKD
Kardio + AKD
Dance+super press
Step dance

Priaugau svorio.. 173cm 76kg... Kas labiausiai tinka deginti riebaliukams? Pilvas baisus atsikises... Sonai... Uzpakaliuko isvis nerasta:D Leskos storos bigsmile.gif

Help!!! Prasau padekite man apsispresti:))Internete bandau rast kas kam skyrta,bet kad meta man treniruotes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 02 17, 00:51)
Patarkite mielosios biggrin.gif Planuoju pasiimti abonenta i aerobika,paziurejau dauk ten sriciu.

Kalanetika
Kūno dizainas
Step + super press
Funkcinė
Kamuoliai
Step+VKD
Kardio + AKD
Dance+super press
Step dance

Priaugau svorio.. 173cm 76kg... Kas labiausiai tinka deginti riebaliukams? Pilvas baisus atsikises... Sonai... Uzpakaliuko isvis nerasta:D Leskos storos bigsmile.gif

Help!!! Prasau padekite man apsispresti:))Internete bandau rast kas kam skyrta,bet kad meta man treniruotes blush2.gif
g.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 02 23, 17:31)

Riebalus degina cardio treniruotės (visos, kur intensyviai judama ir širdis dirba didesniu dažniu: bėgimas, dviratis, šokdynė, šokiai, aerobika, plaukimas), tai iš jūsų sąrašo turbūt šitos tiktų (nors neturiu supratimo kas tas vkd ar akd):
Step + super press
Step+VKD
Kardio + AKD
Dance+super press
Step dance

Tik 1) riebalai pradeda degti po 20 min, 2) kartu reikia tvarkyti ir mitybą nono.gif

Aš antsvorio neturiu, bet kai pradėjau bėgioti, vis tiek pora kg neprašyti ėmė ir nukrito.
Atsakyti
Sveikos,

Ir aš jau nusprendžiau pradėti lankyti aerobiką. Norėčiau rekomendacijų, kur Kaune, Aleksote ar Garliavoje būtų įmanoma? Labai Laukiu nuomonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 02 17, 00:51)
Patarkite mielosios biggrin.gif Planuoju pasiimti abonenta i aerobika,paziurejau dauk ten sriciu.

Kalanetika
Kūno dizainas
Step + super press
Funkcinė
Kamuoliai
Step+VKD
Kardio + AKD
Dance+super press
Step dance

Priaugau svorio.. 173cm 76kg... Kas labiausiai tinka deginti riebaliukams? Pilvas baisus atsikises... Sonai... Uzpakaliuko isvis nerasta:D Leskos storos bigsmile.gif

Help!!! Prasau padekite man apsispresti:))Internete bandau rast kas kam skyrta,bet kad meta man treniruotes blush2.gif

pradziai siulau Step, Dance, Kardio treniruotes. po kurio laiko, kai svoris nukris, bandykit eit i kuno dizaina, funkcine treniruotes, ten jau formuosit kuna, bet pries tai butina lasinuka numest kardio treniruociu pagalba.
Atsakyti
aciu 4u.gif Ziuresime kaip bus,dauk prisiskaiciau apie aerobika,daukas raso,kad nieko nenumete,kolkas dare neinu,bet mityba jau pakeiciau,nuo kitos savaites planuoju i aerobika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 02 25, 10:24)
aciu 4u.gif Ziuresime kaip bus,dauk prisiskaiciau apie aerobika,daukas raso,kad nieko nenumete,kolkas dare neinu,bet mityba jau pakeiciau,nuo kitos savaites planuoju i aerobika 4u.gif


Matau temute kazko apmirus smile.gif Merginos,kur visos dingot?

br@ske,raset,kad pradejot lankyt aerobika.Kaip Jums sekasi? Ar pavyko numesti kazkiek svorio? As taip pat artimiausiu metu jau eisiu i uzsiemimus.Noreciau numesti siek tiek svorio (pagrinde nuo pilvo ir liemens),sustangrinti visa kuna.Bet taip pat esu girdejusi,kad sportuojant aerobika svoris labai sunkiai krenta.Idomu,kaip yra istikruju? Tad noreciau Jusu atsiliepimu.Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Pusantro mėnesio pralankiau"Tinatic" sporto klube Klaipėdoje, ir šiandien sužinojau, kad tik dvi savaites beliko eit, nes atostogaus iki rugsėjo verysad.gif
Taip patiko ten, nuostabi trenerė Inesa wub.gif Per 1,5mėn 7kg. nutirpo, tai kažkaip nesinori viską mesti.
Merginos, kas einat į "Eola" Bige, kaip ten treniruotės ar gera trenerė, kiek laiko vyksta užsiemimai?
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 08 01, 15:50)
Sveikutes,

  Gal zinote kur Vilniuje galima lankyti aerobika? Aisku, tuos didziuosius sporto klubus as zinau, bet gal yra dar kur visai papigiai?
  Parasykit, prasau, tos kurios zinot. Labiausiai tinka fabijoniskes ir rajonai aplinkui.
Aciu  smile.gif

kalvariju 13/12 klubas aerobika.lt ju svetaine 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite kontaktus Virginijos, kuri veda treniruotes darželyje "Sakalėlis" Fabijoniškėse? Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti