Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

Dar noreciau pakalusti.

As po pirmo aerobikos uzsiemimo dvi valandas gulejau, negalejau pakelti ranku-koju. Truputi svaigo galva ir maude pilvo apacia (menesines jau praejusios). Cia normalu? Per treniruote tikrai saves gailejau ir ilsejausi.
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 13, 07:21)
Dar noreciau pakalusti.

As po pirmo aerobikos uzsiemimo dvi valandas gulejau, negalejau pakelti ranku-koju. Truputi svaigo galva ir maude pilvo apacia (menesines jau praejusios). Cia normalu? Per treniruote tikrai saves gailejau ir ilsejausi.

Ne, nenormalu - per didelis fizinis krūvis, neatitinka fizinio pasirengimo, reikėtų rinktis lengvesnes treniruotes, be to, ne pro šalį prieš pradedant sportuoti dar ir pasikonsultuoti su gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 02 13, 08:46)
Ne, nenormalu - per didelis fizinis krūvis, neatitinka fizinio pasirengimo, reikėtų rinktis lengvesnes treniruotes, be to, ne pro šalį prieš pradedant sportuoti dar ir pasikonsultuoti su gydytoju.


Ech, kad man aerobika, judesys patinka. Ramios mankstos tokio malonumo nesuteikia. Gal tiesiog cia viskas del to, kad nesportavau niekada gyvenime, nei mokykloje, nei univere..nuo fizinio buvau atleista..
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 13, 21:33)
Ech, kad man aerobika, judesys patinka. Ramios mankstos tokio malonumo nesuteikia. Gal tiesiog cia viskas del to, kad nesportavau niekada gyvenime, nei mokykloje, nei univere..nuo fizinio buvau atleista..

Gali būti ir dėl to. Organizmas negavęs krūvio. Raumenims stresas.
Atsakyti
Kai as namie darau aerobika pagal saves, paskui raumenis paskauda, bet ne taip ziauriai, kaip po klubo. Kaip galvojate, eiti dar i kluba, ar ne? Labai noriu, tik nesmagu, kai visos daro nesustodamos, o tu kaip kokia tesla, stovi ir atgauni kvapa..savimeile kencia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 13, 20:33)
Ech, kad man aerobika, judesys patinka. Ramios mankstos tokio malonumo nesuteikia. Gal tiesiog cia viskas del to, kad nesportavau niekada gyvenime, nei mokykloje, nei univere..nuo fizinio buvau atleista..

Tai judėk - kas draudžia biggrin.gif Tik pagal savo fizines galimybes smile.gif Negali bėgti - eik sportiniu žingsniu, dar negali - eik lėčiau, nepakeli 2 kg hantelio - dirbk su 1 kg, 0,5 kg... Klube yra intro treniruotės, yra treneriai - pasišnekėk- niekas dėl to per galvą neduos, o ir savimeilė tik pakils, kai dirbsi pagal galimybes ir pamatysi, kad ta galimybių riba po mėnesio kito prasiplečia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 02 14, 10:50)
Tai judėk - kas draudžia biggrin.gif Tik pagal savo fizines galimybes smile.gif Negali bėgti - eik sportiniu žingsniu, dar negali - eik lėčiau, nepakeli 2 kg hantelio - dirbk su 1 kg, 0,5 kg... Klube yra intro treniruotės, yra treneriai - pasišnekėk-  niekas dėl to per galvą neduos, o ir savimeilė tik pakils, kai dirbsi pagal galimybes ir pamatysi, kad ta galimybių riba po mėnesio kito prasiplečia  mirksiukas.gif


Eiti galiu, begti irgi, del svareliu ir problemu nekyla. problema- man per didelis pjudesiu pakartojimu skaicius, pvz. per daug koju kilnojimu, tiek neatlaikau. Ir ka tada daryti, stoveti tiesiog, ar tripseti vietoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 15, 10:36)
Eiti galiu, begti irgi, del svareliu ir problemu nekyla. problema- man per didelis pjudesiu pakartojimu skaicius, pvz. per daug koju kilnojimu, tiek neatlaikau. Ir ka tada daryti, stoveti tiesiog, ar tripseti vietoj? smile.gif


Būtent- pažygiuoti ir patrepsėti vietoj, tik ne stovėti.
Aš senokai sportuoju, bet, kai matau, kad jau virš mano galimybių ribų smile.gif visada pažygiuoju ir atgaunu kvapą
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 15, 08:36)
Eiti galiu, begti irgi, del svareliu ir problemu nekyla. problema- man per didelis pjudesiu pakartojimu skaicius, pvz. per daug koju kilnojimu, tiek neatlaikau. Ir ka tada daryti, stoveti tiesiog, ar tripseti vietoj? smile.gif

Tripsėti:) Geras terminas - patiko biggrin.gif Arba - padarei 5 pakart., 1-2 patripsėjai, vel kokie 3-4, vėl patripsi. Bet jei pakartojimus darysi mažesniu svoriu ar kokius pritūpimus mažesne amplitude - mažiau reikės trpsėti, galėsi daugiau kartoti 4u.gif
Atsakyti
o tai treneriai nesako nedarykite jeigu negalite? nes maniskis tokias persitempeles per danti patraukia, mazdaug pailsek nes dar isgriusi cia man biggrin.gif aisku jis nepiktybiskai smile.gif as jei nebegaliu tai sustoju ir vandens pvz atsigeriu. ax.gif o kad po menesio istverme padideja tai tikrai, as jau antra menesi sportuoju ir jau be problemu visa treniruote istempiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 02 15, 08:50)
Būtent- pažygiuoti ir patrepsėti vietoj, tik ne stovėti.
Aš senokai sportuoju, bet, kai matau, kad jau virš mano galimybių ribų  smile.gif  visada pažygiuoju ir atgaunu kvapą



Man buna, kad kvapo atgavimui reikia butent pastoveti minute.
Nusispjaut, stovesiu, jei kitaip neiseis. Gal po menesio bus geriau.
Papildyta:
QUOTE(ispamas @ 2013 02 15, 09:27)
Tripsėti:) Geras terminas - patiko  biggrin.gif Arba - padarei 5 pakart., 1-2 patripsėjai, vel kokie 3-4, vėl patripsi. Bet jei pakartojimus darysi mažesniu svoriu ar kokius pritūpimus mažesne amplitude - mažiau reikės trpsėti, galėsi daugiau kartoti  4u.gif


Sorry uz mano kalbos kultura smile.gif
Aciu uz patarima, manau, tikrai pravers smile.gif


Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 02 16, 16:01)
o tai treneriai nesako nedarykite jeigu negalite? nes maniskis tokias persitempeles per danti patraukia, mazdaug pailsek nes dar isgriusi cia man  biggrin.gif aisku jis nepiktybiskai  smile.gif as jei nebegaliu tai sustoju ir vandens pvz atsigeriu.  ax.gif o kad po menesio istverme padideja tai tikrai, as jau antra menesi sportuoju ir jau be problemu visa treniruote istempiu biggrin.gif


As kol kas viena karta buvau butent aerobikoje, pries treniruote sake, kad darykite pagal save. Tik pikta, kad visos daro, o tu negali. kazkokia silpna..
Atsakyti
ruošiuos eit ten pat kur Just a girl. Gali dar eina ji? smile.gif įdomu kaip ilgiau pavaikščiojus ar nepasimatė kokių didelių minusų g.gif
Atsakyti