Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

[quote=*Beautiful*eyes*,2010 10 01, 15:56]
Super ir as noreciau taip spontaniskai, greitai viska susiorganizuot wub.gif bet maniskis ne is tu,kurie megsta skubet, be to reikejo truputi pinigelio pataupyti, nes po baznycios LT ir sventes musu dar laukia civiline santuoka ant Karibu juros kranto wub.gif va, pasigyriau biggrin.gif
Papildyta:





Na, mes kazkaip valgem pietus ir nusprendem - kas bus tas bus - tuokiames thumbup.gif lotuliukas.gif




Atsakyti
Mes pradėjom planuot iškart kai tik pasipiršo man biggrin.gif Tai iki vestuvių buvo 23 dienos likusios doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 09:14)
Mes pradėjom planuot iškart kai tik pasipiršo man biggrin.gif Tai iki vestuvių buvo 23 dienos likusios  doh.gif  blush2.gif







Kuo maziau planuoji, tuo geriau iseina. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 10 01, 16:35)
o mes ten sausi galvojam meduti kopinet  wub.gif tikekimes pavyks  wub.gif
jei ne paslaptis gal galetum parasyt tiek jums tas dziaugsmas ten nuvykti kainuos is LT  ax.gif  blush2.gif

Tas dziaugsmas mums kainuos apie 20 000 Lt viska sudejus blush2.gif Brangoga, bet mums geriau sau skirt pinigelius, kuriuos butume isleide girde ir maitine gimines lotuliukas.gif O sios keliones jau niekada nepamirsim ir manau priesaika ant juros kranto nebus prastesne uz Lt baznycioje ir tik dar labiau sustiprins izadu grozi wub.gif (zinoma cia man irgi labai svarbi).
Papildyta:
QUOTE(pamaivos @ 2010 10 01, 17:09)
Na, mes kazkaip valgem pietus ir nusprendem - kas bus tas bus - tuokiames  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Saunuoliai, nera ko laukti (juolab kiek matau is jusu avataro, jau ir dukriuka turit wub.gif ) mirksiukas.gif O kas bus - nieko nebus, gyvenimas tesis toliau ir dar graziau ax.gif thumbup.gif Man asmeniskai tikra seima yra daug reiksmingesne, nei susimetusi (cia be izeidimu, tiesiog ir pati taip gyvenu, tik kol kas leliaus neturim, bet vistiek, kai susituoksim man bus didele laime, nes busim tikra seima wub.gif ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 09:14)
Mes pradėjom planuot iškart kai tik pasipiršo man biggrin.gif Tai iki vestuvių buvo 23 dienos likusios  doh.gif  blush2.gif

V acia tai zmoniu greitumas ir noras kurti seima thumbup.gif drinks_cheers.gif As irgi noreciau taip, bet nieko jau nedaug ir man beliko kentet lotuliukas.gif
O kada Jusu vestuves? ar jau buvo?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 11:00)
O kada Jusu vestuves? ar jau buvo?

Spalio 23 bus smile.gif
Tai jau spejom nueit pas kuniga susitart ir anketa uzpildem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 11:29)
Spalio 23 bus smile.gif
Tai jau spejom nueit pas kuniga susitart ir anketa uzpildem  ax.gif

O, tai greitai jau, kaip faina wub.gif thumbup.gif Bet idomiai, juk i baznycia kaip ir pries 3 men. reikia eiti, kaip su kursais susitvarket? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 14:16)
O, tai greitai jau, kaip faina  wub.gif  thumbup.gif Bet idomiai, juk i baznycia kaip ir pries 3 men. reikia eiti, kaip su kursais susitvarket?  g.gif







Ziurint koks kunigas, nes mes irgi susitarem mirksiukas.gif
Atsakyti
mes pradejom planuoti pries 10 men. susituokem siu metu 08.21:)
Atsakyti
Pradėjom planuoti nuo šio mėnesio ir kuo toliau tuo mane daugiau nervas ir nerimas ima blink.gif Kaip išsirinkt geriausia? Kas bus jeigu bus ir panašiai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2010 10 08, 13:57)
Pradėjom planuoti nuo šio mėnesio ir kuo toliau tuo mane daugiau nervas ir nerimas ima blink.gif Kaip išsirinkt geriausia? Kas bus jeigu bus ir panašiai  biggrin.gif  4u.gif

Na Jus dar marias laiko turit ir manau vertetu nusiraminti, nes dar tikrai anksti nervintis lotuliukas.gif Pameginkit i viska ziureti ramiau ax.gif
Atsakyti
Jau dabar visos šventimo vietos kur norėjom užimtos mūsų dienai verysad.gif Kai merginos sakydavo, kad pradeda viską užsakinėti prieš metus laiko laiko, toks juokas paimdavo, bet pasirodo teisybė cry.gif bent jau šventimo vietą tai tikrai reikia užsisakyti jau tuomet kai paduoti prašymai verysad.gif
Atsakyti
Man tai atrodo labai normalu viska uzsisakyti pries metus. Stai sodyba uzsisakeme liepos men, muzikantus/foto - rugseji. Bet kaip dbr ramu thumbup.gif

Atsakyti