Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

Sveikos mergaites. Imeciau kelias nuotraukytes. Kai darbai pajudes bus ir kitokiu,dabar tik tokios. Gal kas turite skardos lankstytoju kontaktus.Labai praverstu.
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 05 27, 12:17)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif

vyras ka tik skambino, sake- grazu  wub.gif , reiks ruostis ikurtuvem  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu jo, jau pats laikas ikurtuvems, ruosk stala biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(leaona @ 2010 05 27, 12:19)
Sveikos mergaites. Imeciau kelias nuotraukytes. Kai darbai pajudes bus ir kitokiu,dabar tik tokios. Gal kas  turite skardos lankstytoju kontaktus.Labai praverstu.


o "lankstiny" buvot ? Cia zemes ukio technikume, salia parduotuves

as pro jusu busima nama beveik kas dien pravaziuoju ax.gif nu liuks vietike thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leaona @ 2010 05 27, 12:19)
Sveikos mergaites. Imeciau kelias nuotraukytes. Kai darbai pajudes bus ir kitokiu,dabar tik tokios. Gal kas  turite skardos lankstytoju kontaktus.Labai praverstu.

Turiu kur lanksto prie bazės, galiu parašyti kontasktus
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2010 05 27, 12:28)
Turiu kur lanksto prie bazės, galiu parašyti kontasktus



o ten lietvamzdziu irgi yra?
Atsakyti
man reikia pradeti lietvamzdziu ieskoti, fasado darbai kita savaite prasides, jei meziagu gausim, polisterolo niekur nera-sezonas .... reikia laukti po 1-2 savaites....
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 05 27, 12:49)
o ten lietvamzdziu irgi yra?

taip lanksto, turi tas vyrukas savo stakles thumbup.gif ir jei nori jis ir uždeda po darbo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2010 05 27, 13:15)
taip lanksto, turi tas vyrukas savo stakles  thumbup.gif  ir jei nori jis ir uždeda po darbo  4u.gif



kas man uzdes as turiu, gal gali duoti kontaktus, paziureciau ka jis man paskaiciuos 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2010 05 27, 10:28)
Turiu kur lanksto prie bazės, galiu parašyti kontasktus


Prasau parasyk,gali i AZ. Dekoju.
Papildyta:
QUOTE(rackiene @ 2010 05 27, 10:28)
Turiu kur lanksto prie bazės, galiu parašyti kontasktus


Kitas kaip nevietines klausimas.O kur tu baze?
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 27, 10:24)
nu jo, jau pats laikas ikurtuvems, ruosk stala  biggrin.gif  lotuliukas.gif
o "lankstiny" buvot ? Cia zemes ukio technikume, salia parduotuves

as pro jusu busima nama beveik kas dien pravaziuoju  ax.gif nu liuks vietike  thumbup.gif


Nu dar niekur nebuvome,nes tik kita savaite Lietuvoje busim,bet bandau viska suzinoti is anksto. Kuo daugiau tuo geriau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leaona @ 2010 05 27, 17:00)
Prasau parasyk,gali i AZ. Dekoju.
Papildyta:
Kitas kaip nevietines klausimas.O kur tu baze?
Papildyta:
Nu dar niekur nebuvome,nes tik kita savaite Lietuvoje busim,bet bandau viska suzinoti is anksto. Kuo daugiau tuo geriau. biggrin.gif

biggrin.gif Šilutės pl. g.gif maždaug prie duonos kombinato smile.gif
Atsakyti
dier, nu kaip langai,ar buvai jau nukurus paziureti bigsmile.gif
Atsakyti
indruciukas, ar jūs klinkerį armavot? Mes nearmuojam, dabar paskaičiau, kad reikia... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dier @ 2010 05 27, 11:34)
Sveikos mergaites, noriu pasigirti, siandien mums didzioji diena - stato langus  thumbup.gif  thumbup.gif , sedziu darbe, o sikna dega-noriu lekti pasiziureti, vyras skambino, sake, kad virtuve jau su langu  mirksiukas.gif



oi, tikrai labai įdomu, kai darbukai vyksta.. Aš šalia stovėjau, kai langus montavo.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 23:02)
o nuo birzelio pirmos darzelis nebedirba, taip,kad baigesi man atostogos...  doh.gif

O man tokiu net nebuvo cool.gif

QUOTE(Simonne @ 2010 05 26, 23:11)
Nesimiega  biggrin.gif  MB prase paklausti kiek pas tave laiptu pakopu (kokio plocio) ir ar pilnai betonuoti laiptai ar daliniai kokie ?
Idejau foto i albuma, aciu uz pagalba.

Čia dėl laiptų klausimas skirtas RK,  bet kiek prisimenu Indruciuk pas tave irgi lyg betoniniai laiptai , tai domina tas pats: pakopu skaicius, plotis ir kaina

Vakar nesimiegojo, viriau sriuba iki 12.30 doh.gif
18 pakopu, 19-ta jau su grindim 2-am aukste. Plotis 125cm., o pradzioj toki praplatejima padariau 140cm., tai siandien visa diena braizem, matavom, skaiciavom, galvojom doh.gif . Bus pilnai betonuoti ir uzdari.
Veliau paziuresiu foto, bet tavo nama ir per langus matau biggrin.gif
Prasom uz pagalba, malonu padeti smile.gif


QUOTE(Simonne @ 2010 05 26, 23:54)
O kokį apšvietimą po spintelėmis žadi dėti, tą vadinamą dieninių lempų (kur ilgos tokios) ar kitokį  ax.gif  Aš tai labai norėčiau kokių halogeniukų  wub.gif , bet neįsivaizduoju kokiu principu jie dedasi - montuojasi į baldus ar atskirai kaip nors  tvirtinami g.gif  nes jei į baldus sudie mano svajone  doh.gif  sako tokiu atveju kaista baldai ir mano MB nuomonė šituo klausimu , kam tau to reikia fool.gif

Man tos ilgos nea schmoll.gif , tai desim halogeniukus turbut g.gif , o jie i spinteles apatine dali leidziasi, i pacia plokste. Nepamirskit vedantis elektros laidus palikti ir spintelem maitinima.

QUOTE(indruciukas @ 2010 05 27, 09:45)
merges,jau klausiau, bet pasikartosiu, kaip su vedinimu darysite (darete)?  g.gif

Paprastas. Tulikai ir gartraukis visi atskirai. Visa kita i dviguba ventiliacine sachta.

QUOTE(dier @ 2010 05 27, 10:34)
Sveikos mergaites, noriu pasigirti, siandien mums didzioji diena - stato langus  thumbup.gif  thumbup.gif , sedziu darbe, o sikna dega-noriu lekti pasiziureti, vyras skambino, sake, kad virtuve jau su langu  mirksiukas.gif

Sveikinu, padruske thumbup.gif . Kur ispudziai apie langus biggrin.gif ?


Atsakyti