Įkraunama...
Įkraunama...

Absentas

Kaip tik vakar geriau. Zinot kur, tokiam baisiam bare kaune, muitines gatveje, bo vadinasi. Su draugem nuejom, specialiai, paragaut absento. Ten dare taip. Absentas+dzinas+grietinele. Na 3 kokteiliuku ir taip silta pasidaro smile.gif
Atsakyti
as atsiveziau to tikrojo, 70 laipsniu absento is Cekijos.Man jis -irgi ,,pertusina" primena, bet patinka:)
Tuos būdus su cukraus deginimu jau daug kur mačiau, bet gal kas žinote kokių nors kokteilių su juo.Kazkada buvau ,,absento fejose", bet kazkaip neuzfiksavau is ko tie kokteiliai.Buvo vienas panasu kaip Mojito - ledukai, metu lapeliai ir kazkoks neva tai citrininio skonužio ar limonadas ar mineralinis.Gal kas nors esate issifrave sudeti ar zinote kitu kokteliu, kuriems nereiketu ypatingai brangiu ir imantriu ingredientu pirkti?
Atsakyti
ragavau kelis kokteilius "absento fejose". visai nesudetingi biggrin.gif
i taure sumete metas ir sutryne su ruduoju cukrumu, tada sumete laimo skilteles ir vel sutryne. ipyle absento, mineralinio vandens ir leduku.
kitas kokteiliukas buvo absentas su ananasu sultimis ir Blue Curacao ar panasiu syrupu. bet nuo ju jau labai galvele susisuko blush2.gif
Atsakyti
Kotais manau, kad daugelis atsiliepimu apie Absenta kaip apie haliucinacijas sukelianti gerima-tera mitas... wink.gif nebent jo padauginama... taip, kad daugelis tiek laipsniu turinciu gerimu gali sukelt galiucinacijas-tokias kaip pvz balti arkliai laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
man absentas yra kažkas baisaus doh.gif prisimenu prieš porą metų kol dar nebuvo mados jį gerti, draugas parvežė iš Airijos prancūziško absento, na, ir patiko, buvau prisiskaičius įdomių istorijų apie jį, apie van gogą ir kitus jį mėgusisu menininkus. ir geriau su malonumu, kol vieną kartą su drauge nesumaišėm jo su alum blush2.gif nuo to laiko negaliu net žvilgtert į absentą verysad.gif o gaila...
Atsakyti
[/QUOTE] Todėl padauginę šio gėrimo dažnai ne tik sulaukdavo haliucinacijų (todėl šis gėrimas buvo mėgiamas įvairių menininkų ), bet neretai ir apakdavo. Po minėtojo įvykio, absentas buvo uždraustas ir jį gamino tik Čekijoje ir tik joje pardavinėdavo.


Absentas buvo uzdraustas 20 a pradzioje po keliu ziauriu zmogzudysciu, tipo "po absento itaka" nezianu kaip tiksliai lietuviskai isireikst
Atsakyti
Šiaip, absento pavojingumo mitas labai daug susijęs su jo vartojimo kultūra. Tie garsieji menininkai, taip megę absentą ir ėję iš proto, dažnai maišydavo jį su opijatais. Vat jum ir stebuklingas kokteiliukas, prieš kurį nieks neatsilaikys.
O kokybiško absento išgėrus, jo poveikis gali priminti "žolę".
Beje, kokteilių su absentu galima paragauti ir "Bruce Lee" bare, Vilniuje. Tik jie naudoja anyžinį... Ir neįspėja dėl to. Fu, kakos. Nemėgstu anyžių...
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 23, 16:06)
Lietuvoje absento nėra, jis neįvežamas, artimiausia vieta kur galima nusipirkti yra Latvija.  ax.gif
Mes vieną buvome parsivežę iš Estijos, jis buvo prancūziškas 60laipsn., o kitą draugai parvežė iš Anglijos, tai tas čekiškas 55laispn.

Kaip gerti aprašiau Sambukos temoje, nes nepatebėjau, kad yra šita tema.
Galima ir su specialia šakute-lopetėle ant kurios padedi cukraus gabalėlį, padegi ir tirpini. Bandėm su danišku cukrumi, tai ko tai nenorėjo degti.  smile.gif
Deginant (panašiai kaip Sambuką) gerti įdomiau. 4u.gif


Maciau ABSENTO pirkti Vilniuje, Savanoriu pr. prekybos centre HELIOS CITY, ten yra krautuvele pavadinimu GUERMENT (berods toks)
Atsakyti
O sakykit jei absentas pagamintas Ispanijoj? Kažkaip visi kalba tik apie čekišką ir anglišką, o aš radau 70 laipsnių, bet gamintas Ispanijoj... O jie visi su anyžiais būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2006 10 22, 14:30)
ragavau kelis kokteilius "absento fejose". visai nesudetingi  biggrin.gif
i taure sumete metas ir sutryne su ruduoju cukrumu, tada sumete laimo skilteles ir vel sutryne. ipyle absento, mineralinio vandens ir leduku.
kitas kokteiliukas buvo absentas su ananasu sultimis ir Blue Curacao ar panasiu syrupu. bet nuo ju jau labai galvele susisuko  blush2.gif


Čia yra Mojito receptas, kuris daromas su romu, turbūt barmenai šiek tiek paimprovizavo... ax.gif

QUOTE(dulkė @ 2007 04 06, 20:26)
Maciau ABSENTO pirkti Vilniuje, Savanoriu pr. prekybos centre HELIOS CITY, ten yra krautuvele  pavadinimu  GUERMENT (berods toks)

Aš jau irgi mačiau, bet anksčiau parduotuvėse nerasdavau, gal tik kur pavieniai būdavo. smile.gif
Atsakyti
kazin kur Siauliuose galima nusipirkti absento "Deva"'? smile.gif
Atsakyti
man tai teko pora kartu chia anglijoj absento uzhragaut, tik nezinau kodel,
bet gerem absenta be nieko, o po to visa stikline vandens ishgeri jam nuplaut.
ten buvo 70 ar 80 laipsniu bigsmile.gif uuchh..
dar girdejau toki dalyka, kad nuo shio gerimo kita diena nebuna pagiriu,
aishku jei nesumaishai su kuom nors biggrin.gif
Atsakyti