Įkraunama...
Įkraunama...

Baby Einstein

Niu ką.. Per eMule siuntimas vyko tragiškai lėtai (daugumai trūksta šaltinių), tai susiradau torrent'ą ir dabar sėkmingai siunčiu 12 filmų vienam archyve. Dukrai jie labai patinka - jau pati, kai užsinori, prieina ir prašo "noriu filma" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 03 sausio 2006 - 13:47
QUOTE(Brooke @ 2006 01 03, 13:46)
Niu ką.. Per eMule siuntimas vyko tragiškai lėtai (daugumai trūksta šaltinių), tai susiradau torrent'ą ir dabar sėkmingai siunčiu 12 filmų vienam archyve. Dukrai jie labai patinka - jau pati, kai užsinori, prieina ir prašo "noriu filma" biggrin.gif


As irgi torrentus siunciu. E-mule tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2005 12 28, 18:43)
Sveikutes 4u.gif Cia Airijoj maciau pirkt tokiu filmuku. Turetu but tikrai naudingi ir geri( vien pagal kaina ziurint blink.gif )

pelene buk gerute parasyk kur matai pirkt? wub.gif
Atsakyti
Labai norėčiau ir aš tuos filmukus atsisiųsti, tik kad nieko nesuprantu, ką jūs čia šnekat - emule, torrent doh.gif
Gal galite man paaiškinti, kur tą torrent'ą susirasti ir kaip tuos 12 filmukų archyve atsisiųsti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 01 04, 04:16)
Labai norėčiau ir aš tuos filmukus atsisiųsti, tik kad nieko nesuprantu, ką jūs čia šnekat - emule, torrent  doh.gif
Gal galite man paaiškinti, kur tą torrent'ą susirasti ir kaip tuos 12 filmukų archyve atsisiųsti?  smile.gif


Parsisiusk ir isiinstaliok programa, kuri siuncia Torrentus. Pvz. Azureus. Paskui susirask koki nors tinklapi kur dalina torrent failus, prisiregistruok ir siuskis. As siunciaus is CIA Ten ne 12, bet 4 tikrai yra.
Atsakyti
O gal kas turit siuos filmukus ir naudojates Dokedos paslaugom ir gali per DC++ pasharinti? taip butu paprasciau (bent jau man smile.gif) - reiketu tik pasakyti kur konkreciai juos pasharinot.
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2006 01 04, 18:09)
O gal kas turit siuos filmukus ir naudojates Dokedos paslaugom ir gali per DC++ pasharinti? taip butu paprasciau (bent jau man smile.gif) - reiketu tik pasakyti kur konkreciai juos pasharinot.


Dokedos paslaugom nesinaudoju. Per DC++ galeciau pasarinti, tik prie kokio HUBO tu prisijungi?
Atsakyti
Aš irgi galėčiau, jei išsiaiškinčiau, kodėl man rmDC nebesijungia prie jokio hubo ir paieškų nevykdo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 01 04, 12:17)
Parsisiusk ir isiinstaliok programa, kuri siuncia Torrentus. Pvz. Azureus. Paskui susirask koki nors tinklapi kur dalina torrent failus, prisiregistruok ir siuskis. As siunciaus is CIA Ten ne 12, bet 4 tikrai yra.


Čia yra tai, ką siunčiuos aš: http://thepiratebay.....php?id=3344770 Registruotis nereikia, tik atsisiunti tą failiuką su .torrent galūne ir jį su kad ir tuo pačiu Azureus atidarai wink.gif Ir siunčia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 05, 01:22)
Čia yra tai, ką siunčiuos aš: http://thepiratebay.....php?id=3344770 Registruotis nereikia, tik atsisiunti tą failiuką su .torrent galūne ir jį su kad ir tuo pačiu Azureus atidarai wink.gif Ir siunčia wink.gif


As is ten irgi siunciu, atejo 50% ir kazkodel nutruko verysad.gif
Atsakyti
Niu man dar eina, tfu tfu tfu, nes jei vėl teks atšaukt, kaip iš eMulės, tai bus į minusą, ba dėl tų 5 gigų teko ištrint ir 2 jau turėtus filmus (tiesa buvau nelabai patenkinta jų kokybe, tai man tai nelabai gaila) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 05 sausio 2006 - 01:37
Čia tų filmukų labai daug g.gif , pasakykit kokius jūs žiūrit ir kokie patinka bigsmile.gif
Atsakyti