Įkraunama...
Įkraunama...

Baby Einstein

nieko nesugebu parsisiųsti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
labai norėčiau verysad.gif
help ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gima: 12 sausio 2006 - 16:10
QUOTE(Izida @ 2006 01 04, 18:17)
Dokedos paslaugom nesinaudoju. Per DC++ galeciau pasarinti, tik prie kokio HUBO tu prisijungi?

Labukas, norėčiau iš tavęs Baby Einstein filmukus parsisiųst. Mano hubas 81.7.64.4:4111, kompas kamiliukas.
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 05, 01:17)
Aš irgi galėčiau, jei išsiaiškinčiau, kodėl man rmDC nebesijungia prie jokio hubo ir paieškų nevykdo verysad.gif


Brooke, gal jau tavo rmDC atsigavo?
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2006 01 12, 11:10)
Ačiū 4u.gif  už patarimus ir mes parsisiuntėm, žiūrėjo 5-10 min ir labai patiko thumbup.gif , ilgiau ko gera ir nereikia metinukei.Svarbiausia turim tokių pat žaislų , tai ji rodė .Tiesa, o teletabius žiūri jūsiškiai?nes  šitie herojai man piimtimesni, nei tabiai, o mažė nematė.


Teletabius galetu ziureti nuo ryto iki vakaro. Jau is pat ryto nesa pulteli ir saukia "Tabi". Labai pravercia, kai reikia kazka pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(gima @ 2006 01 12, 16:07)
nieko nesugebu parsisiųsti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
labai norėčiau verysad.gif
help ax.gif


Tai kaip tau padeti? Kaip tu bandei parsisiusti?
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2006 01 12, 18:42)
Labukas, norėčiau iš tavęs Baby Einstein filmukus parsisiųst. Mano hubas 81.7.64.4:4111, kompas kamiliukas.


Bandziau ilisti i si HUBA, bet visalaika raso, kad labai apkrautas. Gal velai vakare pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2006 01 12, 18:51)
Brooke, gal jau tavo rmDC atsigavo?


Žinok, nesuprantu schmoll.gif Iš 12 hubų favorituose jungias tik prie vieno, o kitus atmeta su prierašu "connection refused by target machine" doh.gif Paieška neveikia išvis.. Nesuprantu, kas darosi.. Čia vyro programa, aš su ja tik muziką siųsdavaus, tai nelabai be jo pagalbos suprantu, kaip ją suvaldyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 12, 22:08)
Žinok, nesuprantu schmoll.gif Iš 12 hubų favorituose jungias tik prie vieno, o kitus atmeta su prierašu "connection refused by target machine" doh.gif Paieška neveikia išvis.. Nesuprantu, kas darosi.. Čia vyro programa, aš su ja tik muziką siųsdavaus, tai nelabai be jo pagalbos suprantu, kaip ją suvaldyt g.gif


Man ta pati raso. Buvau radusi viename forume, kad tai reiskia, Hubas labai apkrautas.
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 05, 01:22)
Čia yra tai, ką siunčiuos aš: http://thepiratebay.....php?id=3344770 Registruotis nereikia, tik atsisiunti tą failiuką su .torrent galūne ir jį su kad ir tuo pačiu Azureus atidarai wink.gif Ir siunčia wink.gif

O per kiek maždaug laiko parsisiuntei viską? Man čia kažkaip neatrodo ypatingai greitai....
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 01 12, 22:40)
Man ta pati raso. Buvau radusi viename forume, kad tai reiskia, Hubas labai apkrautas.

Ale kad, žinok, pas mani nejungia net prie nuosavo hub'o unsure.gif Ar taip gali būt, kad admino dėl perkrovimo nejungia g.gif ? Ot, kaip diedo namuos reik doh.gif
QUOTE(Betina @ 2006 01 14, 19:58)
O per kiek maždaug laiko parsisiuntei viską? Man čia kažkaip neatrodo ypatingai greitai....

Per 3 paras. Bet tai priklauso nuo tavo interneto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 16 sausio 2006 - 00:20
Nu pagaliau ir mes turime. Filmukai thumbup.gif tikrai vera laukti tas tris paras kol parsisiųs. Ačiū mamytėm už patarimus 4u.gif
Atsakyti
http://thepiratebay.....php?id=3344770
Kaip parsisiųsti iš šio puslapio 4u.gif
Pasiskundžiau, kad neišeina ir pradingau...
Atsakyti