Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Kiek nauju recepteliu thumbup.gif

sauleta, aciu, kad priminei aviziniu dribsniu blynelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 05 28, 19:37)
Čenakai
nelabai vykus nuotrauka,bet norejau idet,nes čenakus dariau pirma karta,bet gavosi super skaniai,pati nesitikejau ax.gif
Pamarinavau kiaulienos kumpi pjaustyta nedidukais gabaliukais.I indelius dejau mesa,bulves,morkos,svogunai,cesnakai.Ir taip sluoksniais.dar idejau po lauro lapeli,apibarsciau viska pipirais,prieskoniais,siek tiek padruskinau ir pomidoru padaza sumaisius su vandeniu supyliau i indelius.Uzdengiau,kepe virs valandos.Valgant isidejom grietines.

as kati uzstaciau kept tik dar pridejau saldytu darzoviu 4u.gif kazin nereikejo mesytes is pradziu apkept rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyte83 @ 2010 06 07, 15:38)
sauleta, aciu, kad priminei aviziniu dribsniu blynelius  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif tikrai super atrodo,reiks ziogui iskept,turetu patikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2010 06 07, 17:35)
as kati uzstaciau kept tik dar pridejau saldytu darzoviu 4u.gif  kazin nereikejo mesytes is pradziu apkept rolleyes.gif

Aš tai apkepu...tada ji būna kaip iškepus, o ne išvirus... ax.gif neabejoju, kad išsitroškins, tačiau skaniau, kai apkepi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 06 07, 18:38)
Aš tai apkepu...tada ji būna kaip iškepus, o ne išvirus... ax.gif neabejoju, kad išsitroškins, tačiau skaniau, kai apkepi  4u.gif

pasinaudosiu kitą kart kepant,na bet ir privalgiau doh.gif biggrin.gif
ilgai čenakines dulkėjo,o šiandien ištraukus mb neleis atgal jų sudėt,nes jau rytoj bus kugelis čenakinėse biggrin.gif
tikrai labai skanu wacko.gif essen.gif good.gif
Atsakyti
Aš šiandien valgiau kavinej kugeli cenakinesi, puikiai iskepes - ir as ta mintimi pasinaudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 06 07, 20:15)
Aš šiandien valgiau kavinej kugeli cenakinesi, puikiai iskepes - ir as ta mintimi pasinaudosiu  mirksiukas.gif

Gerai, kad priminet, senokai kepiau kugeli ir dar cenakinese thumbup.gif
Savaitgaliui reikes nepamirsti.
Atsakyti
ir is kur man tas cenakines gauti g.gif vis neprisiruosiu lietuvoj nusipirkti ir parsivesti. o jau kugelio skanumelis buna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2010 06 07, 20:56)
ir is kur man tas cenakines gauti  g.gif  vis neprisiruosiu lietuvoj nusipirkti ir parsivesti. o jau kugelio skanumelis buna wub.gif

As tai Maximoje kazkada pirkau. Jeigu jus gyvenate ne LT, tai pabandykite pas save prekybos centruose paieskoti, gal atrasite. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2010 06 07, 20:56)
ir is kur man tas cenakines gauti  g.gif  vis neprisiruosiu lietuvoj nusipirkti ir parsivesti. o jau kugelio skanumelis buna wub.gif

gerai ieškant tikrai įmanoma rasti 4u.gif pabandykite pasiskaitynėti panašiuose puslapiuose: http://www.hartsofst..._Stoneware.html
sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Galbut kai kurios zinote sita patiekaliuka, bet kurios ne - stai receptukas:

Kiaušinių-sūrio ir mėsos vyniotinis

user posted image

4-5 kiaušiniai
250 gr. majonezo
350 gr. fermentinio sūrio
500 gr. faršo
1 svogūnas
1 morka
druskos, pipirų

Pasiruošiame faršą. Svogūnus smulkiai supjaustome, morką smulkiai sutarkuojame, ir viską apkepiname, kol gražiai pagels. Sudedame į faršą ir išmaišome. Įberiame druskos, pipirų, ar mėgstamų prieskonių. Druskos nepadauginame, nes pagrindas bus pakankamai sūrus nuo sūrio ir majonezo.

Kepame pagrindą. Dubenyje išplakame kiaušinius, sudedame majonezą, išmaišome iki vientisos masės. Stambia (burokine) tarka sutarkuojame sūrį, beriame į kiaušinių/majonezo masę, išmaišome. Orkaitės kepimo skardą išklojame kepimo popieriumi (ant sienielių taip pat), supilame kiaušinių masę, paskirstome per visą skardą ir kepame 190 C orkaitėje 20 min. Tuomet vyniotinio pagrindą išimame, truputį atvėsiname (apie 5 min.). Sudedame ant jo faršą, paskirstome per visą pagrindo plotį, ir nuo trumpesniosios kraštinės suvyniojame į vyniotinį. Dedame atgal į 190C orkaitę, ir kepame dar 30-40 min. Skanaus!

P.S. Įdomaus skonio vyniotinis. Labai skanu su šviežių daržovių salotomis. Tinka valgyti ir kaip pagrindinį patiekalą, ir kaip užkandį. Taip pat skanus ir šiltas, ir šaltas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 08 birželio 2010 - 09:43
QUOTE(Nova @ 2010 06 08, 10:41)
Kiaušinių-sūrio ir mėsos vyniotinis

sitas labai skanus wub.gif man jis kaip desertas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2010 06 08, 15:06)
sitas labai skanus wub.gif  man jis kaip desertas biggrin.gif


O as siandien pietums su bulvem virtom ir darzoviu salotom valgiau. Gailejaus, kad daugiau neatsipjoviau essen.gif biggrin.gif
Atsakyti