Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

Sveikos kepejos 4u.gif As vel pas jus su prasymu 4u.gif Kaip jus darytumete sita logotipa, dengsiu marcipanu ax.gif Aciu uz bet kokius patarimus ir pasiulymus . LOGO CIA
Atsakyti
sveikutes, turiu klausimėlį, prisiskaičiau čia pas jus, tai bandysiu pati kepti tortą krikštynoms, šiandien bandomasis variantas. darau Juoda mišką smile.gif ax.gif ir db iškilo klausimas, sutepiau biskvitus, jis dar nepuoštas, bet noriu sužinoti, ar jūsų toje stadijoje kai dar nepuošti ir atrodo nekaip:D man jis visai negražus doh.gif na nupegę per šonus grietinėle...ar čia viskas taip turi būt ir prieš puuošiant man ji dar gal apipjaustyt?tikiuosi suprasit ko aš čia klausiu lotuliukas.gif aš visai žalia šitoje srityje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2010 06 11, 15:20)
sveikutes, turiu klausimėlį, prisiskaičiau čia pas jus, tai bandysiu pati kepti tortą krikštynoms, šiandien bandomasis variantas. darau Juoda mišką smile.gif ax.gif  ir db iškilo klausimas, sutepiau biskvitus, jis dar nepuoštas, bet noriu sužinoti, ar jūsų toje stadijoje kai dar nepuošti ir atrodo nekaip:D man jis visai negražus  doh.gif  na nupegę per šonus grietinėle...ar čia viskas taip turi būt ir prieš puuošiant man ji dar gal apipjaustyt?tikiuosi suprasit ko aš čia klausiu  lotuliukas.gif  aš visai žalia šitoje srityje  blush2.gif


Tikuosi grietinele isplakei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2010 06 11, 15:20)
man jis visai negražus  doh.gif  na nupegę per šonus grietinėle...ar čia viskas taip turi būt ir prieš puuošiant man ji dar gal apipjaustyt?tikiuosi suprasit ko aš čia klausiu  lotuliukas.gif  aš visai žalia šitoje srityje  blush2.gif


kai parasei nuejau dabar paziureti savo maskarpones , tai taip biggrin.gif jis nera grazus , nubegusi grietinele ir .t.t .. dabar laikau saldytuve kad susigertu biski , ir tada papuosiu mirksiukas.gif tad nesijaudink .. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos super mamytes smile.gif norejau jusu paklausti gal zinot kaip padaryti tortukui grazia formele pvz automobiliukas ar kas pns. ir kaip padarytu ryskiai ruzava glaju ar kokoso drozles? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
pasidalinsiu atradimu - likusi juodojo misko biskvita supjausciau gabaliukais, sumaisiau su likusiu sviestiniu kremu, suspaudziau i kamuoliukus (kazkodel smile.gif ) palaikiau pora paru saldytuve - nuostabiai skanus, labai sokoladinis saldesis gavosi smile.gif Valgeme ir pirstus laizeme smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ir as turiu klausima cia visos giria snikeri torta tai noreciau ir as išsikepti , bet nežinau kuri verysad.gif nes keli yra tai gal patarsit o tai nezinau apie kuri cia kalbama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 06 12, 22:08)
sveikos merginos, ir as turiu klausima cia visos giria snikeri torta tai noreciau ir as išsikepti , bet nežinau kuri verysad.gif  nes keli yra tai gal patarsit o tai nezinau apie kuri cia kalbama  g.gif


prasom
http://sauletavirtuv...ortas-snickers/

Atsakyti
va va sitas ir galvojau kad tikrasis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 06 13, 12:53)
va va sitas ir galvojau kad tikrasis aciu 4u.gif

Recepte yra mazas netikslumas - darydama karamelini ganasa, uzvirinkite grietinele ir tik tada pilkite i karamele 4u.gif
Atsakyti
Keliu klausimeli i virsu 4u.gif

QUOTE(jurgitasta @ 2010 06 11, 14:56)
Sveikos kepejos  4u.gif  As vel pas jus su prasymu  4u.gif Kaip jus darytumete sita logotipa, dengsiu marcipanu  ax.gif Aciu uz bet kokius patarimus ir pasiulymus . LOGO CIA

Atsakyti
QUOTE(~PERASTRA~ @ 2010 06 13, 15:05)
Recepte yra mazas netikslumas - darydama karamelini ganasa, uzvirinkite grietinele ir tik tada pilkite i karamele  4u.gif



gerai taip ir darysiu aciu labai 4u.gif po to parasysiu kaip gausis
Atsakyti