Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(saldūška @ 2011 07 24, 22:42)
na as siaip nematau skirtumo didelio, tarp lavaso ir tortilijos

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdona @ 2011 07 15, 18:13)
Tikrai urmo bazese yra, vakar pati pirkau.


Kur bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kuriam sandėly???

QUOTE(saldūška @ 2011 07 24, 22:42)
na as siaip nematau skirtumo didelio, tarp lavaso ir tortilijos,


Sudėtis tai greičiausiai panaši, tik tortiliją man lengviau suvynioti, ji minkštesnė, tik kad labai jos mažos verysad.gif
Atsakyti
O aš matau labai didelį skirtumą tarp lavašo ir tortilijos blush2.gif
Lavašas sausesnis, skonis (man) prastesnis, jį reik palaikyti pagaminus užkandėlę, trupa, o torilija skanesnė, netrupa, minkštesnė, drėgnesnė, tvirtesnė, gali stovėt per naktį ir neištyžta, be to susuki ir iškart gali pjaustyti ir tiekti, todėl nepamainoma kai reik pagamint staigiai. ir man asmeniškai tikrai skaniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2011 08 11, 09:45)
O aš matau labai didelį skirtumą tarp lavašo ir tortilijos  blush2.gif


Man irgi lavašas kaip kartonas. Nežinau, gal kažkokį prastą perku, nu bet kad jų pasirinkimas ne didelis. O tortilijos man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2011 08 11, 09:45)
O aš matau labai didelį skirtumą tarp lavašo ir tortilijos  blush2.gif
Lavašas sausesnis, skonis (man) prastesnis, jį reik palaikyti pagaminus užkandėlę, trupa, o torilija skanesnė, netrupa, minkštesnė, drėgnesnė, tvirtesnė, gali stovėt per naktį ir neištyžta, be to susuki ir iškart gali pjaustyti ir tiekti, todėl nepamainoma kai reik pagamint staigiai. ir man asmeniškai tikrai skaniau  blush2.gif


jau kiek sykiu dariau, tai niekada neistyzdavo joks lavasas. Ir netrupa g.gif
Atsakyti
as darau toki lavasa:

pertepu tepamu sureliu (megiamu)
salotu lapai
kalakutienos kumpis plonai supjaustytas
susuku kuo tampriau
i plevele, i saldytuva, biski palaikau, geriau per nakti ir valgom thumbup.gif

dar darau lavasa alia kebaba
lavasas
tepamas surelis
kepta vistiena su megiamais prieskoniais
kepti pievagrybiai
paprika kubeliais
patarkuoju surio
susuku i stora platesni desraini ir supjaustau paskui porcijom - lb megsta vyras thumbup.gif

o siaip gi dedi ka megsti, kas dera, fantazuoji smile.gif
Atsakyti

Man taip pat lavasas buna kartais prastas ir nelabai skanus doh.gif Reikes ieskoti tortilijos drinks_cheers.gif
Vakar kaip tik dariau toki vegetariska kebaba is darzoviu, nes gavau begalo daug naminiu darzoviu : cukiniju, patisonu, moliugu, morku dar petrusku visokiu biggrin.gif Tai parduotuvei nupikrau avokadus, sutryniau su cesnaku ir citrina ispaudziau, truputis druskos ir wub.gif Sukepiau visas darzoves su prieskoniais smulkiai supjaustytas. Supjausciau pamidorus smulkiai, apibarsciau druska ir baziliku.
Lavasa istepiau avokado tyre ir sudejau darzoves su pamidorais, truputi cesnakinio Heinz padazo ir susukau. Dar pasildziau ant keptuves kuri nesvyla (darzoves karstos).
Ir skanu ir darzoves po truputi pabaigsiu thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį, man reikia paruošto lavašo sekmadienio rytui. Bijau nespėsiu susukti ir dar pora h palaikyti šaldytuve, o iš vakaro bijau jis per daug permirks.
Ar nieko jam nenutiks jei pasitengsiu vėlai vakare suvynioti?
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2011 09 15, 15:13)
Turiu klausimėlį, man reikia paruošto lavašo sekmadienio rytui. Bijau nespėsiu susukti ir dar pora h palaikyti šaldytuve, o iš vakaro bijau jis per daug permirks.
Ar nieko jam nenutiks jei pasitengsiu vėlai vakare suvynioti?


Nieko neatsitinka per nakti, o kaip tik man asmeniskai skaniau, kai jis visas isigeres skonio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2011 09 15, 15:13)
Turiu klausimėlį, man reikia paruošto lavašo sekmadienio rytui. Bijau nespėsiu susukti ir dar pora h palaikyti šaldytuve, o iš vakaro bijau jis per daug permirks.
Ar nieko jam nenutiks jei pasitengsiu vėlai vakare suvynioti?


niekas nepermirks ax.gif Visada, darau išvakaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien gaminau su arabiska duona, ji panasi i tortilija, bet truputi storesne. Man labai skani pasirode thumbup.gif
Garnyrui naudojau avokadus, citrina, cesnakas,majonezas, pamidorus, kalakutiena, pora ir paprika, svoguna. Prieskonius dejau astrius pipiriukus, druskos ir bazilikas...

Avikadus (2) nulupau ir supjausciau, ispaudziau puse citrinos, susmulkinau dvi skilteles cesnako ir maza sauksteli majonezo. Su blenderiu sutryniau.
Sukepiau svoguna, pora, ir kalakutiena (druska ir pipiriukai).
Pamidora supjausciau smulkiais kubeliais ir pagardinau bazilikais.

Duonyte (pasildyta) istepiau avokado tyre ir sudejau mesa su pamidorais. Darbe visiems labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai iš lavašo darau kaip picą:Prdedu mėsytes,sūrio,pomidoriuko ir t.t.,perlenkiu per pusę ir kepu wub.gif .Labai patinka,kadangi tas paplotys iškepęs nėra kietas...
Atsakyti