Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 09:10)
Vartojimo kreditas maržų  neturi smile.gif 
yra banko nustatytos metinės palūkanos kurios eurais yra apie 9proc litais apie 17proc, derinti galima  bet ne daug smile.gif
ir galimas variantas vartojimo kred. tik fiksuotos p.
O jei  pajamos vidutinės, duoda be jokių  spyriojimųsi, bet dabar  ypatingai  peržiūrime uab'ą kur dirbate, kaip kito alga per 12mėn ir t.t.
seniau į  uab'us nelabai kas gilinosi.


swoon.gif Na ir palūkanos. Prieš 3 metus pavykos susitarti dėl 7,5 proc. (ir tai atrodė didelės biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 06, 09:19)
Pasiūlė maksimalų vartojimo kreditą, siekiantį penktadalį šeimos mėnesio pajamų. Ir tik tame banke, į kurį pervedami abu atlyginimai. Čia tyčiojimasis iš klientų ir tik tam, kad užmaskuoti, jog paskolos nesuteikiamos.

Priklauso kokiame sektoriuje dirbate,kokios pajamos. Sakykime sutuoktiniai + vaikas (normalios kai bent 7000yra per abu, bet dauguma yra su mažomis, ir kai pajamos nesiekia 5000lt) tada- atmetu be jokių vertinimų, patirtis rodo kad žemos pajamos turint imti kad ir 20 000lt be įkeitimo per pavojinga, jei kišti po hipotekiniu - viskas ok mirksiukas.gif

Upokšni, tikrai litais dabar yra didelės aš pati turiu vartojimą su 5proc.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 10:13)
Priklauso kokiame sektoriuje dirbate,kokios pajamos.

Stabiliame sektoriuje. Trijų asmenų seimos pajamos virš 10 kLt. Bankas po savaitės svarstymo pasiūlė 2000Lt vartojamąjį. Gaila, kad žmona kreipėsi, būčiau banko kokiam nors aukštesniam bosui pasiūlęs sušelpti neatlygintinai tokia pat suma.. Vargsta tikriausiai vargšiukai...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 06, 10:16)
Stabiliame sektoriuje. Trijų asmenų seimos pajamos virš 10 kLt. Bankas po savaitės svarstymo pasiūlė 2000Lt vartojamąjį. Gaila, kad žmona kreipėsi, būčiau banko kokiam nors aukštesniam bosui pasiūlęs sušelpti neatlygintinai tokia pat suma.. Vargsta tikriausiai vargšiukai...

nežinau koks tai bankas jei swed nesistebiu mirksiukas.gif
kitu atveju netikiu tiesiog kad neturint kitų finansinių įsipareigojimų ir esant pajamos virš 10 t. tik tiek teduoda, neseniai kreditavau keturių asmenų šeimą, jie su būsto kreditu jau tai kas mėn moka po 1900lt. bet dirba stabiliame sektoriuje ir dėl jų esu rami nes ne pirma paskola jau smile.gif
tai 20 000 patvirtinau per 2d. trečią d. pasiėmė pinigus g.gif
gal face control nepraėjai biggrin.gif
nes tikrai visi darbuotojai turi teisę į pajams nežiūrint, jei kyla įtarimas apie galimus nemokius klientus, tiesiog atmesti jokių argumentų, tiesiog savo nuožiūra, tuomet negalima kitam skyriuje 3mėn svarstyti nes būna primtas neigiamas sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 10:26)
gal face control nepraėjai  biggrin.gif 

Dzin man jų mordų kontrolė. Pasiėmėm po kreditinę kituose bankuose. Palūkanos vis tiek beveik tos pačios gaunasi.
Seniai seniai esu perskaitęs vieną frazę - "bankas tai toks padejėjas, kuris duoda jums skėtį, kai šviečia saulė ir atima jį, kai tik pradeda niaukstytis."
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 06, 10:40)
Dzin man jų mordų kontrolė. Pasiėmėm po kreditinę kituose bankuose. Palūkanos vis tiek beveik tos pačios gaunasi.
Seniai seniai esu perskaitęs vieną frazę - "bankas tai toks padejėjas, kuris duoda jums skėtį, kai šviečia saulė ir atima jį, kai tik pradeda niaukstytis."

Apie frazę - pritariu iš dalies.

O dėl kreditkių - neimčiau pati jų su daugiau nei 1000lt. (juk galima normaliose Visa laikyti ir savo pinigus, tai kelionės metu persimeti savus ir viskas, o kred.kortelėse kad ir palūkanos tos pačios, pastebėk kaip vyksta nurašymai mirksiukas.gif
pati turėjau keliose bankuose seniau, tai sistema labai nepriimtina.nebent trumpalaikis kai rezerve galima turėt 45 d.
Kai tikrai įsigilini pastebi, mano kolegos dalis kaip ir aš labiau už vartojimo kreditus, kiti už kreditkes nes yra kurios ir po 13proc litais.. bet kaip dažnai būna - ne viskas auksas kas geltonas.
Ir sutartyje punktas kad bankas gali savo nuožiūra keisti palūkanas, be atskiro pranešimo - labai stebina klientus, bet juk pasirašom ir gaunam sutartis, priedus, tik deje niekas neskaito.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 06, 10:16)
Stabiliame sektoriuje. Trijų asmenų seimos pajamos virš 10 kLt. Bankas po savaitės svarstymo pasiūlė 2000Lt vartojamąjį. Gaila, kad žmona kreipėsi, būčiau banko kokiam nors aukštesniam bosui pasiūlęs sušelpti neatlygintinai tokia pat suma.. Vargsta tikriausiai vargšiukai...


su tokiom pajamom liuosiai galejai pasitaupyt iki reikiamos sumos ir pirkti, kam ta vartojamoji, pakentejes butai pusmeti ir vualia..., nebent ten jau dideles sumos (pvz. nuo 30 000-40 000) norejai tai nesistebek, kad nedave..., o kadangi nenorejo duoti tai ir issikalinejo - tipo duosim jums 2000 lt smile.gif
Atsakyti
Aš pati esu iš tų žmonių jei man reik, aš pasiimu kreditą, ir nusiperku ką noriu ( automobilį ir etc.) o paskui per pusmetį, metus atiduoti ir visks kam spaustis?
Požiūris aišku gėdingas bet yra kaip yra.
P.s na man gal dar taip nes palūkanos geros.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 11:14)
Aš pati  esu iš tų  žmonių jei man reik, aš pasiimu kreditą, ir nusiperku ką noriu ( automobilį ir etc.)  o paskui  per pusmetį, metus atiduoti ir visks kam  spaustis?
Požiūris aišku  gėdingas bet yra kaip yra.
P.s na man gal dar taip nes palūkanos geros.


Bet jei per pusmetį galima atiduoti, tai ar verta imti kreditą g.gif Aišku, daiktą įsigysi iškart, bet permokėjimas vistiek gaunasi. Geriau pasispausti tą pusmetį ir daiktą įsigyti be įsipareigojimų. Nebent palūkanos labai palankios, bet su dabartinėm doh.gif
Atsakyti
jei 5proc tada verta, permoku visai ne daug nes nemoku ADM mokesčių. O sutaupyti su mano liga kolekcionavimo - jaučiu neįmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Algirdasas @ 2009 06 06, 10:56)
nebent ten jau dideles sumos (pvz. nuo 30 000-40 000) norejai tai nesistebek, kad nedave...,

čia didelė suma? Man buvo keista, nes kaip tik tokią paskolą buvome atidavę ir tikėjomės vėl imti kitam pirkiniui. Vietoje tokios "didelės" sumos pasiųlė du tūkstančius biggrin.gif
Atsakyti
na 40 000 be įkeitimo aš taip pat nedrįsčiau duoti šiai dienai. Mažinčiau iki 20 000 max 25 000 o jei netinka tada kiščiau po įkeitimu arba - nieko.
Atsakyti