Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

QUOTE(Medinis @ 2009 06 06, 13:29)
čia didelė suma? Man buvo keista, nes kaip tik tokią paskolą  buvome atidavę ir tikėjomės vėl imti kitam pirkiniui. Vietoje tokios "didelės" sumos pasiųlė du tūkstančius biggrin.gif


pats supranti, kad kaip vartojama didele, jei butu busto - butu maza, nelygu su kuo palyginsi...beje, tikiuosi nebandei ironizuot (na bent man siek tiek i tai panasu buvo), kad 30 000-40 000 yra "ne pinigas" nes nereiktu saves su kitais lyginti - ne visiem tai mazi pinigai...
Papildyta:
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 11:14)
Aš pati  esu iš tų  žmonių jei man reik, aš pasiimu kreditą, ir nusiperku ką noriu ( automobilį ir etc.)  o paskui  per pusmetį, metus atiduoti ir visks kam  spaustis?
Požiūris aišku  gėdingas bet yra kaip yra.
P.s na man gal dar taip nes palūkanos geros.


as pats taip dariau...bet su dabartiniais procentais, verta "taktika" persvarstyti, ne visada krize tik i bloga, gal pramokys pataupyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 08:10)
Vartojimo kreditas maržų  neturi smile.gif 
yra banko nustatytos metinės palūkanos kurios eurais yra apie 9proc litais apie 17proc, derinti galima  bet ne daug smile.gif
ir galimas variantas vartojimo kred. tik fiksuotos p.
O jei  pajamos vidutinės, duoda be jokių  spyriojimųsi, bet dabar  ypatingai  peržiūrime uab'ą kur dirbate, kaip kito alga per 12mėn ir t.t.
seniau į  uab'us nelabai kas gilinosi.



Ačiū labai, Ingakalnis 4u.gif O kas, banko vertinimu, yra "stabilus sektorius"?
Su individualia veikla (advokato padėjėjas) turbūt apie vartojamą dabar net nesvajot? doh.gif
Ir šiaip įdomu - pagal ką bankas dabar individualios veiklos pajamas vertina? Pagal praeitų metų deklaraciją, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 06 06, 11:35)
Bet jei per pusmetį galima atiduoti, tai ar verta imti kreditą  g.gif Aišku, daiktą įsigysi iškart, bet permokėjimas vistiek gaunasi. Geriau pasispausti tą pusmetį ir daiktą įsigyti be įsipareigojimų. Nebent palūkanos labai palankios, bet su dabartinėm  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif "kam statyti" bankui is savo pinigu pastatus?! Sia fraze pasake milijonierius Gudelis, kuris niekad neeme paskolu ar kreditu is banku, nes kam juos islaikyti, geriau sutaupyti. tokie ir tampa milijonieriais... ax.gif
Atsakyti
Esi tikra kad Gudelis neturėjo įsipareigojimų finansinių biggrin.gif ?

stabilus sektorius tai dauguma išskyrūs(NT, TV, Prekyba...) juristai jei tuo verčiasi daugiau nei metus, du tai normali veikla, imamos 2008m pajamos iš deklaracijos, tuomet sutartys jei yra už šiuos metus, sąskaitų išrašai bankiniai už visus 2008 ir 2009 iki to mėn kol imi.
Atsakyti
o ar galima paimta vartojimo kredita grazinti anksciau? ir kaip tada bus su palukanomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 06, 11:14)
Aš pati  esu iš tų  žmonių jei man reik, aš pasiimu kreditą, ir nusiperku ką noriu ( automobilį ir etc.)  o paskui  per pusmetį, metus atiduoti ir visks kam  spaustis?
Požiūris aišku  gėdingas bet yra kaip yra.
P.s na man gal dar taip nes palūkanos geros.

g.gif kai pati sėdi banke ir naudojiesi privilegijomis, tai labai lengva kietą vaizduoti.
va todėl ir nemėgsta žmonės bankų, kad tas skėtis nesąžiningas dažniausia cool.gif būna.

jei ne bankininkų godumas, nebūtų dabar jokios pasaulinės krizės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(orxe @ 2009 06 18, 15:18)
o ar galima paimta vartojimo kredita grazinti anksciau? ir kaip tada bus su palukanomis? g.gif

neverta, jei normalios palūkanos.

dabar už indėlį galima gauti iki 10 proc.
padedi ir gauni pelno smile.gif
Atsakyti
QUOTE((H)ero.man @ 2009 06 18, 19:34)

neverta, jei normalios palūkanos.

dabar už indėlį galima gauti iki 10 proc. 
padedi ir gauni pelno smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pats supranti, ka kalbi?
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 06 19, 10:15)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Pats supranti, ka kalbi?
manau supranta, nes jei penkiems metams vartojamoji imta pries 2-3 metus, palukanos uz ja mazesnes nei dabar uz indeli tam paciam banke smile.gif Snore pazistami turi su 5,5 proc. metinem palukanom per kazkokia akcija vartojamaja paimta, grazinti neskuba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 06 19, 10:15)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Pats supranti, ka kalbi?

pats tu nieko nesupranti lotuliukas.gif .... balandį neskubėdami baigėm atidavinėti vartojamąją, kurios palūkanos buvo 5,9. Indėlių palūkanas jau minėjau
Atsakyti
QUOTE(orxe @ 2009 06 18, 15:18)
o ar galima paimta vartojimo kredita grazinti anksciau? ir kaip tada bus su palukanomis? g.gif



jei nori grazint anksciau tai tikrai gali. o palukanas mokesi iki to laiko, kai grazinsi visa paskola. tiesa pasiziurek savo sutarti, ar nereikia grazinant anksciau sumoketi papildomu mokesciu (ju dydis negali viršyti 1 proc.)
Atsakyti
laba diena,noriu pasiteirauti gal zinote,kuriame banke imanoma dabar gauti paskola turin 1500lt pajamas per men ir vienai auginant vaika?
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 07 24, 18:17)
laba diena,noriu pasiteirauti gal zinote,kuriame banke imanoma dabar gauti paskola turin 1500lt pajamas per men ir vienai auginant vaika?
teks teirautis bankuose, kad suzinotumete. O kiek gausite paskolos, priklausys nuo Jusu darbovietes patikimumo ir stabilumo, jau turimu isipareigojimu. Gyvenate ne Kaune ar Vilniuje, vadinas pragyvenimui reikia mazesnes sumos.
Bet dabartiniu atveju siulyciau paskolos neimti - palukanos labai dideles. Gal rasite is ko pasiskolinti be procentu draugu ir artimuju tarpe? 4u.gif
Atsakyti