Įkraunama...
Įkraunama...

Sraigės

Sveikos,vyras vis svaigsta,kaip gaminti sraiges? biggrin.gif

Aš labai rimtai thumbup.gif

Lauksiu jūsų receptukų biggrin.gif
Atsakyti
Štai, bet prieš skelbiant naują temą reikėtų pasinaudoti paieška... mellow.gif
Atsakyti
Na ir mes gaminsim pagal SAULYTES recepta.
Po ragavimo parasysiu kaip gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 05, 20:27)
Štai, bet prieš skelbiant naują temą reikėtų pasinaudoti paieška... mellow.gif

Labai dekinga thumbup.gif
Atsakyti
Na, ar gavosi pagamimti, ar skanu, nes ir aš jau sūdau ir ryt bandysiu pagaminti. Esu valgiusi parduotuvines, labai patiko, bet bijau, kad pačiai taip pagaminti gali ir nepasisekti. Bus aišku ryt.
Atsakyti
QUOTE(3ramune @ 2006 06 07, 14:49)
Na, ar gavosi pagamimti, ar skanu, nes ir aš jau sūdau ir ryt bandysiu pagaminti. Esu valgiusi parduotuvines, labai patiko, bet bijau, kad pačiai taip pagaminti gali ir nepasisekti. Bus aišku ryt.

Man pavyko thumbup.gif . Ir labai skaniai essen.gif
Atsakyti
pamaciau jusu tema ir koks sutapimas - vakar teko buti pas viena is savo klientu, kurie eksportuoja sraiges tai gavau dovanu idarytu sraigiu dezute - ka jie deda galiu pasakyt tik pagal uzrasus ant dezutes - farsas, cesnakelis, sviestas, druska prieskoniai, bet buvo labai skanu - pasovem i orkaite 8min ir sraiges garuoja... niam niam thumbup.gif niekad nebuvau ju ragavus, bet dabar manau isbandysiu ir jusu receptukus 4u.gif
Atsakyti
Kas galit pasakyk, kiek turi buti apdorotos sraiges, kad jas butu galima uzsaldyt, t.y. isvalytos čsav miltuose, o paskui reikia isvirt ir isimt is kiautu?
Dekui
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 06 17, 19:44)
Kas galit pasakyk, kiek turi buti apdorotos sraiges, kad jas butu galima uzsaldyt, t.y. isvalytos čsav miltuose, o paskui reikia isvirt ir isimt is kiautu?
Dekui

Aš tai užšaldau jau visiškai paruoštas: sukištas į kriaukles ir užteptas žalumynų sviestu. Belieka tik pakaitint orkairėje keletą minučių ir galima tiekti į stalą.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2006 06 18, 09:46)
Aš tai užšaldau jau visiškai paruoštas: sukištas į kriaukles ir užteptas žalumynų sviestu. Belieka tik pakaitint orkairėje keletą minučių ir galima tiekti į stalą.


tikrai, ir labai liuks netiketiems sveciams - gurmanams !
Atsakyti
parasysiu ir as, kaip sraiges gaminu ax.gif
gyvas sraigutes dedu i kokia nors deze, kad patektu oras, bet kad jos "nepabegtu",taigi uzdaryta (siltu metu laikau balkone). laikau be jokiu miltu, ir ne viena diena, o kokias tris. kai sraiges issivalo, imu ir paverdu jas su visu kiautu vandenyje keleta minuciu, istraukiu, imu sakute ir atsargiai traukiu visa vidaus turini lauk. kiautas turi likti visai tuscias, taigi viska stropiai istraukiam. tuscius kiautukus gerai isplaunu. nuo viso to,ka istraukiau, nupjaustau pacia mesyte, kuri yra tik nedidukas liezuvelis, visa kita - ismetu. tada tuos liezuvelius verdu pasudytam vandenyje ilgai ilgai, apie pora val. tikrai. tuo metu paruosiu idara - sviesta issuku su isspaustu cesnaku ir smulkintais krapais. i paruosta svaru kiauta kisu giliau idara, idedu viena "liezuviuka". viska sudedu ant folijos idaru i virsu smile.gif , ir kepu, kol sviestas issilydo. kepiau keptuveje, ant grilio, orkaitej-visur vienodai skanu rolleyes.gif o toliau taip- dar karstos sraiges turini iskreti ant traskios sviezios baltos duonos/batono ir valgai biggrin.gif
terliones nemazai, bet verta thumbup.gif
Atsakyti
Čia nano ką tik pakaitintos sraigės. Mums buvo skanu.

user posted image
Atsakyti