Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 41

Aš iki šiol tik su servetėlėm esu bandžius dekupuot. O dabar noriu pabandyt atsispauzdintą paveiksliuką. Tačiau kaip padaryt, kad nesimatytų to kraštelio, kur jau baigias popierius? Nes jis gerokai storesnis už servetėlę. Man gaunas, kad matos tos popieriaus ribos.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2010 06 08, 12:53)
Aš iki šiol tik su servetėlėm esu bandžius dekupuot. O dabar noriu pabandyt atsispauzdintą paveiksliuką. Tačiau kaip padaryt, kad nesimatytų to kraštelio, kur jau baigias popierius? Nes jis gerokai storesnis už servetėlę. Man gaunas, kad matos tos popieriaus ribos.


Viena iš galimybių yra ploninti, kita nuplėšyti kraštelį, kad nesimatytų griežtos linijos ir tada pritapyti. Pritapant kraštelis pasislepia
Atsakyti
Na, man iš viršaus žiūrint jį dar pavyksta paslėpt pritapant, bet iš šono žiūrint vis tiek kažkas ne taip, nors ir nulakavus gana storai. Ko gero reik bandyt, bandyt, bandyt...
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2010 06 08, 14:28)
Na, man iš viršaus žiūrint jį dar pavyksta paslėpt pritapant, bet iš šono žiūrint vis tiek kažkas ne taip, nors ir nulakavus gana storai. Ko gero reik bandyt, bandyt, bandyt...


Dar galima spausdinti paveikslėlius ant šilkinio arba sumuštinių popieriaus - jie yra ploni ir tuomet paslėpti kontūrą yra labai lengva. Šilkinis popierius iš viso tokio plonumo kaip nelabai "skysta" servetėlė. Bet čia atsiranda problema su spausdinimu, nes printeris "praryja" lapelį, jei jis nėra paklijuotas. Aš šilkinį arba sumuštinių popierių pieštukiniais klijais patepus visus kraštus priklijuoju ant paprasto spausdinimo popieriaus (tik reikia labai kruopščiai priklijuot, kad neliktų oro tarpo tarp tų dviejų popieriukų, nes susilamdo, kai eina per printerį) ir sėkmingai atsispausdinu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už greitus atsakymus! 4u.gif
Aš tokiu būdu ant popierinių nosinaičių spausdinaus, bet mano printeris nespalvotas, o spalvotus vaizdus bandžiau spausdint copy one. Ten niekas nesiterlioja su visokiais popieriais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 08 birželio 2010 - 13:43
Arven, klijuojant popierių, kiekvienoje operacijoje kažką reikia padaryti briaunos slėpimo tikslu:
-išplėšti popierių, o ne kirpti
-apvertus išvirkščiąja puse į viršų, nušvitrinti plėštus kraštelius, taip juos dar paploninant
-priklijuotą ir gerai išdžiovintą paveikslėlį visu išplėštu perimetru taip pat gerai pašveisti, kad vėliau tapant už raukšlyčių, išplėštų kraštelių užkliuvęs akrilas dar labiau reljefiškai neparyškintų paveikslėlio krašto
-pritapyti, bet taip parenkant spalvas, kad nesiskirtų paveikslėlis nuo pritapytų plotų
-jei sendinama, sendinti (tai taip pat gerai pasitarnauja briaunos slėpimui)
-lakuoti-šveisti-lakuoti-šveisti-...-lakuoti-šveisti tol, kol briaunų pačios nerasime
Čia labai svarbu šveisti kaladėle, nes švitriniu po ranka šveičiant, taip gerai briaunos nemažėja, kaip kaladėle.
Tarpsluoksnius gerai išdžiovinti! Vadinasi, neskubėti!
Pereiti į kiekvieną sekančią operaciją, kai baigtajai jau neturime pretenzijų.
"Kažkas ne taip"-ne pats geriausias kriterijus ax.gif Reikia stengtis išsiaiškinti, kas ne taip. Išvada "dirbti, dirbti", gera, tačiau galima savą patirti sutrumpinti kitų patirtim mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Labai labai labai dėkoju už tokį išsamų atsakymą! thumbup.gif 4u.gif
Kai taip aiškiai paaiškinama, tai kyla noras pradėt daryt iš naujo, o ne nuleisti rankas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 08 birželio 2010 - 14:47
victory.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlį. Sugalvojau papuošti dekupažo būdu vonios duris. Durys nedažytos tik lakuotos. Pasiruošus paviršių aplijavau servetėlėm tik dar nenulakavau. Klausimas būtų toks. Tik suklijavus sugalvojau, kad neblogai būtų atrodę skilinėjimo efektas, bet jaučiu, kad šaukštai po pietų g.gif
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2010 06 10, 14:04)
Turiu tokį klausimėlį. Sugalvojau papuošti dekupažo būdu vonios duris. Durys nedažytos tik lakuotos. Pasiruošus paviršių aplijavau servetėlėm tik dar nenulakavau. Klausimas būtų toks. Tik suklijavus sugalvojau, kad neblogai būtų atrodę skilinėjimo efektas, bet jaučiu, kad šaukštai po pietų  g.gif


Jei naudoti dvikomponentį sendinimo laką, tai jis kaip tik ir naudojamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 06 10, 13:25)
Jei naudoti dvikomponentį sendinimo laką, tai jis kaip tik ir naudojamas  mirksiukas.gif

Tai man dabar ant to užklijuoto piešinuko ir tepti tą dvikomponentį sendinimo laką?
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2010 06 10, 20:45)
Tai man dabar ant to užklijuoto piešinuko ir tepti tą dvikomponentį sendinimo laką?


Pirmiausia reikėtų pažiūrėti kaip atrodo dvikomponenčio lako suskeldėjimas. Jei toks tinka, tuomet pasirinkus prieinamiausią, galima tepti ant užklijuotos servetėlės (piešinuko).Taip pat manau gal ne visas duris, o tik kai kurias vietas sendinti, na čia jau kaip išmonė neša mirksiukas.gif
Atsakyti