Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 16:25)
Čia "Senukų" tapetas už 10Lt rulonas  lotuliukas.gif  aš ėjau su užsakove ieškoti "ko nors" vaiko kambariui ir pamačiau šį tapetą dėžėj (vienas buvo mėlynai-oranžinis, o kitas žaliai-geltonas), kai buvo išpardavimas...ir į mane trenkė žaibas  doh.gif  lotuliukas.gif

Vassara, abiejų vaikų kambariai ~12,5m2

g.gif reikes ir man tada po senukus pasizvalgyt, ypac po ispardavimu dezes biggrin.gif nes kai ziurejau siaip is ekspozicijos, tai pasirinkimas tapetu labai skurdus.

atrodo didesni ax.gif
o maniskius abu teks sutalpint i viena 13kv kambari doh.gif tikiuos pavyks...
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 06 14, 17:06)
g.gif reikes ir man tada po senukus pasizvalgyt, ypac po ispardavimu dezes  biggrin.gif nes kai ziurejau siaip is ekspozicijos, tai pasirinkimas tapetu labai skurdus.

atrodo didesni  ax.gif
o maniskius abu teks sutalpint i viena 13kv kambari  doh.gif tikiuos pavyks...

O tai nenorit tokiam mažesniam dviejų vaikų kambary dviaukšte lovą įkalt? taigi išsipręstų problema (bent jau keliems metams tai tikrai). Aš bendrai paėmus "Senukų" nelabai mėgstu blush2.gif nes ten prekės tokios kaip čia gražiai išsireiškus...kuklios. Ir pvz kai darau interjerus, tai labai matosi kur padaryta iš geresnių medžiagų ir kur iš prastesnių / paprastesnių, bet vis dėlto galima rasti "perliukų"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 14 birželio 2010 - 16:20
Interdiz, na tikrai super 4u.gif Ivertinus tai, jog zemelapiai mano silpnybe blush2.gif ax.gif

O tos saulytes kokios faaaaainos (bent jau paveikslelyje tongue.gif )

Musu kambarys stai toks.

user posted image

Pagal mano ismastyma:

1.nisoje lova (labai noreciau tokios kaip pas ta berniuka biggrin.gif ), buvo dar mintis koki princesiska baldakima pakabint (gasdina dulkes g.gif )
2. kairiajame kampe sonu i langa rasomasis stalas (mergina kairiaranke, tai ir sviesos rasydama sau neuzstos ir duris matys). virs jo toki ireminta audini ant lentos, kad smeigtukais galetu sau visokius priminimus, nuotraukas ir dar bala zino ka prikabint)
3. o stai ka daryt su kita siena neismastau g.gif .
reiktu nedidukes spintos rubams sezoniniams, komodos, na dar visokiems mergaitiskiems reikalams: zaislai, knygos.....). paaugus gal ir tv atsiras ar dar kokia aparatura g.gif
(sitame kampe yra rozesiu bei TV antenos blokas).
sakau gal ta spinta turetu buti kokiu laiptu forma. mazejanti is aukscio link kambario vidurio g.gif

Merginos, gal jum kokiu ideju fix kiltu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 14 birželio 2010 - 16:35
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 17:00)


Foto tapetas,tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 06 14, 17:25)
Interdiz, na tikrai super  4u.gif  Ivertinus tai, jog zemelapiai mano silpnybe  blush2.gif  ax.gif

O tos saulytes kokios faaaaainos (bent jau paveikslelyje  tongue.gif )

Musu kambarys stai toks.

user posted image

pagal ano ismastyma:

nisoje lova (labai noreciau tokios kaip pas ta berniuka  biggrin.gif )
kairiajame kampe sonu i langa rasomasis stalas (mergina kairiaranke, tai ir sviesos rasydama sau neuzstos ir duris matys).
o stai ka daryt su kita siena neismastau  g.gif . reiktu nedidukes spintos rubams sezoniniams, komodos, na dar visokiems mergaitiskiems reikalams: zaislai, knygos.....). paaugus gal ir tv atsiras ar dar kokia aparatura  g.gif


Oj, tik būkit žmonės neužbombinkit manęs klausimais (nesu arogantiška, tik retkarčiais įkeliu vieną kitą savo darbą, kad įdėjų pasigaudytumėt).
Janna, aš tavo vietoj, ten kur niša daryčiau spintą (tikrai ne lovą) paskui tik įėjus prie sienos dėčiau rašomą stalą (teisingas mąstymas, kad jeigu vaikas kairiarankis, šviesą turi kristi iš dešinės), o prie priešingos sienos, arčiau lango būtų lova. O toj "aikštelėj" kur natūraliai susidaro vaikas tegul sau žaidžia biggrin.gif
Na dar galima būtų stumti stalą palei langą, bet aš nežinau kokio aukščio palangė, ar langas iki pat grindų ir kaip ten su radiatorium yra, nes stalu užstumi radiatorių ir šilumos varža sumažėja.

Aj ir dar, aš jau tokia esu-suknista moralistė-baikit vaikus auginti ir pratinti prie tų prakeiktų televizorių! varykit vaikus į lauką ir sportuoti, o ne telikus spoksoti, negalvokite apie jų televizorius, nes vaikai turi mokytis ir kurti savo laisvalaikį, o ne nuolat tv žiūrėt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 14 birželio 2010 - 16:37
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 17:34)
Janna, aš tavo vietoj, ten kur niša daryčiau spintą (tikrai ne lovą) paskui tik įėjus prie sienos dėčiau rašomą stalą (teisingas mąstymas, kad jeigu vaikas kairiarankis, šviesą turi kristi iš dešinės), o prie priešingos sienos, arčiau lango būtų lova. O toj "aikštelėj" kur natūraliai susidaro vaikas tegul sau žaidžia biggrin.gif
Na dar galima būtų stumti stalą palei langą, bet aš nežinau kokio aukščio palangė, ar langas iki pat grindų ir kaip ten su radiatorium yra, nes stalu užstumi radiatorių ir šilumos varža sumažėja.

Aj ir dar, aš jau tokia esu-suknista moralistė-baikit vaikus auginti ir pratinti prie tų prakeiktų televizorių! varykit vaikus į lauką ir sportuoti, o ne telikus spoksoti, negalvokite apie jų televizorius, nes vaikai turi mokytis, o ne nuolat tv žiūrėt  doh.gif


Galvojau ir apie toki varianta. Labai jau didele ta spinta gaunasi.... Rubu tiek nerasiu biggrin.gif (nes turim nemaza drabuzine).
Langas nemazas, bet ne iki grindu. Palange pakankamai plati, o po laaaaaabai didelis radijatorius (per visa ploti ir auksti po langu)

Mazdaug taip:
user posted image

As, manau, kai jai sukaks kokie 16-17, nelabai ji manes ir klaus ar as sutinku su TV jos kambaryje (nors as taip pat pries TV tokiose patalpose). Pakabins ant duru pagal situacija balta plyta raudonajame fone is koridoriaus puses ir psio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 14 birželio 2010 - 16:49
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 17:20)
O tai nenorit tokiam mažesniam dviejų vaikų kambary dviaukšte lovą įkalt? taigi išsipręstų problema (bent jau keliems metams tai tikrai). Aš bendrai paėmus "Senukų" nelabai mėgstu  blush2.gif  nes ten prekės tokios kaip čia gražiai išsireiškus...kuklios. Ir pvz kai darau interjerus, tai labai matosi kur padaryta iš geresnių medžiagų ir kur iš prastesnių / paprastesnių, bet vis dėlto galima rasti "perliukų"

tai va, pradejau galvoti apie dviaukstes varianta, nors man taip ne prie sirdies ji unsure.gif

QUOTE(janna @ 2010 06 14, 17:25)
Musu kambarys stai toks.

user posted image

as tai nisoj daryciau spinta, lentynas, istraukiamus stalciukus/dezes zaislams. o prie tos ilgosios sienos statyciau kokia platesne lova galvugaliu i siena ax.gif ant jos grazu princesiska uzklota ... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 16:05)
Ar sunku įrengti kvadratinį vaiko kambarį? Ne, nesunku, sunkiausia kai žmonės bijo spalvų.

Labai skoningai irengti vaiku kambariai thumbup.gif Labai patiko balta lova, gal kas matet tokia kur pirkti? blush2.gif Siuo metu irengineju savo mazyliam name kiekvienam po miegamaji kambari ir viena bendra zaidimu 37 kv. m kambari 4u.gif Tapetukai ir sienu spalvo jau isrinktos ir nuperktos beliko, apsvietimas ir baldai. Sunus gaisrines nori,tikriausiai is Audejos, is SBA jam nepatiko masina doh.gif o mazylei tokios kaip 1 foto baltos lovytes noreciau blush2.gif traukia klasikinis stilius mane doh.gif Zaidimu kambarys bus paliktas be dideliu baldu ti sedmaisiai lentynos, vaikiskas staliukas, sporto sienelle ir kruva zaislu doh.gif
Atsakyti
Interdiz, labai saunus kambariukai gavosi thumbup.gif as jau nusiziurejau blush2.gif aciu 4u.gif man tas zalias kambariukas labai tiktu prie musu nusiziuretos lovytes zalios su orandzine wub.gif o tai cia pamazinti kambariukai,kad po 12,5 ar cia be spintu kvadratu tiek gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 14, 18:46)
Interdiz, labai saunus kambariukai gavosi  thumbup.gif as jau nusiziurejau  blush2.gif aciu  4u.gif  man tas zalias kambariukas labai tiktu prie musu nusiziuretos lovytes zalios su orandzine  wub.gif o tai cia pamazinti kambariukai,kad po 12,5 ar cia be spintu kvadratu tiek gaunasi  g.gif

Ačiū ačiū bis.gif bis.gif bis.gif
Nors mano projektuoto namo ir jūsų namo projektas yra identiškas, bet gali būti, kad jūs panaikinote vonią, kuri yra tarp šių kambarių ir perkelėt ją į palėpę.

Janna, čia tau parašė neblogą mintį Vassara, vertėtų atkreipti dėmesį į jos komentą.

Vassara, tai tu nemėgsti dviaukščių lovų, bet gali būti, kad tavo vaikams ji labai patiks lotuliukas.gif
Aj tiesa, kokybiškų baldelių vaikams yra "Meblik", geras kainos ir kokybės santykis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 14 birželio 2010 - 18:16
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 14, 19:13)
Ačiū ačiū  bis.gif  bis.gif  bis.gif
Nors mano projektuoto namo ir jūsų namo projektas yra identiškas, bet gali būti, kad jūs panaikinote vonią, kuri yra tarp šių kambarių ir perkelėt ją į palėpę.

as galvojau siena normaliai dryzuotais tapetais klijuoti vaiko kambary- bet kai pamaciau Jusu varianta tai laaabai patiko, ir dar spintos labai liuks thumbup.gif
nea, viska palikom pagal projekta, tik pirmame aukste naikinom sandeliuka, tai dabar vonia gavosi kaip vagonas doh.gif nu bet kaip nors ir ta reikala reiks isspresti biggrin.gif
Atsakyti
fantastiski kambariai 4u.gif
man patiko ideja,kaip vyresniajam pasislepti nuo mazesniojo,bet reik aukstu lubu...
user posted image
fantastiska lova
user posted image
kai vietos nera daug...ir nesinori dviaukstes lovos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbatos_puodelis: 14 birželio 2010 - 19:13