Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(smileja @ 2010 08 02, 22:01)
o gal dar galit parašyti kur juos galima įsigyti? 4u.gif ir ar patenkinti čiužiniais?


mes pirkom Vilniuje, baldų rojuje, ten atstovai Brecle čiužinių, ėmėm kažkokio porolono, su 5 zonom, tai patenkinti, nieko blogo negaliu apie juos pasakyti, naudojam nuo gruodžio 4u.gif

Prieš tai turėjom verepo tachta - spyruoklių blokai buvo, tai niekam nerekomenduočiau, nors gal mums tik tokia pakliuvo g.gif
user posted image
user posted image
dabar tos lentynos sustatytos prieš lovas, o vietoj tachtos stovi rašomasis stalas per visą ilgį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 03 rugpjūčio 2010 - 08:33
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 02, 17:14)
o juolab lentynų pakanka, paskui pafotkinsiu bardakėlį lentynose  blush2.gif  ir kambarys tik 13kv
sakiau  gal net ne širmą, o kokią užuolaidą kabinsiu  g.gif



O gal visai nereik tų lentynų, anei užuolaidų? Laikas parodys.
pas mano tetą kažkada buvo tokia širma, lyg apvertus lentyną ir ištempus, tarp dviejų lentų sudėtos lentukės (ale grindinės) per delno atstumą maždaug , neaiškiai parašiau, bet gal įsivaizduosit blush2.gif . Na panašiai lyg mediniai ruletai apversti ax.gif

QUOTE(pinkClarin @ 2010 08 02, 20:46)
dėl stalų tai būtinai reikia atskirų

Vienam vaikui stalas- nuo sekcijos ( labai labai mini ta sekcija) pritvirtinta plokštė iki sienos balkono (balkonas atsidaro į lauko pusę) , ir dar prilaikymui viena metalinė koja, po stalu stalčių blokas nuo senesniojo didžiulio stalo , atitiko spalviškai. Kitas stalas- kitoj pusėj, nuo lovos (ji pas mus dviaukštė) iki lango sienos, ten stovi kompas po apačia stacionarus, ir ekranas ant stalo, bet ekranas mažai užima vietos tai galima puikiai dirbti.
Dalinsis gal pagal grafiką, mažius tik kitamet mokslus krims.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 08 03, 09:02)
O gal visai nereik tų lentynų, anei užuolaidų? Laikas parodys.
pas mano tetą kažkada buvo tokia širma, lyg apvertus lentyną ir ištempus, tarp dviejų lentų sudėtos lentukės (ale grindinės) per delno atstumą maždaug , neaiškiai parašiau, bet gal įsivaizduosit  blush2.gif . Na panašiai lyg mediniai ruletai apversti  ax.gif


tai taip , man dabar norisi tą sieną kažkaip apipavidalint, o širma ar užuolaida atsiras tada kai reiks ervės savos, dabar dar gali kartu būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 03, 09:18)
mes pirkom Vilniuje, baldų rojuje, ten atstovai Brecle čiužinių, ėmėm kažkokio porolono, su 5 zonom, tai patenkinti, nieko blogo negaliu apie juos pasakyti, naudojam nuo gruodžio  4u.gif

aišku 4u.gif ieškau dabar čiužinių kaip tik vaikam, labai sunku, juolab kad informacijos daug ir pasirinkimas didelis, net nežinau kokius pasirinkti g.gif

Parašykit ir kitos mamytės, kokius čiužinius savo vaikams pirkot?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 08 03, 18:32)
aišku 4u.gif ieškau dabar čiužinių kaip tik vaikam, labai sunku, juolab kad informacijos daug ir pasirinkimas didelis, net nežinau kokius pasirinkti g.gif

Parašykit ir kitos mamytės, kokius čiužinius savo vaikams pirkot?


Kiek skaitinėjau (teko neseniai kaip tik ta tema domėtis), pats geriausias variantas vaikams iki kokių 12 metų - Lono parduodamas čiužinys Norka.
Deja, mano dukrai jis per storas (dviaukštė lova, ir pabijojau, kad neišvirstų su visu čiužiniu, nes būtų jis peraukštas). Todėl išmąsčiau kitą derinuką - Dormeo čiužinuką 5 cm storio plius ant jo antčiužinį tų pačių Dormeo 3,5 cm storio (ančiužinis paminkština, ir komforto priduoda). Dabar tikrai patogu - nei per kieta, nei per minkšta. Tačiau man tas derinukas kainavo dar daugiau, nei būčiau mokėjusi už Lono Norką.
Lono Norka, jei neklystu, 440-450 Lt dabar kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 08 03, 19:32)
Parašykit ir kitos mamytės, kokius čiužinius savo vaikams pirkot?

Mes irgi jau kaip ir apsisprendę dėl Lono čiužinio (prastas manau tikrai nebus - patys ant panašaus miegam), tik neskubam pirkti, nes pats tas "avarijų" amžius. blush2.gif Nors ir plaunamas jis ten kažkoks būtų, bet gi per pusdienį tikrai neišdžius - lukterėsim "sausesnių" laikų, o kol kas naudojam tokį laikiną poloroninį - negaila ir išmesti bus.
Atsakyti
Dar nenupirkau, bet jau uzsakytas. Ryt galeciau tiksliau pasakyti. Truputi minkstesnis uz Lono Norka.

Del avariju, as asmeniskai, ismasciau, kad pagelbetu neperslampama paklode. Yra tokios su gumom, viena ju puse dengta kazkokiu sintetiniu audiniu panasiu i guma. Yra dar ir vaikiskos tokios minkstos palutes is to paties audinio
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 08 03, 20:02)
Del avariju, as asmeniskai, ismasciau, kad pagelbetu neperslampama paklode. Yra tokios su gumom, viena ju puse dengta kazkokiu sintetiniu audiniu panasiu i guma. Yra dar ir vaikiskos tokios minkstos palutes is to paties audinio


Yra iš senų laikų užsilikusi viena tokia manosios paklodė. Bet man asmeniškai kokia nemiela ji atrodo doh.gif Čeža taip taip šlykščiai, negaliu klausyti doh.gif Nors pati maniškė ja nesiskundė.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 08 03, 21:07)
Yra iš senų laikų užsilikusi viena tokia manosios paklodė. Bet man asmeniškai kokia nemiela ji atrodo doh.gif  Čeža taip taip šlykščiai, negaliu klausyti doh.gif  Nors pati maniškė ja nesiskundė.


g.gif g.gif g.gif , as viena tokia turiu. na kad ji minkstute, minkstute. sakyciau minkstesne net uz linine g.gif . jokiu pasalinu garsu negirdziu... bet tai nereiskia jog ju nera biggrin.gif galiu tiesiog negirdeti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 03 rugpjūčio 2010 - 20:14
QUOTE(janna @ 2010 08 03, 20:12)
g.gif  g.gif  g.gif , as viena tokia turiu. na kad ji minkstute, minkstute. sakyciau minkstesne net uz linine  g.gif . jokiu pasalinu garsu negirdziu... bet tai nereiskia jog ju nera  biggrin.gif galiu tiesiog negirdeti  unsure.gif


Maniškė pakankamai brangiai kainavo, tai gal nebuvo pati prasčiausia. Taip, iš vienos pusės minkšta, iš kitos- kaip klijonkė. Aš girdėdavau vaikui verčiantis paklodės čežesį, kas mane asmeniškai erzinavo (gal padidėjęs jautrumas tokiems garsams blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 08 03, 21:02)
Del avariju, as asmeniskai, ismasciau, kad pagelbetu neperslampama paklode. Yra tokios su gumom, viena ju puse dengta kazkokiu sintetiniu audiniu panasiu i guma.

Su gumom nesu mačiusi g.gif - kur jūs pirkote ir kokia maždaug kaina? ax.gif Ji tiesiama po paprasta paklode? Ar nebūna labai karšta miegoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 03, 20:57)
Su gumom nesu mačiusi g.gif - kur jūs pirkote ir kokia maždaug kaina? ax.gif Ji tiesiama po paprasta paklode? Ar nebūna labai karšta miegoti? g.gif


Ji ir yra paklodė, niekur tiesti jos nereikia, apgaubia čiužinį.
Aš savąją kažkada pirkau Ermitaže. Kainos (manoji vaikiškos lovytės išmieros ), gal nuo 40 Lt g.gif (tiksliai nepamenu).
Atsakyti