Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Ingėnas @ 2010 08 03, 20:07)
Kiek skaitinėjau (teko neseniai kaip tik ta tema domėtis), pats geriausias variantas vaikams iki kokių 12 metų - Lono parduodamas čiužinys Norka.

Tai turbūt šitokį čiužinį abiems vaikams ir pasirinksiu, nes ir čiužinių temoj tokį rekomendavo. Kaina, dabar kiek žiūrėjau internetinėse parduotuvėse, nuo 426 lt. Lovos bus dvi, ne dviaukštė, tad mums tinka.

O dėl "avarijų", pas mus laaaabai retas reiškinys, bet vistiek galvoju nupirkti neperšlampamą paklodytę mažajai, nes būtų gaila naujo čiužinio, tik va kaip ten su tom paklodėm, vaikas ant jų neprakaituoja miegodamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 08 03, 23:43)
Tai turbūt šitokį čiužinį abiems vaikams ir pasirinksiu, nes ir čiužinių temoj tokį rekomendavo. Kaina, dabar kiek žiūrėjau internetinėse parduotuvėse, nuo 426 lt. Lovos bus dvi, ne dviaukštė, tad mums tinka.

O dėl "avarijų", pas mus laaaabai retas reiškinys, bet vistiek galvoju nupirkti neperšlampamą paklodytę mažajai, nes būtų gaila naujo čiužinio, tik va kaip ten su tom paklodėm, vaikas ant jų neprakaituoja miegodamas? g.gif


Maniškė išvis linkusi prakaituoti. Bet kad ant tos paklodės būtų prakaitavusi dažniau, nei įprastai, nepastebėjau. Nors, tiesą sakant, retokai tą paklodę ir tiesdavau jai. Kai ją nupirkau, avarijų nebelabai pasitaikydavo.
Beje, jei kas norit pabandymui tos paklodės (bet ji pagal matmenis tinka tik vaikiškai lovytei) , galiu pigiai parduoti. Nedaug naudota, tai geros būklės. Ružava, tai gal tik mergaitei tiks.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 08 04, 00:43)
O dėl "avarijų", pas mus laaaabai retas reiškinys, bet vistiek galvoju nupirkti neperšlampamą paklodytę mažajai, nes būtų gaila naujo čiužinio, tik va kaip ten su tom paklodėm, vaikas ant jų neprakaituoja miegodamas? g.gif

Esu pasitiesusi ant savo dvigules lovos tokia paklode, nes miegam su mazaja Gal del to kad nuo manes jai siltai tai po nugara buna kad suprakaituoja, o didzioji miega savo loveleje ir po paklode esu patiesusi ta neperslampama paklode, tai viskas tikrai super. Galima daryti isvada, kad tikrai neprakaituoja.

Papildyta:
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 01, 15:41)
pirmoji lova berniuko 3m, antroji mergaitės 7m.

o kur bus sudeta vaiku patalyne, ar tilps i stalcius?
Atsakyti
ziuriu kalba eina apie neperslampamas paklodes tai pas mus ant visu lovu yra uzdeta(mes nuomojam nama) tai cia seimininku uzdetos yra ir ant virsaus kloju paprasta pakode jei nezinociau kad ta neperslampama yra paklota tai net nesuprasciau nes jos nesijaucia rolleyes.gif
Atsakyti
Ar niekas nesidomejot vaiko kambario interjeru rastiniame name? Kaip tik toki bandysiu irengt ir visi modernus baldai totaliai netinka. Lovas darysim is rastuku, drabuzines irgi sumasciau, bet pats dekoras galvosukis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2010 08 04, 20:13)
Ar niekas nesidomejot vaiko kambario interjeru rastiniame name? Kaip tik toki bandysiu irengt ir visi modernus baldai totaliai netinka. Lovas darysim is rastuku, drabuzines irgi sumasciau, bet pats dekoras galvosukis g.gif

Manau labai tiktų lovatiesė - skiautinys, prie jos derančios languotos (ar dryžuotos, taškuotos) užuolaidos, pagalvėlės, gal dar kokios pakabinamos kišenės žaislams. (Aš bent mąstyčiau tokia linkme. blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 01, 15:41)
o ką pasiūlytumėte padaryti ant sienos virš lovų? pirmoji lova berniuko 3m, antroji mergaitės 7m. ateityje galvoju tarp lovų (kur dabar įkištas stalas - knyga) pastatyti širmą (aukštą) ,kad esant norui bent kažkiek galėtų atsiskirti erdvė  g.gif

user posted image

tos sienos ten maždaug 1,5mx4,5m  4u.gif


is patirties galiu pasakyti jokios perskiriamos uzuolaidos ar sirmos, bent jau pas mus nepasiteisino... Bandziau ir bute, ir dabar name, ir vat pirmadieni uspakliavau skyles kur buvo skiramos uzuolaidos karnizas, uzdaziau ir svogeris zadejo lentynas zaislams, knygoms padaryti. Pas mano mazasias kambarys L formos, sugalvojau kaip atidalinti - dekinga situacija kad ploto pakanka.
Nedideliam kambarely neisivaizduoju perskyrimo uzuolaidom/sirma g.gif Jei ant lango uzuolaida, cia vel uzuolaida - gali gautis sviestas sviestuotas g.gif
Papildyta:
Vuke, esu maciusi rastini nama irengta moderniu stiliumi - siaip modernaus nemegstu, bet ten priespiresa ta labai intrigavo; tad manau netolygu ko patys norite, rastinis nebutinai reiskia kaimiskas mano supratimu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 07 31, 15:51)
matau daug merginu susirinkusiu  4u.gif kaip kitu nuomones?  ax.gif na is lovos islipa,miega be jokiu apsaugu,bet va krist nekrenta  biggrin.gif jei nubunda nakti ir nori valgyti pats pas mane ateina  ax.gif
tai lauksiu daugiau pasiulymu,derinti baldus prie lango ar ne  g.gif


o as nederinciau baldu prie lango ax.gif
Langas ispudingas - lai jis toks ir buna (del tokiu langiniu lydausi... wub.gif ), manau nereikia kad dar ir baldai i akis lystu - vientisuma vaizdo galima ir kitom priemonem isgauti.
na bet kiekvienas darom pagal save biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingulė @ 2010 07 31, 19:05)
vaikų kambariui va kažko tokio norėčiau:


Ingule, buna fototapetu is pasaku serijos, berods buvau ikelus kadais
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(mamučiukas @ 2010 07 29, 16:37)
Zaneta75 4u.gif Ohooo kokie čia talentai thumbup.gif greit rodyk rezultatą mirksiukas.gif

labai Jums faina jeigu vyras tokį stalą pagamins thumbup.gif ech... man teks ieškoti doh.gif
Nes standartiniai rašomi, taip jau jie pabodo schmoll.gif

IŠDUOK PASLAPTĮ kaip čia tas 3 dukrytes suplanavote thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Talento kazi kokio neturiu, naudojau trafareta mirksiukas.gif O medis tai gavos kazkoks traukos objektas - dicke dar foteli pastate prie jo tai taip ir norisi i ta "pavesi" biggrin.gif
user posted image

Apie stalus rasomuosius maciau diskusija buvo. Cia manau vaikai vaikams nelygus ir vienodo sprendimo buti negali. Nors sako su mergaitem viskas lengviau (o kaip jos gavos mamuciuk ne nezinau - visos planuotos, bet "jauciau" kad laukiausiu berniuku hihihi.gif - bet dabar ziaaauriai dziaugiuos panytem wub.gif wub.gif wub.gif - biski buvo offtopic blush2.gif ), tai vat, mano dickes vienu stalu niekaip nepasidalino, tai viena budavo prie valgomojo stalo ruosia, kita prie rasomojo... Dabar kai dicke turi nuosava kambari, vidurinelei i kompanija atkeliau mazaja, tai suplanuotas ir stalas. Nedideli noriu, kad neuzsigriozdint baldais - erdves niekad nebus per daug
Atsakyti
QUOTE(edita26 @ 2010 08 04, 15:40)
Esu pasitiesusi ant savo dvigules lovos tokia paklode, nes miegam su mazaja Gal del to kad nuo manes jai siltai tai po nugara buna kad suprakaituoja, o didzioji miega savo loveleje ir po paklode esu patiesusi ta neperslampama paklode, tai viskas tikrai super. Galima daryti isvada, kad tikrai neprakaituoja.

Papildyta:

o kur bus sudeta vaiku patalyne, ar tilps i stalcius?

Telpa į stalčius- 2, 4 lieka rūbams/žaislams, tada dar kitoj pusėj turi po 4 stalčius +6 lentynas. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2010 08 04, 23:38)
is patirties galiu pasakyti jokios perskiriamos uzuolaidos ar sirmos, bent jau pas mus nepasiteisino... Bandziau ir bute, ir dabar name, ir vat pirmadieni uspakliavau skyles kur buvo skiramos uzuolaidos karnizas, uzdaziau ir svogeris zadejo lentynas zaislams, knygoms padaryti. Pas mano mazasias kambarys L formos, sugalvojau kaip atidalinti - dekinga situacija kad ploto pakanka.
Nedideliam kambarely neisivaizduoju perskyrimo uzuolaidom/sirma  g.gif Jei ant lango uzuolaida, cia vel uzuolaida - gali gautis sviestas sviestuotas  g.gif


bet lentyna netinka, jei vienas langas, tada labai užsitamsina viena kambario dalis g.gif

Labai gražus medis thumbup.gif, o tie nurodyti fototapetai, ne 3d, aš norėčiau tokio erdvinio piešinio, reiktų paieškot, įtariu turėtų būti ir tokių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 05 rugpjūčio 2010 - 08:50
Vuke, man dabar galvos skausmas vaiku kambarys, namas rastinis. Viena siena (pertvara) bus dazyta. Nu jau ne per kur nenoreciau kaimisko stiliaus, per daug man atrodo butu. As mastau apie sviesius baldus, gal net baltus, bet nieko konkretaus dar nesumasciau doh.gif

Beje, koks rastas?
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2010 08 05, 00:38)
Vuke, esu maciusi rastini nama irengta moderniu stiliumi - siaip modernaus nemegstu, bet ten priespiresa ta labai intrigavo; tad manau netolygu ko patys norite, rastinis nebutinai reiskia kaimiskas mano supratimu  rolleyes.gif

modernaus nono.gif Tiesiog musu namukui tai visai netiks - man tai du besipjaunantys stiliai. Rastui noriu grubiu, sunkiu baldu, akmens, medzio dekoraciju, siek tiek dekupazo galbut...O vaikams lovytes bus is sviesiu rastuku - tokios istraukiamos viena is po kitos su naturalaus rasto grotelem (apsaugom) nes lelkos dar labai mazos biggrin.gif Staliuka manau dekupazinsiu turima Ikejos, kedutes taip pat. Spinta bus nisa rasto sienoj. Taciau mastau kad paciu rasto sienu nera kaip labai "pavaikint" Nedazysiu rasto jokiom spalvom, tad gal nebent tarpus kita spalva ryskinsiu, lempos irgi galvos skausmas, kilimas jau zinau kad bus kailis...niekaip nerandu internete pavyzdziu - baisiai skurdus pasirinkimas

QUOTE(fedoska @ 2010 08 05, 14:21)
Vuke, man dabar galvos skausmas vaiku kambarys, namas rastinis. Viena siena (pertvara) bus dazyta. Nu jau ne per kur nenoreciau kaimisko stiliaus, per daug man atrodo butu. As mastau apie sviesius baldus, gal net baltus, bet nieko konkretaus dar nesumasciau  doh.gif

Beje, koks rastas?


Kaimisko stiliaus ir as nenoriu, noriu to vadinamo "luxury rustic" jeigu ka nors sako. Prie tokio stiliaus visi tie lengvi modernus baldai netinka. Imetu pora nuotrauku koki stiliu savo name mes kursim
user posted image

user posted image

user posted image

Rastas musu apvalus - tad kai kuriom prasmem riboja. Nenoriu to grozio slept, net ir voniose palikau smile.gif
Tiesa, jei pertvara dazoma, speju tai karkasas, tai tikrai deciau gazmtos motyvu tapeta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuke: 05 rugpjūčio 2010 - 18:33
Niekiap nerandu šviestuvo dukrytės kambariui doh.gif
Gal kas žino, kur didesnis pasirinkimas būtų?
Atsakyti
QUOTE(oliushka @ 2010 08 06, 07:18)
Niekiap nerandu šviestuvo dukrytės kambariui doh.gif
Gal kas žino, kur didesnis pasirinkimas būtų?

Senukuose dabar ypač geros kainos. 4u.gif
Atsakyti