Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislo grąžinimas į parduotuvę

o ar yra kas grazine prekes perkant internetu? Kaip pavyksta grazinti idomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dandy's: 13 gegužės 2010 - 23:22
QUOTE(naitas @ 2006 09 25, 13:00)
Pamenu, turėjau konfliktą su RIKI2. Nupirkau PASKUTINĮ žaislą už 55 litus... bet nusprogo per 4 dienas. Nei numestas, nei ką. Tvarkingasis tėvas išmetė dėžutę, lyg tyčia. Kiek vargau, kol priėmė atgal, bet tik sutaisyti.. Taisė dvi savaites. atsiėmiau, o jau džeržgė, kai sukosi tie žaisliukai. Vaikas vistiek klausėsi...Bet irgi neilgai, gal porą vakarų.. Bet taip nemaloniai nuteikė RIKI 2 ir pardavėja, ir vedėja, kad daugiau ten neinu...


Man RIKI 2 tikrai labai maloniai priėmė daiktą, pakeitė jį kitu, turėjau čekį, bet... daiktas buvo pirktas jau tikrai labai seniai, galėjo su manim net nesikalbėti, tačiau tikrai labai pakėlė nuotaiką ir dabar žiūriu kitaip į šią parduotuvę, negu pvz. į "Čipoliną", kur net nesileido į kalbas, nors kitą rytą po pirkimo atėjau su čekiu.
Dar noriu apie taisymą, man buvo ne su žaislu, bet su braun preke, garantija dar galiojo, tai firmos meistras pataisė, tačiau,kaip sakot,pradėjo džergžti ir gana smarkiai, ko anksčiau nebuvo, tai kreipiausi į parduotuvę, kurioj pirkau, maloniai priėmė ir iš naujo pataisė be jokiu trūkumų, gal kartais reikia atkaklumo...

QUOTE(Liudmilka @ 2006 09 26, 22:26)
O dabar pačios pagalvokite:ar labai norėtumėte nusipirkti žislą,kuri jau kažkas buvo nupirkęs ,parnešęs namo,išpakavęs ir davęs savo vaikiukui pažaist.Bet ar susimastėt kokioj šeimoj tas žaislas buvo...ar sveiki žmonės jį čiupinėjo....
Va todėl žaislai ir yra nekeičiamų prekių saraše. smile.gif

Bet kai žaislas neišpokuotas, niekas ne tik kad nežaidė, bet ir nečiupinėjo, tai galėtų priimti, mums nepriėmė ir nekeitė į kitą. O dėl to čiupinėjimo,juk ne visi žaislai pakuotėse, ypač minkšti, tai parduotuvėje tiek nučiupinėja(ir sergantys, deja), kad vienas į namus parsinešęs labiau nebenučiupinės.
Atsakyti
Praeitas Kalėdas gavome dovanų su kalbančius FP šuniukus. Kadangi turėjome vieną čekį ir pakuotė nebuvo pažeista, nutariau pabandyti žaislą pakeisti į kitą, nes žinau, jog gražinti negalima. Ir "Vaikų mieste", esančiame Šiauliuose, be jokių problemų man FP šuniuką pakeitė į kitą išsirinktą žaislą smile.gif Manau viskas priklauso nuo pardavėjo.
Atsakyti
XS žaislų parduotuvėje (Panoramoje) pirkau rinkinuką - flomasterius ir knygutę (45 Lt.) doh.gif , pardavėja pasiūlė ir akcentavo, kad nebus ištepti nei rūbeliai, nei baldai. Taip, patogu, bet išėjusi iš parduotuvės perskaičiau, kad tie flomasteriai piešia tik ant spec. popieriaus, reiškia kai knygutė bus nuspalvinta, jų nebus galima naudoti.
Nusprendžiau, kad už tokią kainą vienkartinius flomasterius pirkti nenoriu, grįžau į parduotuvę.
Turėjau neišpakuotą rinkinį, čekį ir po pirkimo praėjo vos 20 min. Patikslinau pardavėjos, ar tikrai flomasteriai nepiešia ant kito popieriaus, ji tai patvirtino, paklausiau, ar turi papildomai parduoti spec. popieriaus spalvinimo knygučių, man atsakė, kad dabar nėra, lyg ir anksčiau buvo. Pasakiau, kad noriu pakeisti į kitą žaislą arba grąžinti prekę, ji man parodė tą įstatymą ir pasakė, kad to padaryti niekaip negali.
Manau, kad parduotuvės turėtų atsižvelgti į konkrečią situaciją, o ne aklai laikytis įstatymo. Jaučiausi apgauta. verysad.gif
Atsakyti
"Maximoje" įsigyjome nekokybišką konstruktorių. Jį surinkus dalys nesilaikė ir surinktas žaislas, jį paėmus, po sekundės vėl į šalis pabirdavo. Apskritai, kai kurios dalys neįsispausdavo, atšokdavo... Kitą dieną grąžinome. Mūsų išklausė, per kelias minutes viską išsprendėm. Grąžino pinigus. Tiesa, vaikas lb. smalsaudamas pažiūrėti, buvo truputį suplėšęs dėžę, tai aš ją lipnia juosta suklijavau. Niekas nieko dėl to nesakė. Tad tiesiog rašau kaip padrąsinimą, jei kas nors su tokia problema susidurs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vittali @ 2012 02 18, 01:15)
"Maximoje" įsigyjome nekokybišką konstruktorių. Jį surinkus dalys nesilaikė ir surinktas žaislas, jį paėmus, po sekundės vėl į šalis pabirdavo. Apskritai, kai kurios dalys neįsispausdavo, atšokdavo... Kitą dieną grąžinome. Mūsų išklausė, per kelias minutes viską išsprendėm. Grąžino pinigus. Tiesa, vaikas lb. smalsaudamas pažiūrėti, buvo truputį suplėšęs dėžę, tai aš ją lipnia juosta suklijavau. Niekas nieko dėl to nesakė. Tad tiesiog rašau kaip padrąsinimą, jei kas nors su tokia problema susidurs  4u.gif

Draugiškoje maksimoje apsilankėte smile.gif
Atsakyti

Taigi gerai, kai viskas draugiškai. O aš va "Pegase" vaikui jo išsvajotą knygą nupirkau ir tik išėjusi iš knygyno vyrui paskambinau pasidžiaugti, o vyras sako, kad irgi jau nugriebė (mat vaikas labai jau prašė doh.gif ) Apsisukau ir atgal, sakau va čekis, pirkau prieš 10 minučių, gal priimsit, nes dvi mums nereikalingos. Net į kalbas nesileido ir nepriėmė schmoll.gif
Atsakyti
Aš esu kelis sykius grąžinusi prekes pirktas internetu. Nėra buvę jokių problemų.
O va šį katrą susidūriau. g.gif Pirkau Vtech fotoaparatą pasaulisvaikams.lt internetinėje parduotuvėje. Pervedžiau pinigus vidury dienos, paskyroje vakare dar nematau jokių pakitimų. Rašau. Atsako, kad fotoaparatas gali būti nupirktas parduotuvėje,tokiu atveju bus grąžinti pinigai.Jei nebus nupirktas, ryt išsiūs.Po pusvalandžio matau paskyroje, kad jau išsiūsta. Gaunu po poros dienų. Ant pakuotės lipdukas "Sugedes".Negaliu patikėti, įdedu baterijas- ekranėlis mirga. Škambinu nurodytu telefonu- neatsiliepia.Rašau laišką- atsakymas "prieš siūsdami tikrinom, viskas buvo gerai, bet matyt sugedo, nieko tokio, grąžinkit". Grąžinu. Klausiu apie pinigus, atsakymas- rytoj. "Rytojaus(penktadienio) vakaras- pinigai negrąžinti".Rašau perpykus- atsakymas: "buhalterės nebuvo, kas čia tokio, pinigus matysit pirmadienį" doh.gif Laukiam tęsinio...
Atsakyti
QUOTE(rririle @ 2012 12 14, 21:10)
Aš esu kelis sykius grąžinusi prekes pirktas internetu. Nėra buvę jokių problemų.
O va šį katrą susidūriau. g.gif Pirkau Vtech fotoaparatą pasaulisvaikams.lt  internetinėje parduotuvėje. Pervedžiau pinigus vidury dienos, paskyroje vakare dar nematau jokių pakitimų. Rašau. Atsako, kad fotoaparatas gali būti nupirktas parduotuvėje,tokiu atveju bus grąžinti pinigai.Jei nebus nupirktas, ryt išsiūs.Po pusvalandžio matau paskyroje, kad jau išsiūsta. Gaunu po poros dienų. Ant pakuotės lipdukas "Sugedes".Negaliu patikėti, įdedu baterijas- ekranėlis mirga. Škambinu nurodytu telefonu- neatsiliepia.Rašau laišką- atsakymas "prieš siūsdami tikrinom, viskas buvo gerai, bet matyt sugedo, nieko tokio, grąžinkit". Grąžinu. Klausiu apie pinigus, atsakymas- rytoj. "Rytojaus(penktadienio) vakaras- pinigai negrąžinti".Rašau perpykus- atsakymas: "buhalterės nebuvo, kas čia tokio, pinigus matysit pirmadienį" doh.gif Laukiam tęsinio...

Visdėlto pingus atgavau tą patį vakarą.Bet nervų kainavo
Atsakyti
Prieš kalėdas nupirkome RIMI parduotuvėje lietuvišką vaikišką kompiuterį ir jis jau nebeveikia - nebeįsijungia ekranas, tik skamba muzika. Ar turiu teistę ji grąžinti ir atgauti išleistus pinigus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2013 05 21, 09:13)
Prieš kalėdas nupirkome RIMI parduotuvėje lietuvišką vaikišką kompiuterį ir jis jau nebeveikia - nebeįsijungia ekranas, tik skamba muzika. Ar turiu teistę ji grąžinti ir atgauti išleistus pinigus? g.gif

Jei čekį turit, bandykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2013 05 21, 10:13)
Prieš kalėdas nupirkome RIMI parduotuvėje lietuvišką vaikišką kompiuterį ir jis jau nebeveikia - nebeįsijungia ekranas, tik skamba muzika. Ar turiu teistę ji grąžinti ir atgauti išleistus pinigus? g.gif


Tikrai turi grazinti pinigus arba taisyti 4u.gif
Mums lietuviskas kompas po metu sugedo (nebeveike 2 klavisai) taise. Pirkome Maximoje. Jiems garantija 2 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 22 gegužės 2013 - 07:27