Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Namines....nebent kur issiruosus i kelione tolimesne..tai pirktine
Atsakyti
Duodu tik namines,tiek darzoviu,tiek kruopu kosytes.Manau nauda zymiai didesne,nei tu uzpilamu ar gatavai paruostu.Na,nebent kokiu ekstra atveju.. smile.gif
Atsakyti
Savo penkiu menesiu berniukui verdu bulve su moliugu.
Atsakyti
Darzoviu kosyte duodu namine, o kruopu jauciu bus pirktine, nes nelabai man iseina namie ja paruost schmoll.gif
Atsakyti
Kaip ir dauguma mamyčių,aš už namines tiek daržovienes,tiek kruopienes smile.gif Bandžiau pirkt tas užpiltines, bet man nepatiko...net kvapas toks netoks schmoll.gif
Atsakyti
Tik naminės, išskyrus labai retus atvejus, kai nusiperkame vaisių tyrelės. Dėl įvairovės. Dažniausiai renkamės bananą, obuolį, savo uogas...
Mėsytę su daržovėmis, kruopų košes verdu pati.
Atsakyti
Manau namines, kai yra svieziu darzoviu (vaisiu), bet pavasari, as uz pirktines...
Atsakyti
Daržovės su mėsyte mano ruoštos. Kruopinė košytė - įvairiai, MILUPA tikrai skanios užpilamos košytės.
Atsakyti
Jei namie tai tik naminės, o jeigu reikia kur išlėkt ir galiu nespėt grįžus laiku išvirti tai paragauja pirktinės... Bet tai būna retai smile.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
Daržovienės tik naminės, o grūdines pirktas duodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 12, 20:11)
Darzoviu kosyte duodu namine, o kruopu jauciu bus pirktine, nes nelabai man iseina namie ja paruost  schmoll.gif



Tik neskubėk pirkti, nes yra visokiu kruopų dribsniai (avižos, grikiai, ryžiai), kurie puikiai suverda, o jei dar su blenderiu sumalsi bus tikrai super. Paruošti galima per 10 min. Pati taip pradžioj dariau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kass: 06 gruodžio 2012 - 09:56
Sveikutes, iskilo man toks klausimas, gal bus galinciu atsakyti smile.gif
Savo maziu maitinu pati MP, jau valgome ir darzoviu kosytes, greit planuoju ivesti grudines koses, taciau neapsisprendziu kaip jas ruosti, ta prasme, ar pirkti uzpilamas ir jau paruostas, ar paciai gaminti. Noretusi paciai gaminti, tik nezinau koki pieneli naudoti ju gamybai(skiedimui) savo pieno nusitraukineti nenoriu tam reikalui, tai va galvoju turbut reikia pieno misiniu skiesti, tik, kad mes jokio neesame naudoje, nezinau koki rinktis ir dar idomu, kiek laiko atidaryta pieno misinio pakuote galima naudoti, nes mums i diena jo nedaug reiks, o tos pakuotes nemazos, tai ismetinet irgi nesinori... g.gif karves pienui gal dar per mazas 7 menesiu vaikas. tai va ir neapsisprendziu. vakar skaitinejau uzpilamu kosiu sudetis, tai maciau, jog kai kurios pagamintos su pieno milteliais blink.gif cia isvis nesupratau, kazkaip labai dirbtinai skamba. tai va kiek cia visko prirasiau, please patarkite, gal ir jus susidurete su panasia dilema smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti