Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

karsta.gif perlėkėm šiandien urmo bazes, visokių ciamcių-laimcių prisipirkom, ypač patiko "šeimyniniai" triusikai - dydžio nenusakomo. Į juos vienus abu jaunieji, neabejoju, lengvai sutilpų lotuliukas.gif Visą dieną prasivalkiojom, bet dar visko nenususipirkom. Aš batelių neturiu verysad.gif Bet bazėse jų ir neieškojau. Tiesiog vienus pasimatavau prabėgdama ir dar kartą įsitikinau, kad ne man tokiais daiktais bazėse apsipirkt - nerandu ten sau patogių ir patinkančių vienoje poroje. Arba patogūs, arba gražūs doh.gif O į tokias pareigas su nepatogiais tikrai neisiu, kad ir kiek bekainuotų.

QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 15, 22:11)
Ir visi popieriniai?  bigsmile.gif 
tik man niekaip galva neišeša ,kaip pažadų tortą 80čiai svečiu padaryti g.gif skaičiuoju: sluoksnis dvylika vnt, tai max. 36 galiu suorganizuoti - trys aukštai, jei du pasižadėjimai į vieną tai ką ne poroms sakyti?  doh.gif


Popieriniai tik 2 ax.gif , trečias - tikras svočios karvojus.
Dėl aukštų - manau, kad visus dėti iš 12os - negražu bus. Gausis bokštas, o norisi laiptuoto. Aš dėjau į apatinį sluoksnį daugiau, gerokai daugiau. Tada į vidurį - baltą plastikinį indelį, kad nevistų kiti aukštai. Dar dėl tvirtumo apjuosiu kiekvieną aukštą juostele neplačia. Tų pasižadėjimų reiktų kiekvienam asmeniškai, bet kai 80 žmonių, tai jau ir darbų gali pritrūkt.

Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 15, 23:19)
na super!!! thumbup.gif aciu uz pvz,bandysiu ir as ji daryt,iki rugsejo laiko turiu biggrin.gif kazin ar ivaziuosiu,ar paviks,ar tu pirma kart toki dalyka darei?ar jau kazka panasaus buvai darius?
macius kad ir gulbes tokias daro,irgi prie dovanos kokios galima pasidaryt smile.gif



Gulbes dvi jau anksčiau pasidariau. Bet nedėjau, nes pamaniau, kad čia jau kaip ir nieko naujo. O tortą tai pirmą kart dariau tikrai blush2.gif Bet napasikuklinsiu, manau, kad puikiai pavyko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(svelni @ 2010 06 15, 23:41)
Ar darysit kas pabrolių "gulbių šokį"???kai su sijonais šoka? g.gif  tik aš nelabai įsivaizduoju kurioje vietoje reikėtų tą šokį įterpti g.gif
Leliuga šaunuolė thumbup.gif


Va, tą ir žadėjau daryt. Kadangi, kaip jau sakiau, piršlys nusilaužęs koją, tai sumąsčiau, kad po gražaus jaunųjų pirmo valso oficialiąją dalį baigsiu...merginų/moteriškių kankanu, o po to pabroliukai turės "gulbių šokį pademonstruot. Tik va sijonėlius siūti... doh.gif tyyyyyngiu laaaaabai. Bet gal kaip nors... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskis @ 2010 06 16, 18:35)
Sveiki, gal galite papasakoti kas tai yra tas pazadu tortas?


Apie jį tiek buvo šioj temoj, kad tikrai nebekartosiu - pasivartykit, toli nereik net eiti.
Atsakyti
neseniai sužinojau, kad nebus palaiminimo išlydint jaunuosius iš namų, db neįsivaizduoju kaip vsiką užbaigti, pakelti tostą už jaunuosius ir paprašyti tėvų,kad palinkėtų gero kelio ar kaip ?... blink.gif gal kas turėtų žodžius tam tinkančius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 15, 21:48)
Aciu, Pašnekute  4u.gif  tik ar neteks į paprastesnes man rožes torto papuošimą keisti, kol kas gan sudėtingai atrodo, bet gal įveiksiu  biggrin.gif paprastesnės, bet irgi neblogai atrodo čia : http://www.alfa.lt/straipsnis/10257898

thumbup.gif ideja, man patiko, ir svarbiausia lengvai daroma.
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 15, 22:03)
Tai  išeina taip, kad iš mūsų pusės vestuvėms bus net 3 tortai lotuliukas.gif

Nu kokie smalyziai smile.gif
Atsakyti
mes irgi jau antra diena lakstom su pirkiniais, o vis dar sarasiukui galo nesimato... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 16, 12:10)
mastau tiems stalo isrinktiems komendantams spalvotus perukus uzdeti???

medalius mano jaunoji medinukus zada daryti sakiau jai paliksiu irgi darbo zadejo padeti? blush2.gif

Gera mintis, bet ar nesukais galvos nuo peruku g.gif
Saunuoliai jaunieji ,kad pades. Man mano sese daug padejo(jos dukra tekejo) tai ir labai palengvino darba, as jai tik sakiau ka pasiut, ka atspauzdinti, bet su scenarijumi tai pusmeti uztrukau. Pairmiausia visko prisirinkau, o poto deliojau
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 16, 20:41)
Papildyta:
Va, tą ir žadėjau daryt. Kadangi, kaip jau sakiau, piršlys nusilaužęs koją, tai sumąsčiau, kad po gražaus jaunųjų pirmo valso oficialiąją dalį baigsiu...merginų/moteriškių kankanu, o po to pabroliukai turės "gulbių šokį pademonstruot. Tik va sijonėlius siūti... doh.gif  tyyyyyngiu laaaaabai. Bet gal kaip nors... g.gif


as vyrams po pamergiu kankano liepsiu sirtaki arba makarena sokti - nereikes sijonu ale vistiek smagu, o teveliai uzsiprase rokenrolo bigsmile.gif mums belieka polka su ragais ismokti, gyvenime su sokiais reikalu neturejusi doh.gif
Atsakyti
Man dar patiko mintis,(kazkurioj temoj radau)kad pagerbti pora ilgiausiai isgyvenusia santuokoj kartu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 16, 14:55)
Kaip manot ta meiles simfonija geriau daryt ant paklodes ar ant pagalves?
Na pas mane 2mx2m plotis paklodes, tai nemazas piesinys gausis, galvoju, kad gali issinaudot flomasteriai?
O del pagalves, tai kaip atrodys ????

g.gif o man kilo tokia mintis, kaip atrodytu issiuvyneti ant pagalveles ta simfonija, ilgiau islaikytu
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 16, 20:41)
karsta.gif perlėkėm šiandien urmo bazes, visokių ciamcių-laimcių prisipirkom, ypač patiko "šeimyniniai" triusikai - dydžio nenusakomo. Į juos vienus abu jaunieji, neabejoju, lengvai sutilpų
baigsiu...merginų/moteriškių kankanu, o po to pabroliukai turės "gulbių šokį pademonstruot. Tik va sijonėlius siūti... doh.gif  tyyyyyngiu laaaaabai. Bet gal kaip nors... :

O gal foto idetum kaip atrodosemininiai imusu pastuka.
O sijonukus nera sunku pasiut, nusipirki tiulio, susikirpai lygiai ir prisiuvai guma, ir nugara susiuti, vsio smile.gif
Atsakyti



QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 16, 20:16)
Apie jį tiek buvo šioj temoj, kad tikrai nebekartosiu - pasivartykit, toli nereik net eiti.

drinks_cheers.gif
na suprantu, kad nėra laiko skaityti ir t.t. tiek daug temų...bet merginos patikėkite ten kiek geros info sudėta thumbup.gif ypač 7,8,9 temos. Dabar skaitau dar tik 13 temą (irgi daug geros info) lotuliukas.gif
Na nenorėkit atėjusios viską gauti į emeilą ir neperskaityti nė vieno rašomos temos lapo mad.gif
aš ir laksčiau šiandien pirkinių...beveik beveik viską turiu, tik dar smulkmenų trūksta.Bet svarbiausia, kad visi didieji pirkiniai yra. Beliko papkes pasipuošti, pažadų tortą pabaigti dekoruoti,o galva nedirba tam reikalui.......
Beje apėjau kelias firmeles ir paklausinėjau kiek kainuotų spausdinti A3 formatą iš abiejų pusių (čia laikraštukui), tai man kainuotų visi egzemplioriai 160lt blink.gif tai sakiau padarysiu paprastai ant A4 formato iš abiejų pusių ir gražiai surišiu ar susegsiu cool.gif
Papildyta:
Man patiko idėja su Sirtakiu bigsmile.gif ir siųti nieko nereikėtų bigsmile.gif svarbiausia, kad muzikantai jį mokėtų pagroti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 16, 23:23)
O sijonukus nera sunku pasiut, nusipirki tiulio, susikirpai lygiai ir prisiuvai guma, ir nugara susiuti, vsio smile.gif


žinokit visai gražiai sijonukai atrodo ir iš agro plėvelės 4u.gif smile.gif
Atsakyti