Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(svelni @ 2010 06 16, 22:25)
....
Beje apėjau kelias firmeles ir paklausinėjau kiek kainuotų spausdinti A3 formatą iš abiejų pusių (čia laikraštukui), tai man kainuotų visi egzemplioriai 160lt blink.gif  tai sakiau padarysiu paprastai ant A4 formato iš abiejų pusių ir gražiai surišiu ar susegsiu cool.gif

doh.gif sakes kas per kaina, tai jau geriau ant A4 formato spauzdint, bus pigiau
Papildyta:
QUOTE(JasVita @ 2010 06 16, 22:28)
žinokit visai gražiai sijonukai atrodo ir iš agro plėvelės  4u.gif  smile.gif

Ir pigiau butu
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 16, 23:29)
Ir pigiau butu


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O jus visos kazkaip ypatingai puosiates papkes?
As kazkaip manau prie mano raudonos suknes tai tiktu paprasta juoda papke???
Beje kazkuri paminejot, kad puos papkes
Tai jus visos turesit ir sau ir vyrui, nes kazkaip iki siol maniau naudotis viena papke
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 16, 23:47)
O jus visos kazkaip ypatingai puosiates papkes?
As kazkaip manau prie mano raudonos suknes tai tiktu paprasta juoda papke???
Beje kazkuri paminejot, kad puos papkes
Tai jus visos turesit ir sau ir vyrui, nes kazkaip iki siol maniau naudotis viena papke


as tai galvoju is dvieju bus abiems patogiau... kazkaip perdavinet ar per viduri laikyt g.gif o ir as nezinau ar apsimoka puosti, juk tas scenarijus tarp ranku visa diena... nenubyres viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 16, 22:47)
O jus visos kazkaip ypatingai puosiates papkes?
As kazkaip manau prie mano raudonos suknes tai tiktu paprasta juoda papke???
Beje kazkuri paminejot, kad puos papkes
Tai jus visos turesit ir sau ir vyrui, nes kazkaip iki siol maniau naudotis viena papke

As turejau viena segtuva sau ir viena daviau muzikantams, kad zinotu eiga, nes mes su jais isvis nebuvom susitike.
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 16, 21:47)
O jus visos kazkaip ypatingai puosiates papkes?
As kazkaip manau prie mano raudonos suknes tai tiktu paprasta juoda papke???
Beje kazkuri paminejot, kad puos papkes
Tai jus visos turesit ir sau ir vyrui, nes kazkaip iki siol maniau naudotis viena papke

kadangi neradau gražių žalių papkių tai teko nusipirkti šviesias...na nėra jos išvaizdžios.Tai žadu nupirkti gražios medžiaginės juostelės ir bandyti gražiai padekoruoti (priklijuosiu ją, na nžn net dar ką kaip darysiu). Turėsime dvi papkes, aš sau, vyras sau.
Muzikantasm duosiu tokį mini scenarijų.
Atsakyti
na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu cool.gif

Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu  cool.gif


padėtis tavo tikrai neaiški, nežinočiau, nuo ko net pradėti doh.gif Nors ir taip nežinau lotuliukas.gif kasdien scenarijų taisau, taisau, taisau...
Atsakyti
smile.gif
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks

Mano vestuvės''balius'' buvo doh.gif nei šis nei tas, schmoll.gif šokom,gėrėm,vaišinomės,ir viskas.Muzikantų nebuvo,pulko nebuvo,nemada tada doh.gif O dabar taip norėčiau,kad būtų taip kaip mes čia ruošiam wub.gif
Papildyta:
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 16, 23:15)
As turejau viena segtuva sau ir viena daviau muzikantams, kad zinotu eiga, nes mes su jais isvis nebuvom susitike.


Auksinė mintis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 17 birželio 2010 - 10:23
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 17, 00:15)
As turejau viena segtuva sau ir viena daviau muzikantams, kad zinotu eiga, nes mes su jais isvis nebuvom susitike.


cia gera mintis thumbup.gif mirksiukas.gif

beje del dovanu, ka tik buvau majuose, tai ten yra vadinamas aukso puodas mirksiukas.gif yra padaryta puodyne, pilna sokoladiniu saldainiu smile.gif galima panaudot kaip prie biudzeto ir dar ka nors apie saldu gyvenima pasakyt rolleyes.gif gal ka sudomins blush2.gif kaina ivairi nuo 19lt iki69lt ziurint kokio dydzio pirksit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu  cool.gif


Nu nepergyvenkit smile.gif Viskas bus tvarkoj mirksiukas.gif

Nežinau ar jau rašėt, tai jei kartosiuos - sorry smile.gif Pakalbėkit su jaunaisiais, ko jie tikisi iš Jūsų, kad nesiruošt be reikalo tam, ko jie nenori smile.gif Tada išsiaiškinkit, ar bus kažkas, kas moka abi kalbas ir paprašykit pagalbos smile.gif

Ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 16, 17:59)
Mes vidutiniu pajamu seima ir mums ta vesele su smulkmenelem iseis apie 1000lt.Dar spec dovana dovanot? g.gif  schmoll.gif Paskola nezadu imtis doh.gif Beje mano smulkmeneles galvoju ne seip kocelai,pjuklai kokie bus..o grazus prisiminimai tongue.gif

na cia kiekvienas ziuri pg save,visi mes gi skirtingi smile.gif pvz as geriau 500lt ismesciau tom visom smulkmenom kaip jus sakot ir 500lt padovanociau,manau tikrai vertingiau butu jaunai seimai,nusipirktu tuo ko jiems reiktu,o ne ten visokiu nekuciu ,kurie dulketu lentynelese ar spintoje,na nesupykit,bet mano galva neisivaizduoja ka uz 1000lt priperkat tokio vertingo,kai daugeli dalyku galima paciam padaryt,ir grazu ir naujoviska,ypac paieskojus sitam forume,aisku jei kokia staigmena uzsakyt pvz sokius,ar klounus kokius,ar oro baliona ar dar kazka tai joo duoda per kisene... nebent jus i ta 1000lt priskaiciavot ir rubus,bet cia jau kitas reikalas,nes paprastu sveciu eit irgi nuogas neeisi,bet eidamas ir sveciu irgi panasiai islaidauji,bet dovana nesames smile.gif sorry,cia visai ne i tma,bet tiesiog negalejau i tai nesureaguot biggrin.gif
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 16, 20:41)
karsta.gif .

Papildyta:
Gulbes dvi jau anksčiau pasidariau. Bet nedėjau, nes pamaniau, kad čia jau kaip ir nieko naujo. O tortą tai pirmą kart dariau tikrai  blush2.gif  Bet napasikuklinsiu, manau, kad puikiai pavyko  ax.gif
Papildyta:
Va, tą ir žadėjau daryt. Kadangi, kaip jau sakiau, piršlys nusilaužęs koją, tai sumąsčiau, kad po gražaus jaunųjų pirmo valso oficialiąją dalį baigsiu...merginų/moteriškių kankanu, o po to pabroliukai turės "gulbių šokį pademonstruot. Tik va sijonėlius siūti... doh.gif  tyyyyyngiu laaaaabai. Bet gal kaip nors... g.gif

o as labai panorejau gulbes padaryt,ieskojau tame forume kur tortas ju,bet nera,jei nesunku gal nuoroda galetumet pamest i a.z kur ju ieskot galima? ax.gif

QUOTE(JasVita @ 2010 06 16, 22:28)
žinokit visai gražiai sijonukai atrodo ir iš agro plėvelės  4u.gif  smile.gif

nemacius dar g.gif gal turi kur koki pvz parodyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 17 birželio 2010 - 11:16