Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

Sveikos, svociutes!!! 4u.gif
Gal kuri uzmate kur graziu palinkejimu knygu Vilniuje yra?
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 06 17, 12:27)
Mano vestuvės''balius'' buvo doh.gif nei šis nei tas, šokom,gėrėm,vaišinomės,ir viskas.Muzikantų nebuvo,pulko nebuvo,nemada tada O dabar taip norėčiau,kad būtų taip kaip mes čia ruošiam

Vo vo,as ir sakiau jaunajai,kad bijau,jog baliuska eiline nebutu cool.gif Jie blaivininkai tokie beveik visi,tai nzn koks ten "balius" gausis biggrin.gif Sedesim ir galesim poterius kalbet jauciu doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Hmmm... @ 2010 06 17, 12:50)
Nu nepergyvenkit Viskas bus tvarkoj 
Nežinau ar jau rašėt, tai jei kartosiuos - sorry  Pakalbėkit su jaunaisiais, ko jie tikisi iš Jūsų, kad nesiruošt be reikalo tam, ko jie nenori  Tada išsiaiškinkit, ar bus kažkas, kas moka abi kalbas ir paprašykit pagalbos
Ir viskas bus gerai

aciu uz padrasinima 4u.gif
Klausiau jos,sakau noriu zinot ko tu NENORI biggrin.gif Bet nesulaukiau is vis atsakymo jokio..Ten mama organizuoja pagrinde baliu(remia),o jie tik susirasyt,vakarienes tenorejo unsure.gif Sako jaunoji,kad atsibus ryte ir jau lauks vakaro ,nakties greiciau unsure.gif

Zwezda-jo,as skaiciavau su rubais,makijazu ir dar benzo islaidas tongue.gif biggrin.gif A ko man ju jau neskaiciuot..Neturiu dedes is amerikos kuris visa tai finansuotu.. ax.gif
Jei eiciau i pijokus,tai dovanai skirciau 200lt,dar su viskuom gautus 500 smile.gif Nu db dvigubai islaidos gausis,tai normalu skaitau rolleyes.gif
Smulkmenos mano tai nu pvz albumas (foto)linkejimams-60lt maciau,metrikas issiuvinetas-70lt..Balionai,zibintai,balandziai.. Dar norejau iliuzionista,kreipiaus-valandai 700lt wink.gif Aisku man brangu biggrin.gif

Beje kai jaunosios tevai pirsliavo musu veselej-tai dovanojo turbut patalynes komplekta balta g.gif Nebeatsimenu net,nu td lb madinga buvo juos dovanot biggrin.gif Bet as net nesidomejau per daug ka jie dovanoja..Man dovana didziausia buvo,kad jie sutiko mus apzendint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 17 birželio 2010 - 11:42
Atsiprasau mergaites uz toki klausima, o kam tos gulbes reikalingos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 11:14)
nebent jus i ta 1000lt priskaiciavot ir rubus,bet cia jau kitas reikalas,nes paprastu sveciu eit irgi nuogas neeisi,bet eidamas ir sveciu irgi panasiai islaidauji,bet dovana nesames smile.gif  sorry,cia visai ne i tma,bet tiesiog negalejau i tai nesureaguot biggrin.gif


aš į išlaidas skaičiuoju tai ko pati nedarau.Viską...t.y. ir popierių spalvotą, ir kopijavą ar spausdinimą, ir smulkmenėles ,kuriomis kažką puošiu. Noriu žinoti tiksliai kiek išleisiu.
Na pas mus pvz buvo per vestuves (tiksliau vakarienę šeimos rate) tokia pora,kuri atnešė tik gėlių, tipo dabar neturime pinigų, vėliau jums kažką nupirksime.......atvirai pasakius aš net užmiršau apie tai lotuliukas.gif bet labiausiai tas dalykas užstrigo mano mamai, nes ji vistiek daugiau to seno kirpimo ax.gif tai dabar pradėjau galvoti, kad dėl dovanos iš piršlių pusės jaunieji gal ir nesijaudins per daug, bet vat kas liečia jų tėvus tai jau čia kitas reikalas......
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 12:41)
Vo vo,as ir sakiau jaunajai,kad bijau,jog


QUOTE(svelni @ 2010 06 17, 14:37)
aš į išlaidas skaičiuoju tai ko pati nedarau.Viską...t.y. ir popierių spalvotą, ir kopijavą ar spausdinimą, ir smulkmenėles ,kuriomis kažką puošiu. Noriu žinoti tiksliai kiek išleisiu.


na joo as irgi taip skaiciuoju islaidas butent kas lieciasi pirsliavimosi,as rubu neskaiciuoju,nes eidama sveciu manau tokia pat suma isleisciau,sukuosenai irgi tektu paukot,jau gal makijaza pati pasidaryciau,geles irgi pirkciau,buteli irgi,va pirslenei tai jau teks gal kokiu 5-6buteliu papildomu pirkt+saldainiu..................
o del dovanu,aisku ,jei kveti zmogu,tai jis tau svarbus,ir svarbiausia,kad jis butu ta diena tavo sventeje,bet vistiek,dovana gi malonu gaut,nors ir ta komplekta patalynes,miegosi ir visada poto prisiminsi kas tau ji padovanojo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 17 birželio 2010 - 13:59
http://www.youtube.c...feature=related noriu parodyt ka jaunoji sumaste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu  cool.gif

Jooo padetis tavo tai jau nekokia. O gal duok kad kas nors isverstu i anglu kalba, kad zinotu ka tu vedi, kas vyks. Nezinau kokia kalba bus ten pas tave
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 15:16)
http://www.youtube.c...feature=related  noriu parodyt ka jaunoji sumaste biggrin.gif

thumbup.gif man tokie prikolai labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 15:57)
na joo as irgi taip skaiciuoju islaidas butent kas lieciasi pirsliavimosi,as rubu neskaiciuoju,nes eidama sveciu manau tokia pat suma isleisciau,sukuosenai irgi tektu paukot,jau gal makijaza pati pasidaryciau,geles irgi pirkciau,buteli irgi,va pirslenei tai jau teks gal kokiu 5-6buteliu papildomu pirkt+saldainiu..................
o del dovanu,aisku ,jei kveti zmogu,tai jis tau svarbus,ir svarbiausia,kad jis butu ta diena tavo sventeje,bet vistiek,dovana gi malonu gaut,nors ir ta komplekta patalynes,miegosi ir visada poto prisiminsi kas tau ji padovanojo

as sakau,kad jei ne liudininkes role,tai man puse iseitu tai-ka db isleisiu smile.gif Koks skirtumas kokie skaiciukai,jaunieji manau zino ka kvieciasi-vien zo zino musu finansine padeti,tai jei dvigubai nei eiliniai issileisim(su viskuom aplamai)-tai jau gerai manau tongue.gif biggrin.gif
P.s.Tokius pat komplektus td dovanojo kaip kraiti ir mama ir mociutes musu,tai man visiskai neuzsifiksavo ta dovanota pirsliu patalyne biggrin.gif Bet kaip jau minejau-iki grabo lentos busiu jiems dekinga,kad suvede mus ta svarbia akimirka dienos thumbup.gif wub.gif
Ir dar-gerai,kad pas mus nebus jokiu stalo ispirkimu,jokiu korimu,tai jau maziau rupescio thumbup.gif Ir buteliuku nezadu tiek daug dovanot biggrin.gif

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 16:16)
http://www.youtube.c...feature=related   noriu parodyt ka jaunoji sumaste

oj super thumbup.gif As galvoju galeciau,noreciau irgi "liudininkes" koki soki poki sugalvot g.gif Kazi kaip atrodytu,jei pvz liudininke be liudininko savo,o su nuosavu vyriskiu kazka susoktu g.gif blush2.gif

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 17, 16:26)
Jooo padetis tavo tai jau nekokia. O gal duok kad kas nors isverstu i anglu kalba, kad zinotu ka tu vedi, kas vyks.  Nezinau kokia kalba bus ten pas tave

4u.gif
Galvoju pvz ta isleidima is namu,ka kalbesiu(dar nzn ka doh.gif )isversiu graziam pavidale i vokieciu kalba ir paduosiu tevams jaunikio g.gif Kad pasiskaitytu,kad suprastu ka cia pezu atsistojus blush2.gif biggrin.gif

Siand daug ka uzsipirkau,tokia pirkimo diena superine kazko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 17 birželio 2010 - 14:51
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 15:50)
oj super thumbup.gif As galvoju galeciau,noreciau irgi "liudininkes" koki soki poki sugalvot g.gif Kazi kaip atrodytu,jei pvz liudininke be liudininko savo,o su nuosavu vyriskiu kazka susoktu g.gif  blush2.gif
4u.gif
Galvoju pvz ta isleidima is namu,ka kalbesiu(dar nzn ka doh.gif )isversiu graziam pavidale i vokieciu kalba ir paduosiu tevams jaunikio g.gif Kad pasiskaitytu,kad suprastu ka cia pezu atsistojus blush2.gif  biggrin.gif

Siand daug ka uzsipirkau,tokia pirkimo diena superine kazko thumbup.gif

super manau butu,savo kurinys geriausia uz visas dovanas thumbup.gif ka gero pripirkai?
mes jau nusprendem,visas pulkas soks ta soki biggrin.gif
Atsakyti
Idejos segtuvo puosimui
user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 17, 13:32)
Atsiprasau mergaites uz toki klausima, o kam tos gulbes reikalingos? blush2.gif

Seip kaip dovana, galima ir saldainius ideti
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 16:58)
super manau butu,savo kurinys geriausia uz visas dovanas thumbup.gif  ka gero pripirkai?
mes jau nusprendem,visas pulkas soks ta soki  biggrin.gif

vat reiks vyrioko savo klaust ar pasirasytu dar doh.gif biggrin.gif Kazi kokia muzika pasirinkt reiktu? g.gif kaip pradet,ne valsiu turbut biggrin.gif Kazka panasaus i polkute biggrin.gif
Nu fainai pas jus su tuo pulku bus thumbup.gif Super didis.gif Pas mus poru tai nebus..

Papirkau,tai pafotkinsiu,idesiu mirksiukas.gif Tik db galvoju ar cia idet,ar i pastuka g.gif Bo gal mano jaunoji cia uzsuka doh.gif biggrin.gif Linkejimai jei ka sunglasses2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 17 birželio 2010 - 15:29
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 15:25)
Papirkau,tai pafotkinsiu,idesiu mirksiukas.gif Tik db galvoju ar cia idet,ar i pastuka g.gif Bo gal mano jaunoji cia uzsuka doh.gif  biggrin.gif Linkejimai jei ka  sunglasses2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

dėk į paštuką mirksiukas.gif aš ir įdėsiu vieną ale žaidimuką biggrin.gif
Merginos patarkite, kada daryti pavardės konservavimą?Jei pirmą dieną tai kurioje vietoje?Jei antrą dieną, tai gal sakau prieš įšventinant į šeimininkus? g.gif na niekaip nesumastau kurioje vietoje verysad.gif
Atsakyti