Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 17:06)
Isciunciau)
O sakykite kokio dydzio laminuoja??Ar darete A4 formato???(na nedidesne ta prasme)
O as planuoju su paspirtukais)) thumbup.gif


Na ir ka man dabar daryti... g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Nors as tikrai maniau kad tik pamerges bus...o pasirodo ir jo sesuo bus(istekiejusi) va ir uzkliuvo man  verysad.gif

padarysiu STAIGMENA!!Pati ateisiu ir  tegul bus gieda) drinks_cheers.gif

Ziuriu daug kam prikibo mano mintis del rieduciu ir paspirtuku:)
O de mergvakario tikrai nesuprantu tokiu organozatoriu kurios nekvieca pirslienes?ais jei amziaus skirtumas didelis tai jo tada jai butu neidomu?idomu kaip man bus???

Papildyta:
QUOTE(GEG @ 2010 06 22, 17:09)
sveikos,
kai kurioms tas korteles pazadu issiunciau, o bendro pasto zinokit kontaktu neturiu, tai jei galit kas duokit, imesiu ir ten.

tiesa dar dariau gamtoje vyrukams futbola su agurkais. Pripirkom ilgavaisiu agurku, skalbiniu virves ir papludimio kamuoli. Prie vieno virves galo pririsom agurka, o kitu galu apjuosem vyruku juosmeni. agurkas turi kabeti tarp koju mazdaug keliu lygyje. Rankomis negalima liesti nei agurko nei virves, reikia tik siubuojamaisiais judesiais isiubuoti agurka ir musti i kamuoli. Cia buvo pats geriausias zaidimas. biggrin.gif  Komandos dvi, laimi ta kuri pirma imusa ivarti. Uztruko vyrukai, bet emociju buvo daug
biggrin.gif

thumbup.gif
as virves pint zadu ziuresiu kaip sugebes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune82: 22 birželio 2010 - 20:38
QUOTE(martyna_mx @ 2010 06 22, 19:48)
Kiek paprastai žaidimuku spėjama, kaži sužaisti... g.gif  nesinori labai įkyrėti svečiams, bet nesinori , kad nuobodžiautų..... Labai bijau kokia publika bus, jau taip neramu , taip neramu.......artėja, artėja... blush2.gif
Ar radote kas tuos cukraus gabaliukus supakuotus kur pirkt,  mergaitės?


Gabaliuku tu yra Zalgirio g. 92 vieneto kaina apie 25 centus
Parduotuve Officeday
Tik dabar ispirko))sake po Joniniu bus!!!! 4u.gif
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 22, 19:57)
Labai graziai padarytos korteles , abieju svociuciu. Saunuoles
Papildyta:
TIKRAI  thumbup.gif  4u.gif
As maciau maksima bazei, o taip pat iki parduotuvei

Niu negali buti))Netikiu...turbut BE popieriuku...tiesiog gabaliukai!!!! blush2.gif ax.gif A???????
Papildyta:
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 22, 20:41)
Ziuriu daug kam prikibo mano mintis del rieduciu ir paspirtuku:)

Tikrai gera mintis ir ACIU!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolilia @ 2010 06 22, 21:26)
As taip pat ieskojau cukraus supakuoto gabalinio, bet deja niekur neradau .tai padariau taip .Yra tokio cukraus juostelese .jo tikrai pilnos parduotuves .tai prie kiekvienos justeles pridesiu su smulkiu susegeju popieriui po juostele(siaura lapeli ) poperelio .ir liepsiu kiekvienam sveciui parasyti ant juosteles palinkejima .ir dideleje taureje ji iteiskiu jauniesiems

thumbup.gif idėja. O aš jau sukau galvą kaip dailiai padaryt su tuom cukrum, nes dėt gumeles nesinorėjo, su lipdukiniu popierium irgi nelabai gaunas. Tai čia bus liuks. Dar kokią įdomesnę formą pabandysiu iškirpt....

Dėl mergvakario gal ir norėčiau sudalyvaut, bet neturiu laiko. Visiškai doh.gif Ir taip jau forsuoju su viskuom doh.gif

Mes su jaunąja iki kol paprašė piršliaut labai gerai sutarėm wub.gif Dabar laikomės atstumo, nes kai kur ir nuomonės išsiskiria ir šiaip pykstu, kad neleidžia mūsų šeimynai pabūt svečiais jų šventėje ax.gif

Šiandien labai daug pasidariau, bet dar kiek visko reikia doh.gif
Atsakyti
laba dienele, kazkur cia maciau tokia foto, kur buvo namuose kai jaunikis atvaziavo iskarpytos tokios pedos, ir jaunikis turejo padedant koja pasakyti koki zodi apie savo isrinktaja ir aisku dedant kitas kojas kad jos nesikartotu, gal zinot apie ka as? gal galit padet atkapstyt ta foto?
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 21:52)
Niu negali buti))Netikiu...turbut BE popieriuku...tiesiog gabaliukai!!!! blush2.gif  ax.gif A???????
Papildyta:


g.gif maciau dezutese, bet ar su popieriukais tai nezinau
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 22, 21:10)
g.gif maciau dezutese, bet ar su popieriukais tai nezinau

Aga Loretita ))tokio daug kur yra - o su poperiukais nera((
Atsakyti
Su popieriukais cukraus tirkai buvo Thomas Pfilipse (tik popieriukai Helowiniški, bet dėžutės kaina apie 4 lt ir jų nemažai ten), o šeip gera mintis naudotis sufasuota į vamzdelius cukrų. wink.gif
Atsakyti
Sveikos biteles.
Gal galetumete ir man parasyti, kaip i bendra pasta pakliuti.
Kazkur skaiciau, kad ten emblemos medaliam yra, o man ju labai reik.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atnesu parodyt savo pazadu tortuka blush2.gif Katik baigiau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 birželio 2010 - 22:26
QUOTE(GEG @ 2010 06 22, 17:09)
sveikos,
kai kurioms tas korteles pazadu issiunciau, o bendro pasto zinokit kontaktu neturiu, tai jei galit kas duokit, imesiu ir ten.

tiesa dar dariau gamtoje vyrukams futbola su agurkais. Pripirkom ilgavaisiu agurku, skalbiniu virves ir papludimio kamuoli. Prie vieno virves galo pririsom agurka, o kitu galu apjuosem vyruku juosmeni. agurkas turi kabeti tarp koju mazdaug keliu lygyje. Rankomis negalima liesti nei agurko nei virves, reikia tik siubuojamaisiais judesiais isiubuoti agurka ir musti i kamuoli. Cia buvo pats geriausias zaidimas. biggrin.gif  Komandos dvi, laimi ta kuri pirma imusa ivarti. Uztruko vyrukai, bet emociju buvo daug
biggrin.gif


Jauciu geras vaizdelis turetu buti su tais agurkais wink.gif Baisu, kad nuo juoko nebutu pilnos kelnes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 06 22, 23:25)
Atnesu parodyt savo pazadu tortuka  blush2.gif  Katik baigiau  biggrin.gif
user posted image

Nu sauniai tu pasidarbavai cia.
Beje tu cia i lekste idejus?
O i vidu ka dejai ar desi veliau?

P.S patariu nusifotkint diena wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 22 birželio 2010 - 22:40
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 22, 07:45)
Varyk kur pailset mirksiukas.gif  biggrin.gif
As tai likus savaitei iki veseles,vaziuosiu i Sventaja user posted image


tai mes išvarom kitą savaitę ilsėtis (viskas buvo suplanuota anksčiau nei pakvietė mus) ir grįšim praktiškai tiesiai į vestuves unsure.gif tai ir skubu viską pasidaryti anksčiau

QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 14:29)
As cia susimasciau.... g.gif   manes(svocios) o mergvakari nepekviete g.gif Cia viskas OK?? g.gif

man tai keista.....mane tai pakvietė, ir tikrai noriu dalyvauti ir dalyvausiu biggrin.gif

QUOTE(Eimutė @ 2010 06 22, 20:54)
Mes su jaunąja iki kol paprašė piršliaut labai gerai sutarėm  wub.gif Dabar laikomės atstumo, nes kai kur ir nuomonės išsiskiria ir šiaip pykstu, kad neleidžia mūsų šeimynai pabūt svečiais jų šventėje  ax.gif


čia yra jaunosios priešvestuvinė nuotaikų kaita biggrin.gif dauguma jų pasimetusios, tryznioja, nuomonę keičia kas kelias minutes......kaip sakau priešvestuvinė depresija biggrin.gif praeis biggrin.gif ale mane ir kankina priešvestuvinė depresija nors ir ne nuotaka esu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 22 birželio 2010 - 23:30