Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(svelni @ 2010 06 23, 00:28)
tai mes išvarom kitą savaitę  ilsėtis (viskas buvo suplanuota anksčiau nei pakvietė mus) ir grįšim praktiškai tiesiai į vestuves unsure.gif  tai ir skubu viską pasidaryti anksčiau
man tai keista.....mane tai pakvietė, ir tikrai noriu dalyvauti ir dalyvausiu  biggrin.gif 
čia yra jaunosios priešvestuvinė nuotaikų kaita biggrin.gif  dauguma jų pasimetusios, tryznioja, nuomonę keičia kas kelias minutes......kaip sakau priešvestuvinė depresija biggrin.gif  praeis biggrin.gif    ale mane ir kankina priešvestuvinė depresija nors ir ne nuotaka esu  lotuliukas.gif

Mes irgi grįšim iš Ventspilio tiesiai į vestuves. Jei nespėsiu iki to visko susiruošt- tada jau kaip dievas duos doh.gif
Atsakyti
Pastebejau - jei kuri is busimu svociu sapnuoja vestuves - tai butinai sapne pasigenda scenarijaus... Sianakt ir man taip buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maam: 23 birželio 2010 - 07:20
QUOTE(Jolkuce @ 2010 06 22, 23:25)
Atnesu parodyt savo pazadu tortuka  blush2.gif  Katik baigiau  biggrin.gif
user posted image

Labai grazus tortas, kiek cia gabaliuku suejo?
O as nedarysiu pasizadejimu korteliu, asmeniskai man jos neidomios, bet cia tik mano nuomone. As darysiu torta ir i vidu desiu sokoladine sirdute prie jos priklijuosiu popieriaus lapeli su uzrasu
pvz; butas-raktai
kelione aplink pasauli-gaublys
masina-zaisline masinyte, ir t.t
tada jau kai sveciai susils kojas, jau bus kiek idraseja, gal net i baliaus pabaiga, paprasysiu sveciu paimti po torto gabaleli ir kad jie gaus sventes atsiminimui istrauktus prizus. Kai jau visi paskaitys ka gavo tada mes su pirsliu pradesim dalinti dovaneles.
Oi tikiuosi aiskiai parasiau, nes zinot, rytas.....Sunku.....
Bet kavyte skani, prasom jungtis brangiosios gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 22, 23:38)
Nu sauniai tu pasidarbavai cia.
Beje tu cia i lekste idejus?
O i vidu ka dejai ar desi veliau?

P.S  patariu nusifotkint diena wink.gif


Jo leksteje idetas kolkas g.gif poto gal padekla pas ka nors rasiu koki..Na viduje pasizadejimu kortele, dar viena tuscia kortele palinkejimui ir po piestukeli uzrasymui, bei siurpriza blush2.gif saldainuka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(poniav @ 2010 06 23, 08:21)
Labai grazus tortas, kiek cia gabaliuku suejo?


24 gabaliukai ax.gif Na bent jau musiskiu sveciu tokis kiekis , jei pritruks-atiduosiu savo gabala kam nors biggrin.gif Jungiuos su kava ir as wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Žinau kad ne į temą rašau blush2.gif , bet čia mano mėgstmiausias skyrelis 4u.gif ir žinau, kad svočiutės visada būna nuostabios ir daug dirbančios. Bet gal galite padėti ne svočiavimo tema blush-anim-cl.gif
Atšokusi visas vestuves, dabar turiu rašyti kursinį darbą, apie šeimų laisvalaikio praleidmą keliaujant po Lietuvą. Jei Jums nebūtu sunku, gal galite atsakyti į mano sudarytą anketa. Buciau be galo dėkinga.
http://www.manoapkla...ausa/228063794/
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 22, 16:39)
O atvirkščiai - tai ne spalvos atvirkščiai, bet vaizdas. Na, veidrodinio atspindžio būdu.  Net nežinau, kaip aiškiau pasakyti.  g.gif

Supratau. Ačiū.
Atsakyti
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 10:30)
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif  Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?


biggrin.gif as asmeniskai ne, man anos kazkaip nezinau nu..."nelimpa" Pastatys kur i sekcija dulket i psio, o visdelto kainuoja smile.gif Zinoma kas neskaiciuoja tai viskas ok..geriau jau kaip kazkuri sake sampes butelys ir prie jo keli grazus atvirukai ar dar kas sumastyta i paleist aplink stala kad surasytu palinkejimus ax.gif Na galima gi primastyti..
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 09:30)
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif  Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?


Juodus plokscius akmenukus pirkau Ateities g. Mandarino Rimi, baltu maciau Akropolio Jyske, labai kuklia bet grazia sveciu knyga pirkau Akropolio Foto paslaugose, kur yra arciau ledo ir kainavo tik 40 Lt, aisku ja siek tiek viduje dekoravom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 10:30)
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif  Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?



Gali pamėginti vietoj svečių knygos iškirpti iš dvipusio spalvoto popieriaus rankytes ir suverti jas ant kaspino. Aš per vienas vestuves dariau, gražiai gavosi. Kiekvienas svečias parašo ant atskiros rankytės, ir jauniesiems einant miegoti tas rankytes uždėti, kad jaustų visų svečių šilumą ne tik šią naktį bet ir per visą likusį gyvenima, pvz.
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 10:30)
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif  Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?

Jyske paziurek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olginskiene @ 2010 06 23, 09:56)
Sveikos merginos,
Žinau kad ne į temą rašau blush2.gif , bet čia mano mėgstmiausias skyrelis 4u.gif ir žinau, kad svočiutės visada būna nuostabios ir daug dirbančios. Bet gal galite padėti ne svočiavimo tema blush-anim-cl.gif
Atšokusi visas vestuves, dabar turiu rašyti kursinį darbą, apie šeimų laisvalaikio praleidmą keliaujant po Lietuvą. Jei Jums nebūtu sunku, gal galite atsakyti į mano sudarytą anketa. Buciau be galo dėkinga.
http://www.manoapkla...ausa/228063794/
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

rolleyes.gif
atsakaiu
Atsakyti