Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(vildar @ 2010 06 23, 06:51)
Mes irgi grįšim iš Ventspilio tiesiai į vestuves. Jei nespėsiu iki to visko susiruošt- tada jau kaip dievas duos doh.gif


drinks_cheers.gif


QUOTE(AudraB @ 2010 06 23, 10:28)
Jyske paziurek wink.gif

Saulės mieste Jyske nėra.Radau "Daržininke"
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 17:06)
Na ir ka man dabar daryti... g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Nors as tikrai maniau kad tik pamerges bus...o pasirodo ir jo sesuo bus(istekiejusi) va ir uzkliuvo man  verysad.gif
padarysiu STAIGMENA!!Pati ateisiu ir  tegul bus gieda) drinks_cheers.gif

aisku eik,tai gal nors viena pana pazisti is mergvakario,pasnekek su ja,pasakyk kad nori dalyvauti,gal jos irgi is kur prisiklausiusios ,kad svociai negalima ten but smile.gif bet kiek kur as dalyvavau ir girdejau,dar tokio negirdejus ,kad svociai nereikia ten but,atvirksciai ,poto net per vestuves svocios buna apie mergvakari juoku prisneka smile.gif

QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 22, 17:09)
super,teisingai!!! drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Tikrai manau esi lb brangus,artimas zmogus-jei jau tokia diena paprase taves but pagrindiniu zmogumi galima sakyt ax.gif  wub.gif 
Butinai nueik ir dar i kaili duok [url=http://smiles.lc-pasaulis.com/smile.162200.html][img]


drinks_cheers.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2010 06 22, 23:25)
Atnesu parodyt savo pazadu tortuka  blush2.gif  Katik baigiau  biggrin.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Spurguciuke @ 2010 06 22, 22:03)
laba dienele, kazkur cia maciau tokia foto, kur buvo namuose kai jaunikis atvaziavo iskarpytos tokios pedos, ir jaunikis turejo padedant koja pasakyti koki zodi apie savo isrinktaja ir aisku dedant kitas kojas kad jos nesikartotu, gal zinot apie ka as? gal galit padet atkapstyt ta foto?

FOTO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 23 birželio 2010 - 11:30
Sveikos svociutes 4u.gif

Na zinokit mane jau ramint galit doh.gif jau net silpna daros kaip bijot pradejau doh.gif Sestadienis ant nosies, o ir darbu dar iki kaklo like blink.gif pjaustau saldainiu popieriukus ir mastau, kada gi juos geriau vyniot, gal pradziai saldainius saldiklyje uzsaldyt, kad nepradetu man bevyniojant tirpt? Dar ir nuoaka vakar pirsta persipjove baisiausiai, tai pagalbos be sansu sulaukt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikristina: 23 birželio 2010 - 12:16
QUOTE(ikristina @ 2010 06 23, 13:14)
Sveikos svociutes 4u.gif

Na zinokit mane jau ramint galit doh.gif jau net silpna daros kaip bijot pradejau doh.gif Sestadienis ant nosies, o ir darbu dar iki kaklo like blink.gif pjaustau saldainiu popieriukus ir mastau, kada gi juos geriau vyniot, gal pradziai saldainius saldiklyje uzsaldyt, kad nepradetu man bevyniojant tirpt? Dar ir nuoaka vakar pirsta persipjove baisiausiai, tai pagalbos be sansu sulaukt doh.gif

Na, kad paskui jie tirpt nepradetu.
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 06 23, 12:14)
Sveikos svociutes 4u.gif

Na zinokit mane jau ramint galit doh.gif jau net silpna daros kaip bijot pradejau doh.gif Sestadienis ant nosies, o ir darbu dar iki kaklo like blink.gif pjaustau saldainiu popieriukus ir mastau, kada gi juos geriau vyniot, gal pradziai saldainius saldiklyje uzsaldyt, kad nepradetu man bevyniojant tirpt? Dar ir nuoaka vakar pirsta persipjove baisiausiai, tai pagalbos be sansu sulaukt doh.gif

mano saldainiai beveik suvynioti ir juos laikysiu paprastai šaldytuve.Tik į dėžutes sudėsiu likus parai iki vestuvių 4u.gif
Atsakyti
4u.gif O gal kuri gali pasidalinti saldainiu sablonu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 23, 12:26)
Saulės mieste Jyske nėra.Radau "Daržininke"

o kurioj vietoj tas "daržininkas" iš univermago galo ar ten toliau Žemaites gatve paėjus (netoli Bronelės)? Nes ten kur univermagas, tai baltu plokščių aš neradau verysad.gif
Atsakyti
Del saldainiu, tai as darysiu lipdukus, nes neturiu tiek laiko ir kantrybes wink.gif Dar galvoju pasidaryt sokoladu, gales buti kaip prizai sveciams.

Dar noriu paklaust, gal kur nors teko matyti dirbtiniu saldainiu ( nevalgomu). Tiesiog vienose vestuvese teko matyti, pirslys dalino savo krauja, o pirsliene saldainius. Tie saldainiai buvo padaryti is kazkookio paralono ir apibarsytti cukraus pudra, nu viskas atrode kaip tikri. Oj prisijuokem, kai geria ir ale uzsikanda saldainiu. Beje buvo tokiu, kas visa kapt i burna ir nebeliko wink.gif
Tai va, galvoju, ar cia paciai kazka daryt, ar yra kur pirkti.

Dar galvoju stalo ispirkimui padaryti torta, kaip kazkas rase is malkos. Viena teta dirba tortu ceche, tai paprasysiu, kad man ta malka papuostu, kad butu kaip tikras tortas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 23 birželio 2010 - 13:06
sveikos, turiu klausima, kvieciu as i liudininkus draugu pora. jie klause ka jiems reiks daryt. gal zinot? apart to kad jie liudija santuoka, kokiue darbai dar ju laukia?
Atsakyti
Vis galvoju, ka cia originalesnio sugalvojus su pareigu paskirstymu. Nu taip nesinori tu lapuku...
Kazkur skaiciau, kad susodino jaunuosius nugara i nugara, dave po barbe ir barbina, skaito pareigas ir kas sutinka pakelia savo lele. Sako oj, buvo, kai abu kele, arba abu ne. Bet nezinau, man sitam variante irgi kazko truksta.
Nezinau, gal is vis to nedaryti.

Va, dar kilo mintis, tiesiog traukti is dezutes visokias smulkmenas, kurios ir simbolizuos tas pareigas. Pvz. Kempinele -plausi indus, zaislinis puodas - darysi valgyti, lele - auginsi vaikus, Tv programa -ziuresi Tv ir pan.

O cia siaip, akims paganyti. Mano jaunoji uzsikabino uz sio klipuko, sako noriu tokio KLIPUKAS
Atsakyti
ziurint kokios tos vestuves, jei vakara (baliu) praves muzikantai ar vedėjai tai gal tada nieko daugiau nereik, bet juk gamtoj kazkam reikia viską pašefuot, ir kokius žaidimukus ir užsiėmimus ar dar ka... Ziurint ko jus patys norit is tos sventes, kas sventes metu vyktu ir pan, tai ir priklausys nuo to kokios ju pareigos...
Atsakyti
QUOTE(Mantila @ 2010 06 23, 14:43)
sveikos, turiu klausima, kvieciu as i liudininkus draugu pora. jie klause ka jiems reiks daryt. gal zinot? apart to kad jie liudija santuoka, kokiue darbai dar ju laukia?


Tai ziurint kokios vestuves, ko Jus is ju tikites. Siaip liudininkai gali tik sudeti parasiukus ir viskas. Daugiau jiems nieko neprivalu daryti wink.gif Bet jei graziai pasitarus, gali pravesti kokius zaidimus, sugalvoti atrakciju ir pan. Cia jau Jusu susitarimo reikalas.
Atsakyti