Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone ar ant palangės

Laba diena 4u.gif
esu visiska nieko nezinotoja sioje srityje, bet labai nori kazka auginti mano vyresnele biggrin.gif isduokit prasau paslapti - reikia pirkti seklytes is auksciau esancios nuorodos arba parduotuvese ir jau dabar seti? ne per anksti? g.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2011 01 29, 10:20)
Laba diena  4u.gif
esu visiska nieko nezinotoja sioje srityje, bet labai nori kazka auginti mano vyresnele  biggrin.gif  isduokit prasau paslapti - reikia pirkti seklytes is auksciau esancios nuorodos arba parduotuvese ir jau dabar seti? ne per anksti?  g.gif
Aciu  smile.gif

priklauso nuo seklyciu, priklauso kur auginsit; ant palanges, istiklintam balkone, nestiklintam balkone...
bet siaip visumoj dar anksti...
dabar laikas set tik cili pipirus (cili tai vaje kiek reiks priset - dar tik 4 rusis pasejau unsure.gif ) ir paprikas (kurios man deja nepasiteisino per kelis metus)
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 29, 09:36)
dabar laikas set tik cili pipirus

Jau rimtai cilius sejat? Galvojau aknksti dar. Pabarsciau tik kress "salotu" smile.gif
Atsakyti
sveikos,
oi, šiandien schattelige vėl neatsilaikiau... doh.gif nusipirkau ramantantinių žemuogių. priminkite man prašau, kur radote žemuogyno indą pirkti nebrangiai? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 29 sausio 2011 - 19:06
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 29, 20:06)
sveikos,
oi, šiandien schattelige vėl neatsilaikiau...  doh.gif  nusipirkau ramantantinių žemuogių. priminkite man prašau, kur radote žemuogyno indą pirkti nebrangiai?  4u.gif

user posted image

o kur tu jas pirkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 01 30, 11:29)
o kur tu jas pirkai mirksiukas.gif

juk parašė - Schetelig'e ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 30 sausio 2011 - 13:13
Sveikos darzininkes 4u.gif
Atnesu pora foto... siu metu... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 03, 15:09)
Sveikos darzininkes  4u.gif
Atnesu pora foto... siu metu...  ax.gif



o kas cia tie karpyti lapeliai ?
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2011 02 03, 15:15)
o kas cia tie karpyti lapeliai ?

avinzirniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 03, 14:16)
avinzirniai mirksiukas.gif


aš juos tik džiovintus iki šiol valgiau g.gif ką iš jų gaminat, kaip įdomu. Ar lengvai dygsta?

Ar bandėt kas nors užsiaugitni namuose rucolos arga kitaip gražgarstės?
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2011 02 03, 16:56)
aš juos tik džiovintus iki šiol valgiau g.gif ką iš jų gaminat,  kaip įdomu. Ar lengvai dygsta?

Ar bandėt kas nors užsiaugitni namuose rucolos arga kitaip gražgarstės?


Nieko negaminu - kerpu su zirklem, susmulkinu ir beriu i salotas visokias... Dygo man labai gerai...

bandziau - balkone nestiklintam labai gerai augo, o kambaryj sunkokai auga, bet imanoma...

kol kas dar tamsu - as turbut vasario pabaigoj, kovo pradzioj tik sesiu...
Atsakyti
mano jau sudygo pomidorai ir cukinijos lotuliukas.gif
Atsakyti