Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukių pavėsinė

QUOTE(.GABIJA. @ 2010 06 20, 19:31)
Labai ačiū.Ryt mokinsiuosi.


Kas gali mane išgelbėti nuo valgio darymo? Reikia greit pagaminamų ir skanių valgių.Oi kaip nekenčiu virtuvės  doh.gif

lotuliukas.gif Būtumėm arčiau, aš Jums padėčiau mirksiukas.gif
Mėgstu gaminti, bet bėda ta, kad ir pavalgyti mėgstu doh.gif
Pasisemiu minčių iš skyrelių su nuotraukomis
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Kokiu cia skanumynu imetet, taip iskart apetitas sukilo, kaip cia ta organizmo valyma pradeti su tokiomis nuotraukomis. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 06 21, 12:08)
Sveikos,  4u.gif

Kokiu cia skanumynu imetet, taip iskart apetitas sukilo, kaip cia ta organizmo valyma pradeti su tokiomis nuotraukomis.  doh.gif  lotuliukas.gif


Koks valymas ar badavimas , kai braškės, žemuogės, tuoj bus avietės.
Būrėja Vaiva sakė, kad nevalgo vieną dieną per savaitę, rodos sekmadienį, tada ji nekalba , medituoja, būna viena su savimi.
O dabar kaip tik reikia vitaminų pasikrauti.
Atsakyti
Ramybė yra toks gėris smile.gif
user posted image
siunčiu jums nuotrauką iš atostogų Preiloje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waterloo: 21 birželio 2010 - 12:59
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 06 21, 11:22)
lotuliukas.gif Būtumėm arčiau, aš Jums padėčiau  mirksiukas.gif
Mėgstu gaminti, bet bėda ta, kad ir pavalgyti mėgstu  doh.gif
Pasisemiu minčių iš skyrelių su nuotraukomis


Gerai , kad manasis nežino, kad yra moterų , kurios taip gamina... doh.gif


Kokia nuostabi ramybė ir grožis.Paauglystėje su drauge išsinuomodavome valtį ir visą dieną praleisdavome ežere.Beje aš tai netgi plaukti nemoku.Jei būčiau išvirtusi, būtų tekę dugnu pareiti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 birželio 2010 - 13:05
kokia puiki tema smile.gif na as irgi sergu tokia liga, kad reikia labai tausoti save. ir geriausias vaistas man yra gamta. dabar turiu galimybe daug laiko dykai praleisti pajury, tai jura ir pusynai stebuklingai veikia., jauciu kaip atsistatineju smile.gif cia mano receptas gerai savijautai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2010 06 21, 14:04)
kokia puiki tema smile.gif na as irgi sergu tokia liga, kad reikia labai tausoti save. ir geriausias vaistas man yra gamta. dabar turiu galimybe daug laiko dykai praleisti pajury, tai jura ir pusynai stebuklingai veikia., jauciu kaip atsistatineju smile.gif cia mano receptas gerai savijautai smile.gif


Jūros ošimas tai maloniausias garsas.Galėčiau per dieną sėdėti ir žiūrėti.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 birželio 2010 - 13:28

http://irrational-ps...logy.ru/?cat=47

Tai adresas video kaip baigti kompleksuoti dėl savo išvaizdos.Jis rusų kalba, bet esmė tame, kad reikia vyti iš savęs vidinį kritiką, kuris tavimi nepatenkintas ir kiekvieną rytą prieš veidrodį pasakyti sau tris naujus komplimentus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 06 22, 13:17)
http://irrational-ps...logy.ru/?cat=47

Tai adresas video kaip baigti kompleksuoti dėl savo išvaizdos.Jis rusų kalba, bet esmė tame, kad reikia vyti iš savęs vidinį kritiką, kuris tavimi nepatenkintas ir kiekvieną rytą prieš veidrodį pasakyti sau tris naujus komplimentus. mirksiukas.gif



dar girdejau, kad reikia ismest is spintos visus per mazus rubus, kuriuos laikai laikams "kai sulieknesiu" smile.gif

kur dingo mano nuotabus avataras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keter: 22 birželio 2010 - 12:35
QUOTE(Keter @ 2010 06 22, 13:34)
dar girdejau, kad reikia ismest is spintos visus per mazus rubus, kuriuos laikai laikams "kai sulieknesiu" smile.gif

kur dingo mano nuotabus avataras?


O mano pažįstama pavasarį virtuvėje pasikabindamo gražiausią savo drabužį į kurį netilpdavo po žiemos.Po to pradėdavo dietintis.Ir jai pasisekdavo vėl tą drabužėlį apsirengti.
Atsakyti
Noriu pagirti temos autorę 4u.gif Nesirgau jokiomis rimtomis ligomis (na tik kudikysteje) ir planuoju nesirgti, todel cia uzejau tik is smalsumo, bet pajutau tiek šilumos wub.gif ir tai nuostabu !
Domiuosi pozityvaus mastymo galia, minties galia ir galiu pasakyti, kad gyvenime tai tikrai veikia. Elementariausia gripuka issigydau mintimis ax.gif


Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 06 22, 11:17)
http://irrational-ps...logy.ru/?cat=47

Tai adresas video kaip baigti kompleksuoti dėl savo išvaizdos.Jis rusų kalba, bet esmė tame, kad reikia vyti iš savęs vidinį kritiką, kuris tavimi nepatenkintas ir kiekvieną rytą prieš veidrodį pasakyti sau tris naujus komplimentus. mirksiukas.gif


gaila nesuprantu rusiskai, bet vat irgi mokausi mylet save kokia esu. reikia save priimt kaip dieviska kurini, dievo dali, o dievo juk mes nekritikuojam ir priimam ji kaip tobulybe ax.gif

man dabar netiketai kilo tokia mintele (prisiminiau patarimus is perskaitytu knygu), kad norint nesirgti reikia kalbeti ne apie liga ir pasveikimo budus, o susikoncentruoti ir kalbeti apie sveikata, apie gera nuotaika, apie energija plustancia ne is fizinio kuno o is dvasinio potencialo rolleyes.gif
tiesa, manau kai kuriais atvejais pozityvaus mastymo nepakanka, yra teorija, kad zmogui pasukus netinkama gyvenimo kryptimi ivyksta luzis (liga) ar kaip Karnisauskas vadina katastrofa. Neradus savojo kelio, neismokus pamokos nepasveikstama. Gal tiesiog reikia apsidairyti i supancia aplinka, koki darba dirbai, ka veikei, jei susirgai vadinas tai buvo ne tau... galima bandyt suzinot savo kelia per samoninga sapnavima ... na cia priveliau dabar doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 23 birželio 2010 - 10:52
Idomi ta grudu dieta
Ar ji gali prilygti badavimui?
Kazkaip bijau, kad veziniu lasteliu turiu daugiau, nei reikia.nu gal klystu.tfu tfu tfu
Atsakyti